Sta je za vas veliki "turn off"

Kad smo vec kod modnih detalja - muskarac u trenerci u kaficu.
Moze samo, ako ide direktno sa treninga, inace - obuci se pristojno. :) :)
Sto? 🤔
Trenerke su baš gotivne... 😁

images (26).jpeg
 
mopra covek negde da susi gace :azdaja:

vise bi volela da ih samo vetri? z:mrgreen:

Nek ih spakuje u komodu šta ih treba čačkati po kutji ?


Kad je ovde bio onaj vreo vikend + 38 , dodjem kod jedne bake koja ima stan u sklopu starackog, oni celu godinu imaju pristup grejanju

Ja u kupatilo a ona upalila grijane na 4 ( 5 je maksimalno)

Kažem ja njoj sad ću se srušiti , pobogu sto će vam grejanje

A ona ni pet ni šest pa znate nisam dole više dihtovana i noću perem gatje i susim na radiatiru i tek onda ubacim u korpu za prljav veš

Znate sestro najljepše je u starosti biti u glavi fit a dole diht

Preporuku za tena lady odbija kao to njoj još ne treba 🤷‍♀️

Misim može spavati kao sav normalan svet ali ona perucka gatje i suši na radijatoru
 
Postoje stvari u vezi koje nas ekstremno ili normalno uzbudjuju, ali sta je to sto vas odbija kod partnera ili kod suprotnog pola? Sta neko treba uraditi ili reci sto bi vas odbilo, pa makar bili zgodni?

U mom slucaju, na prvom mestu je prostakluk. Ako psuje ucestalo, ako se ponasa kao musko..

Na drugom mestu je inteligencija. Ovim ne mislim nista lose o ljudima koji su manje inteligentni od mene. Jednostavno, nasa interesovanja i pogledi na svet zasigurno ce se razlikovati.


I broj tri, hmmm. Kada igra neke igre sa mnom. Pravi neke fore da izmami neku reakciju. To mi je tako nisko i detinjasto.

77979365.cms
Meni ovo 3. igre da izazove reakciju nije turn off. Naprotiv, bas ja tad krecem. Ja ne vidim razlog da neodreagujem, da bezim od devojke.
 
Ne volim proste i nesofisticirane osobe, seljakluk, itd. Takodje kad se vidi da je neko izgubio osećaj za življenje, da nema avanturizma ili bar nekog osećanja posebnosti. Imam par ženskih crta, a to je da volim dramu, i baš zato su me tokom života u ljubavnom smislu dosta privlačile sjebane i problematične osobe, ili sjebane i mlade i povučene, nesigurne, osećam tu neku posebnost i plamen... u prijateljstvu takodje. Nikad nisam voleo normalne i fokusirane ljude, što ganjaju utaban put i karijeru i mršte se na izopačenost, rizik, podzemlje, ludilo, poremećaje (ako može ovako da se kaže, nemam bolje pojmove). Nisam takav iz neke snobovštine, kao ja sam poseban, a oni su prosek, nego je u pitanju estetika, potrebno mi je da se sa nekim nadrogiram i ceo dan blejim u sobi, pljujem po ljudima i ne radim ništa. Ili otputujem odjednom gde god. Život je sam po sebi smorčina, treba mi nešto brže, bolje biti i destruktivan i melanholičan nego rutina neka...

 
Snobizam i "elitizam"! Vrlo često i neretko su zapravo kompleksaši, samo sa tuđim parama.
Čovek koji zarađuje i brdo para,...nikada neće biti toliko mizogen u nipodaštavanju drugih.
"Tatin sin" je oduvek bio veliki "turn off" za mene, jer se uglavnom i u većini slučajeva radilo o tome da je samo "rodila majka još jednog sina de.ila"! 😁
 

Back
Top