Sta je za tebe uzivanje

Forumka:
kako najvise volite da provodite vreme sa svojim dragim\dragom kada ste sami u vasem toplom domu a da to nije sex (to se uvek podrazumeva :D ) ?

Najvise volim kad lezimo i pricamo, zadirkujemo se, ili kad sedimo ispred kompa a on mi pokazuje razne slicice glumaca, grupa itd i objasnjava mi ono sto ja ne znam, ili ja njemu kad "pametujem" ;)
 
Gazdarica:
Ne bi vjerovao, ali i na Balkanu ima drugacijih muskaraca... Da ne kazem, pravih... 8)


Ima,ali koliko vidim i ovde na forumu po nekim postovima,izgleda da chak i neke cure na svoj nachin dozivljavaju ono "pravi".
Mnogi izgleda nikako da izadju iz senke shvatanja da biti OK tip ne znachi isterivanje lichnih kompleksa na videlo...ko razume shvatice i sa ovo malo rechi...
 
Gazdarica:
Ne bi vjerovao, ali i na Balkanu ima drugacijih muskaraca... Da ne kazem, pravih... 8)
Htela si da kazes pravih papucara? Znam ja za taj trip kad neko zeli "licnog roba" a ne osobu ravnu sebi... A budi iskrena i reci u procentima koliko ti je tipova kuvalo kafu... a ne da ovim devojcicama ulivas zablude u glavu...

I ja cu tebe iznenaditi na Balkanu ima drugacijih devojaka... da ne kazem pravih... :wink:
 
Pa ne znam bas Pero, ko ovdje zeli licnog roba, muskarci koji ocekuju da im djevojka svaki put skuva kafu, ili djevojke koje ocekuju da i muskarac ponekad to ucini za njih...
Ako je muskararc zbog toga papucar, glasam za papucare!
 
Gazdarica:
Pa ne znam bas Pero, ko ovdje zeli licnog roba, muskarci koji ocekuju da im djevojka svaki put skuva kafu, ili djevojke koje ocekuju da i muskarac ponekad to ucini za njih...
Ako je muskararc zbog toga papucar, glasam za papucare!
Prava devojka nece uopste ni dati tipu da skuva kafu... jer bi na taj nacin on ispao papucar... a prava devojka ne zeli da se druzi sa papucarem... :wink:
 
Gazdarica:
Zasto kazes "cak i cure"?
Zar nije potpuno normalno da je dozivljaj pravog/prave subjektivna kategorija?


jeste subjektivan i jeste sve individualno i relativno,mislio sam na onaj faktor gde bi cure nepristrasnije od mushkaraca gledale ne to...jer mislim da veci deo mushke populacije josh uvek gleda pogrshnim ochima shta je to ajd da kazemo "pravi" mushkarac...mada je i to diskutabilno za objasniti...nadam se da me razumesh sada...
 

Back
Top