Šta je za vas veliko NE u sexu?

veeeliko ne mi je pauza od mjesec dana mozda i duze :lol:
Kad smo kod toga, baš ovih dana... Javi se tip poslednji put smo se videli sredinom juna. Posle ništa.. Posla mu neku numeru na jutjub ništa ne piše. Ok. Evo skoro kaže da li želiš da budemo zajedno u subotu na nedelju noć... He he. Mislim, drag je on meni, ali ne znam kako. Napisala sam mu - izvini, ali ja sam se ohladila 😂. Inače, baš lepo što si se javio😁.
Ne znam kako to tako... Izvlači ženske onako kako mu dođe. Pa ne može, izgubilo se to nešto, jbg nisi pitao ni kako sam.
A i da jeste, nekako, dugo je to vremena.
 
Kad smo kod toga, baš ovih dana... Javi se tip poslednji put smo se videli sredinom juna. Posle ništa.. Posla mu neku numeru na jutjub ništa ne piše. Ok. Evo skoro kaže da li želiš da budemo zajedno u subotu na nedelju noć... He he. Mislim, drag je on meni, ali ne znam kako. Napisala sam mu - izvini, ali ja sam se ohladila 😂. Inače, baš lepo što si se javio😁.
Ne znam kako to tako... Izvlači ženske onako kako mu dođe. Pa ne može, izgubilo se to nešto, jbg nisi pitao ni kako sam.
A i da jeste, nekako, dugo je to vremena.

upravo tako :ok:
 
Zašto tako strogo? Izvesnu gospođu sam viđao samo jednom godišnje na nekakvim susretima koji, uzgred, više ne postoje..i nismo mi tu imali nikakvih primedbi ni suvišnih razgovora... :cool:
A pa mogla bih možda i ja odgovoriti.. pored mačke, jer sam se složila sa njom

Nije problem da se sa nekim viđam na određeno vreme, ukoliko nema drugih mogućnosti za viđanje i ukoliko postoji makar neka komunikacija između. Mada i tada bi svaki put neka želja trebalo iznova da se budi.
No, ukoliko ima tih mogućnosti, oboje smo slobodni, nismo u braku, u istom smo gradu, a nema komunikacije više meseci, onda je neprirodno da se neko seti da postojiš i ... meni lično ne bi moglo da izađe iz glave a zašto se pobogu nije javljao između toga? Nekako, meni strast budi kada znam da me muškarac želi, ali ako se nije javljao toliko dugo, onda me i ne želi? Naravno da me ne želi. Jer mogao je, a nije.

E sad ako on živi u USA a ja ovde... to je druga priča.

U svakom slučaju, posle nekog vremena se ta reakcija tela gubi.. Nakon što spavam sa nekim, aktivno pomislim na njega još najviše 10tak dana.. osetim tako spontano, setim se dodira. Posle toga to polako nestaje, pa je potrebno više svesno da nekog želiš nego što ti telo traži, jer je telo posle par nedelja sve zaboravilo.
 
A pa mogla bih možda i ja odgovoriti.. pored mačke, jer sam se složila sa njom

Nije problem da se sa nekim viđam na određeno vreme, ukoliko nema drugih mogućnosti za viđanje i ukoliko postoji makar neka komunikacija između. Mada i tada bi svaki put neka želja trebalo iznova da se budi.
No, ukoliko ima tih mogućnosti, oboje smo slobodni, nismo u braku, u istom smo gradu, a nema komunikacije više meseci, onda je neprirodno da se neko seti da postojiš i ... meni lično ne bi moglo da izađe iz glave a zašto se pobogu nije javljao između toga? Nekako, meni strast budi kada znam da me muškarac želi, ali ako se nije javljao toliko dugo, onda me i ne želi? Naravno da me ne želi. Jer mogao je, a nije.

E sad ako on živi u USA a ja ovde... to je druga priča.

