Quantcast

sta je za vas

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
najromanticnije ? zalazak sunca i vas dvoje u toj caroliji, ruka u ruci, uzivate nemo u neizrecivosti trenutka? prijatan restoran, lagana muzika, ruze na stolu, vi caskate zaljubljeno i smesite se jedno drugom? snezna planina osuncana zimskim anmicnim suncem, vi u lezaljkama pijete toplu cokoladu i uzivate u predelu? plaza, more, vi goli ili u kupacim, jurcate u talase drzeci se za ruke? a posle lezite ispod neke palme i tako...
e, moram da ispricam vic.
krese mish slonicu ispod kokosove palme. i daje sve od sebe, slonica mrtva ladna. tek, poslemnogo mishovog znojenja, padne slonici na glavu kokosov orah i ona kaze: AAH! i tek ce mish: UMRI BEJBEE!!! :-)

tara

Buduća legenda
Poruka
28.849
:lol:
e,pa ne znam,cas mi je romanticno more(ada :D) i te varijante,pa mi onda padne na pamet planina,a zna da bude romanticmna bas bas,pa onda prolece u beogradu...ma da,prolece i tako setamo,lepo vreme i sve mirise na prolece i mi zaljubljeni i tako to sve...

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Romanticno je ono sto se tek naknadno ispostavi kao takvo, nista namesteno i ocekivano. Romantike covek ne treba da bude svestan tog trenutka, samo kroz secanje ono dobija na vrednosti.

Lilith89

Primećen član
Poruka
568
Najromanticnije....hm....sve navedeno zvuci lepo,ali mislim da svako ima nesto svoje.Sve moze biti romanticno,ako se ljudi vole i lepo slazu.Mogu da se nalaze bilo gde,bitni su iskreni osmesi i pogledi,zagrljaji,po meni je to romantika.
Ja bih mozda navela neko lepo,prijatno jutro koje dvoje ljudi koji se vole docekaju zajedno.Mozda ta prva jutarnja kafa koju ispijaju zajedno u tisinu,zagrljeni.

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Meni je romanticno kad ostanemo Dusko junior i ja do jutra, ne mozemo vise ni da gledamo na oci koliko nam se spava ni da pricamo a ipak nam se ne ide kuci, pticice cvrkucu, ljudi krenuli na posao i gledaju nas u autu, odavno se razdanilo o tome i da ne pricam, a zimski dan.

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.783
Situacija koja me iznova i iznova odusevljava,a teska je klasika i filmski stereotip, ali romantikaaaaa, uh uh uhhhhh!

Planina, mi u kolibi, zavejani..............snijeg na sve strane, oluja koja nosi sve pred sobom i stvara predivnu muziku u kojoj uzivaju nasa cula!
Zasticeni u tom sklonistu, pod prigusenom svjetlu svijeca koje trepere i kamina koji nam grije i onako od strasti uzavrela tijela!
Hlade nas jedino gutljaji pica, cije kapi padaju na uzarenu, drhtavu kozzu, i bivaju pokupljeni snaznim pokretima jezika tog predivnog muskarca!
Muzika oluje, treptanje plamicaka svijece i kamina, i nas dvoje, koji crpimo poslednje atome snage u orgazmicnim pokretima znojavih nam tijela!

Romantika, romantika......................ja sam bs romanticna dusa!

luna 30

Primećen član
Poruka
788
Situacija koja me iznova i iznova odusevljava,a teska je klasika i filmski stereotip, ali romantikaaaaa, uh uh uhhhhh!

Planina, mi u kolibi, zavejani..............snijeg na sve strane, oluja koja nosi sve pred sobom i stvara predivnu muziku u kojoj uzivaju nasa cula!
Zasticeni u tom sklonistu, pod prigusenom svjetlu svijeca koje trepere i kamina koji nam grije i onako od strasti uzavrela tijela!
Hlade nas jedino gutljaji pica, cije kapi padaju na uzarenu, drhtavu kozzu, i bivaju pokupljeni snaznim pokretima jezika tog predivnog muskarca!
Muzika oluje, treptanje plamicaka svijece i kamina, i nas dvoje, koji crpimo poslednje atome snage u orgazmicnim pokretima znojavih nam tijela!

Romantika, romantika......................ja sam bs romanticna dusa!

Zavijani u planini...noćna mora za mene:shock:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.