Sta je za vas sreca?! :)

kad pobedim u fudbalu
dobar skor u kanteru
kad se dobro snadjem u zajebanoj situaciji
kad dobijem dobru ocenu iz predmeta koji ne mogu ochima da vidim
kad se posvadjam s profesorom i ispadnem u pravu
kad Srbija pobedi u fudbalu
kad imam dosta kesha pri ruci
kad sednem u nargila bar i blejim 2 sata i posle odem na pljesku i posle toga na pivo
kad provalim neshto do jaja zahebano za provaljivanje
 
Osećam se srećnom kad ustanem ranije, skuvam nes, sednem na stepenište ispred kuće, gledam u prirodu, ili čitam dobru knjigu....
Dalje, kad uđem u pekaru da kupim sveže pecivo a na radiju čujem neku pesmu koju volim...
Onda, kad prolazim gradom i vidim neku osobu koja zrači, koja se smeška, kojoj dobrota izlazi iz svake pore, koja stvarno ima stila...
Kad me zagrli voljeno biće... i poljubi... uzme za ruku i ide sa mnom ćuteći...
Ima još stvari ali ovo mi je prvo palo na pamet.
 
Osećam se srećnom kad ustanem ranije, skuvam nes, sednem na stepenište ispred kuće, gledam u prirodu, ili čitam dobru knjigu....
Dalje, kad uđem u pekaru da kupim sveže pecivo a na radiju čujem neku pesmu koju volim...
Onda, kad prolazim gradom i vidim neku osobu koja zrači, koja se smeška, kojoj dobrota izlazi iz svake pore, koja stvarno ima stila...
Kad me zagrli voljeno biće... i poljubi... uzme za ruku i ide sa mnom ćuteći...
Ima još stvari ali ovo mi je prvo palo na pamet.

kad u daunu hodam gradom,sva pogubljena i sa bezbroj ne bas veselih misli u glavi,a onda me pozove sestra koju nisam videla ni cula 2 nedelje i kaze da joj nedostajem:heart: jako cudno osecanje,srecno....Ipak,tad bih najradije sela na ulicu i plakala,neke cudne,a srecne emocije.

:super: :super: :super: :klap:
 
Danas sam bila srećna
dođe neko društvo iz Beograda
pa sam ih jurila niz magistralu da ne omaše put
:mrgreen:
a bila sam još sretnija kad su platili piće

inače sam srećna kad moji nisu kući,pa ustanem,sednem na krov i popijem kafu
i kad idem s nekim,bilo kojim drugom na pivo
i kad idem peške na planinčinu
a najsrećnija sam kad se vozim :D ijoooooj spustimo prozore odvrnemo muzičetinu pa piči
i kad ustanem ujutru,a ono kiša,i ceo dan pada kiša,i kad legnem,opet kiša
i kad idem na trčanje
i kad idem gradom u kome me niko živ ne zna,to mi je omiljeno
 

Back
Top