U svakom slučaju, posle nekog vremena se ta reakcija tela gubi.. Nakon što spavam sa nekim, aktivno pomislim na njega još najviše 10tak dana.. osetim tako spontano, setim se dodira. Posle toga to polako nestaje, pa je potrebno više svesno da nekog želiš nego što ti telo traži, jer je telo posle par nedelja sve zaboravilo.
Slažem se ja sasvim sa tobom, Paula. Svaka veza je mali mikrosvet, ima svoja (uglavnom slatka) nepisana pravila, ritam i očekivanja, nemoguće je generalizovati stvar i insistirati na rokovima ili drugim stvarima forme. Svaka priča je druga priča. :)
Primer koji si navela zaista je za moje shvatanje veza među ljudima neprikladan, čak grub i sa manjkom poštovanja za drugu stranu. Tako tražiti susret iz vedra neba prosto nije nešto što bi nekom uopšte trebalo da padne na pamet kao opcija, kontakt se ipak uspostavlja uz nešto šarma koji prati zainteresovanost i poštovanje. Ovako mi to liči na ono čuvano "udvaranje" Patka Dače koji svojoj izabranici kaže: Mala, ovo ti je cveće, ovo je bombonjera, ajde sad da pređemo na stvar." :)
 
Slažem se ja sasvim sa tobom, Paula. Svaka veza je mali mikrosvet, ima svoja (uglavnom slatka) nepisana pravila, ritam i očekivanja, nemoguće je generalizovati stvar i insistirati na rokovima ili drugim stvarima forme. Svaka priča je druga priča. :)
da
Primer koji si navela zaista je za moje shvatanje veza među ljudima neprikladan, čak grub i sa manjkom poštovanja za drugu stranu. Tako tražiti susret iz vedra neba prosto nije nešto što bi nekom uopšte trebalo da padne na pamet kao opcija, kontakt se ipak uspostavlja uz nešto šarma koji prati zainteresovanost i poštovanje.
pa to je kada se na ljude gleda sa upotrebne vrednosti... prijaš mi, javiću ti se kad mogu, da te upotrebim kad mi trebaš. Mada... i takvi odnosi mogu da postoje, da s samo javneš nekome da ti je potreban jednom u par meseci, ali ako u međuvremeu neko ti napiše nešto, a ti ne odgovoriš.. šta smo onda? kao stvari neke
Ovako mi to liči na ono čuvano "udvaranje" Patka Dače koji svojoj izabranici kaže: Mala, ovo ti je cveće, ovo je bombonjera, ajde sad da pređemo na stvar." :)
Sofronije ;)
ali ovo je simpatično, ima on nastup ;)
 
pa to je kada se na ljude gleda sa upotrebne vrednosti... prijaš mi, javiću ti se kad mogu, da te upotrebim kad mi trebaš. Mada... i takvi odnosi mogu da postoje, da s samo javneš nekome da ti je potreban jednom u par meseci, ali ako u međuvremeu neko ti napiše nešto, a ti ne odgovoriš.. šta smo onda? kao stvari neke
Pravi, dobar kontakt, dobra komunikacija, sigurno je srž svega. Znaš kad nekog sretneš posle ko zna koliko vremena, a izgleda ti da ste se koliko juče videli...Najvrednije su osobe sa kojima uspemo da izgradimo takav odnos. :)
Sofronije ;)
ali ovo je simpatično, ima on nastup ;)
A, da, Sofronije je u pitanju! ;) Ima on svoju priču i svoj nastup, a i zna da ga Koka gotivi strasno, pa odmah uklizava. :) Volim i ja, bogme, da tu rečenicu koju je on izgovorio koristim, naravno na pravi način i u pravo vreme :)
 
Kad je fakin boring i u vinklu, ko ova slika u uvodnom postu. Bela posteljina, bele pidjame, sve je lobe brate cisto i pod kod koncem. Garant ima neku self ejd knjigu na nocnom i pink papuce uredno postavljene pored pod uglom od 90 od kreveta. I prekrstila ruke. Kao fazon aj sad da se svadjamo. Da ti tupim nesto 3 sata.

Bebe, imam pritajenu fantaziju o tebi. Da ti zapalim kosu i da trcis okolo po sobi sva u panici i zakacis bele zavese i cela soba pocne da gouri u nizu plamicaka koji u ustom ritmu trepere i hipnoticki me relaksiraju dok masturbatiram gledajuci balle'.
 

Back
Top