Šta je za vas veliko NE u sexu?

Jedino merilo na osnovu kog mogu da odgovorim na temu je prisecanje na, za mene, najbolji seks koji sam imala..
..sve preko toga, meni licno, dakle spada u kategoriju "jedno veliko Ne"..
Taj moj najbolji ne sadrzi nista od svega navedenog do sad, nikakve verbalne zahebancije, perverzije cak ni najmanje moguce...
Cista strast, zelja..neopisivo recima...ma covek je svaki moj pogled pravilno citao a ne nesto drugo..
 
Veliko NE je nepoštovanje partnera. Dakle, ako osetim šta god da radi da me ne poštuje, to se prekida.
U to spada svaka vrsta dominacije koja nije iz strasti već baš iz omalovažavanja, nepoštovanja, nipodaštavanja... Ako je dominacija/submisivnost slatka za nas dvoje, i za sve to vreme znam da me partner voli ili barem poštuje i brine o meni, u principu, to je ok. Oni koji se pale na to da iebu tako da maltretiraju, omalovažavaju to je ubedljivo najgore nešto što se može videti i/ili doživeti.
 
Ah ti baš kopkaš u sitna crijevca, gangbang nikako, ni bijelci ni žuti
Kojom mentalnom gimnastikom si dosla do moje krivice za cepidlacenje?!
Umesto da napises "gangbang" i da se zaustavis, ti preciziras 'sa crncima", i sad sam ja kriv...

Ma ne, ovo na meni je neko prokletstvo iz vremena Drevnog Egipta... Ovo se vise ne moze izdrzati...
Kako da ocekujem da se je8em sa vama, kada sa vama ne mogu ni da budem u pravu, kada sam u pravu...
 

Back
Top