Šta je za vas Forum?

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
46.557
Znamo po definiciji iz Wikipedije,recimo i nekih drugih izvoraa,a sta vama znaci,obzirom da citam i neobicne stvari.
Da li je za vas on diskusioni ,da li ga razlikujete od bloga,da li je za vas otvoreno mesto gde iznosite iz sebe sve ono sto u reali ne radite ili nesto sasvim drugo?:D
Nekada je bio izvor beskrajne zabave i smeha (uz izuzetke kad se ponesto i ozbiljno napise ili diskutuje, pa i kvalitetno), danas je bleda slika svega toga i zapravo jedna rusevina nalik Fejsbuku.

Iz nostalgije za tim vremenima ga jos uvek i posecujem trezeci makar tracak onoga sto je bilo, ali i samoj sebi vec postajem smesna u tim naporima.

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.300
За мене је форум место где могу да прочитам нешто корисно и занимљиво,а и да се дописујем са занимљивим људима.
Не мислим да се могу стећи нека велика пријатељства или љубав,али свакако може лепо да се проведе време овде.
Нажалост,увек има људи који воле да подбадају.

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.687
Nekada su mi forumi služili raznim stvarima - da saznam/naučim nešto novo, porazgovaram sa ljudima sličnih interesovanja o temama koje me zanimaju (a za koje uglavnom nisam imala sagovornika u realnosti), da se uvežbam u debati (da vidim koliko mogu braniti neki stav), da naučim da svoje misli izrazim u pisanoj formi na svima razumljiv način, da upoznam ljude koje inače nikada ne bih upoznala, da ćaskam, da se šalim i smejem... Sada mi forumi služe za neobaveznu zabavu i igranje igara. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.