sta je za vas

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
najromanticnije ? zalazak sunca i vas dvoje u toj caroliji, ruka u ruci, uzivate nemo u neizrecivosti trenutka? prijatan restoran, lagana muzika, ruze na stolu, vi caskate zaljubljeno i smesite se jedno drugom? snezna planina osuncana zimskim anmicnim suncem, vi u lezaljkama pijete toplu cokoladu i uzivate u predelu? plaza, more, vi goli ili u kupacim, jurcate u talase drzeci se za ruke? a posle lezite ispod neke palme i tako...
e, moram da ispricam vic.
krese mish slonicu ispod kokosove palme. i daje sve od sebe, slonica mrtva ladna. tek, poslemnogo mishovog znojenja, padne slonici na glavu kokosov orah i ona kaze: AAH! i tek ce mish: UMRI BEJBEE!!! :-)
 
:lol:
e,pa ne znam,cas mi je romanticno more(ada :D) i te varijante,pa mi onda padne na pamet planina,a zna da bude romanticmna bas bas,pa onda prolece u beogradu...ma da,prolece i tako setamo,lepo vreme i sve mirise na prolece i mi zaljubljeni i tako to sve...
 
Ja sam dr. za romantizam.
icon_jokercolor.png
 
Najromanticnije....hm....sve navedeno zvuci lepo,ali mislim da svako ima nesto svoje.Sve moze biti romanticno,ako se ljudi vole i lepo slazu.Mogu da se nalaze bilo gde,bitni su iskreni osmesi i pogledi,zagrljaji,po meni je to romantika.
Ja bih mozda navela neko lepo,prijatno jutro koje dvoje ljudi koji se vole docekaju zajedno.Mozda ta prva jutarnja kafa koju ispijaju zajedno u tisinu,zagrljeni.
 
Meni je romanticno kad ostanemo Dusko junior i ja do jutra, ne mozemo vise ni da gledamo na oci koliko nam se spava ni da pricamo a ipak nam se ne ide kuci, pticice cvrkucu, ljudi krenuli na posao i gledaju nas u autu, odavno se razdanilo o tome i da ne pricam, a zimski dan.
 
Situacija koja me iznova i iznova odusevljava,a teska je klasika i filmski stereotip, ali romantikaaaaa, uh uh uhhhhh!

Planina, mi u kolibi, zavejani..............snijeg na sve strane, oluja koja nosi sve pred sobom i stvara predivnu muziku u kojoj uzivaju nasa cula!
Zasticeni u tom sklonistu, pod prigusenom svjetlu svijeca koje trepere i kamina koji nam grije i onako od strasti uzavrela tijela!
Hlade nas jedino gutljaji pica, cije kapi padaju na uzarenu, drhtavu kozzu, i bivaju pokupljeni snaznim pokretima jezika tog predivnog muskarca!
Muzika oluje, treptanje plamicaka svijece i kamina, i nas dvoje, koji crpimo poslednje atome snage u orgazmicnim pokretima znojavih nam tijela!

Romantika, romantika......................ja sam bs romanticna dusa!
 
Situacija koja me iznova i iznova odusevljava,a teska je klasika i filmski stereotip, ali romantikaaaaa, uh uh uhhhhh!

Planina, mi u kolibi, zavejani..............snijeg na sve strane, oluja koja nosi sve pred sobom i stvara predivnu muziku u kojoj uzivaju nasa cula!
Zasticeni u tom sklonistu, pod prigusenom svjetlu svijeca koje trepere i kamina koji nam grije i onako od strasti uzavrela tijela!
Hlade nas jedino gutljaji pica, cije kapi padaju na uzarenu, drhtavu kozzu, i bivaju pokupljeni snaznim pokretima jezika tog predivnog muskarca!
Muzika oluje, treptanje plamicaka svijece i kamina, i nas dvoje, koji crpimo poslednje atome snage u orgazmicnim pokretima znojavih nam tijela!

Romantika, romantika......................ja sam bs romanticna dusa!


Zavijani u planini...noćna mora za mene:shock:
 

Back
Top