Quantcast

sta je za vas luksuz

• Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
Vragolasta Amfibija:
hrana je jedini pravi porok jer je apsolutno neophodna...
a sta bi ti da ubacimo....nemoj da pocnem sa seksom opet...malo sam se primirila.
jel znas kad sam istripovala Peru da sam sad dobra devojcica i on mi je sav radostan cestitao i reko da je znao da sam ja takva samo da sam imala nekih manjih problema... :-D :-D
ako cemo o sexu meni je luksuz voditi ljubav s nekom dobrom cicom:mrgreen:
aaaa pero dodji i spasi me:lol:

Betty

Elita
Poruka
21.483
ima vojni aerodorm u vršcu neki kurs...mislim da je i za civile, ali to ti ovde ne bi palo na pamet plus ne bi imala gde da sletiš....dok ne naprave heliodrom u Ovči tamo 2021.
:lol:

gledala sam malo taj plan, pa to je ludilo - ZOO vrt u Krnjači, heliodrom u Ovči, metro, sve....

btw. amfibasta, pa baš zato što je hrana apsolutno neophodna, kako to da je luksuz sasvim obična stvar (mislim, kapiram za luk :P )?

V

Vragolasta Amfibija

Gost
pa cela moja prica se vrti oko luka,ne mislim da je luksuz jesti milka cokoladu iako je obozavam jer mogu uvek da je kupim,ali luk ne mogu uvek da jedem.a i nije apsolutno neophodan....kao milka sto je neophodna :P
vidis...ovde je u pitanju nesto sto mozes da uradis u svakom trenutku svog zivota...ali ipak ti je luksuz da to uradis...
sad kad se razmislim...sutra cu da se ponasam rokfelerski...najescu se belog luka pa kud puklo da puklo
a zubar nek crkne..

Betty

Elita
Poruka
21.483
nije valjda da je neplativo u vš :?
znam da je let za troje (plus pilot) svega 12.000 din (ukupno) po 1h
to nije mnogo
taman za bems - da se ukrca u bgd i za 20 min.sleti na kolače :P znači, ako bi išla sa još dvoje ljudi...po 2.000 svako

A

anakin

Gost
Betty:
nije valjda da je neplativo u vš :?
znam da je let za troje (plus pilot) svega 12.000 din (ukupno) po 1h
to nije mnogo
taman za bems - da se ukrca u bgd i za 20 min.sleti na kolače :P znači, ako bi išla sa još dvoje ljudi...po 2.000 svako
dozvola za letenje a ne let, bre :)
za to treba oko par hiljada dolara...o luksuzu pricamo ovde...

A

anakin

Gost
aaaaaaaa...pilotska dozvola!!
rekli mi da mi treba 60 sati naleta + placas instruktora i avion...instruktor je jako jeftin (35$ na sat), avion je ovde 60$ na sat, sto se takodje smatra extra jeftinim...
sad ti mnozi i sabiraj...:)
to je obuka a za posle nemam pojma kako ide i koliko kosta...

V

Vragolasta Amfibija

Gost
pa sve da mi posljes slike iz dubaia na kojima trojica princeva klece na kolenima pred tobom i traze tvoju ruku...ne ides na ignore...

ma ok je...ne palim se ja na takve vrste luksuza...volim da vidim i osetim...ali me drze i ispunjavaju druge vrste osecanja ...vetar u kosi i cvrkut ptica na grani..hehe..kenjam opet..:)
bas da vidim taj hotelll.....a ssta je bilo tamo pa ste svi isli?

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012
Ne akademiju, postoji Kurs letenja JAT-a za građanstvo, koji traje tako nešto...oko 60 sati, sad ne znam da li odmah daju i mđn. letačku dozvolu.. Moguće da je cifra manja, sad ću da probam da googlam. Znam pouzdano da to funkcioniše, a mislim da se koristi Utvin aerodrom, ili već nešto u Panćevu.
Uno momento..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.