Sta je za vas veliki "turn off"

Senna

Elita
Poruka
21.884
:mrgreen:
1714_proteza-vestacki-zubi-shutterstock-1000x0_orig.jpg

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.829
Физички су ми одбојни нуредан осмех, нервоза када стално нешто врти у руци, тресе ногом, као пундравце у дупету да има, цигара, папуче и сандале, мајице без рукава попут кошаркашког дреса, пренабилдованост, оно када нема врат.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
87.751
У старту бахатост, непоштовање других, саможивост.
Ако се ради о вези, па временом боље упознаш особу прво двоструки стандарди, то ми ужасно смета. Када је све његово ОК, оправдано, а туђе се посматра другачије, критикује. Па макар и ја била део тога- смета ми, рецимо да код мене нешто правда а код партнерке свог пријатеља исто то осуђује. Даље кукавичлук, не могу да поштујем и не може да ме узбуди мушкарац ком фали храбрости. И недоследност.
Али све то ми иначе смета код људи.

Физички су ми одбојни нуредан осмех, нервоза када стално нешто врти у руци, тресе ногом, као пундравце у дупету да има, цигара, папуче и сандале, мајице без рукава попут кошаркашког дреса, пренабилдованост, оно када нема врат.

sestro slatka..ima li nesto da ti volis? :kez:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.