Šta je za vas Forum?

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Forum je mesto gde neki ljudi dođu da provedu lepo vreme, neki vode prijatne diskusije, ali je, nažalost, stacionar i nekih frustriranih, nesrećnih, koji samo ovaj život i imaju i onda dođu ovde sa namerom da glume veličine i prosipaju svu mudrost, vređaju ljude.

Takođe, malo mi je bezveze što je forum i leglo etiketiranja, u smislu da sam ovde bio prozivan i botom i izdajnikom, a da pride nisam ni jedno, ni drugo, ljudi uzmu jednu rečenicu izvučenu iz konteksta i naprave od tebe nekog zlotvora.

Celesta

Zainteresovan član
Poruka
407
Forum je mesto gde neki ljudi dođu da provedu lepo vreme, neki vode prijatne diskusije, ali je, nažalost, stacionar i nekih frustriranih, nesrećnih, koji samo ovaj život i imaju i onda dođu ovde sa namerom da glume veličine i prosipaju svu mudrost, vređaju ljude.

Takođe, malo mi je bezveze što je forum i leglo etiketiranja, u smislu da sam ovde bio prozivan i botom i izdajnikom, a da pride nisam ni jedno, ni drugo, ljudi uzmu jednu rečenicu izvučenu iz konteksta i naprave od tebe nekog zlotvora.
Bas mi je zao i takvog iskustva

~sweet girl~

Aktivan član
Poruka
1.145
Da li je za vas on diskusioni ,da li ga razlikujete od bloga,da li je za vas otvoreno mesto gde iznosite iz sebe sve ono sto u reali ne radite ili nesto sasvim drugo?:D
Nije za mene diskusion, ne vidim u tome smisao...

Navikavam se na forum. Ista sam kao i u real-u, laprdam hahahaha

Možda je ovdje lakše naleti na sličnije ljudove, ali interakcija najviše daje kada je uživo.

Vjerujem da ljudi nađu ovdje šta žele, ako se potrude. A ja sam ovdje biciklom, od danas do sutra, u svakom momentu mogu nestati kao što sam i došla. :-)

Ovo je najzdravije mjesto u odnosu na ostale popularne društvene mreže, koje ni ne koristim.

Manga Hilux

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.767
Размена мишљења, ставова, свега и свачега. Има јако добрих форума везано за разне сфере живота, и тамо се могу видети и прочитати паметни људи. Овај овде конкретно је чиста спрдња.
pa jašta bre da je zezalica i sprdnja , nećemo valjda rešavati Korejsko pitanje :pivce:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.