Quantcast

Šta je veći uspeh: pobeda Djokovića ili pobeda košarkaša 1995. godine?

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
Ma ja ni ne pratim tenis,jako je dosadan sport,zato mi je uspeh kosarkasa bitniji...
isto i ja kažem da je tenis dosadan... ja volim više fudbal od tenisa...a znate ljudi što je tenis dosadan? Zato što je to sport namenjen samo za krem društvo i bogataše njima je taj sport jedino zanimljiv, jer nijednu sirotinju ne bi pustili da trenira tenis. A samo bogataši vole tenis. Nijedan prosečno bogat ili siromašan ne bi voleo tenis kao sport.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.238
Uspeh kosarkasa 1997,kad je Sale Djordjevic u poslednjim sekundama razbio nase najvece protivnike:
Otkad je pobeda u zadnjoj sekundi protiv realno mnogo slabijeg protivnika, uspeh? To je sramota koliko su loše odigrali tu tekmu. I mislim i da su nam i Litvanci i Grci i Rusi i Španci malo "veći" protivnici u basketu od komšija.

Što se tiče teme ne znam zašto se uopšte porede te dve stvare, nisu nikako merljive. Svaka čast Noletu ali košarka je ipak ovde sport br.1

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Otkad je pobeda u zadnjoj sekundi protiv realno mnogo slabijeg protivnika, uspeh? To je sramota koliko su loše odigrali tu tekmu. I mislim i da su nam i Litvanci i Grci i Rusi i Španci malo "veći" protivnici u basketu od komšija.

Što se tiče teme ne znam zašto se uopšte porede te dve stvare, nisu nikako merljive. Svaka čast Noletu ali košarka je ipak ovde sport br.1
Ne filozofiraj. Dosli su do finala i pobedili smo ih slatko ! Nije poenta koliko su jaki nego ko su. A i odkada su Hrvati slabi,pa igrali su u finalu sa cuvenim Dream Team-om...

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.238
Ne filozofiraj. Dosli su do finala i pobedili smo ih slatko ! Nije poenta koliko su jaki nego ko su. A i odkada su Hrvati slabi,pa igrali su u finalu sa cuvenim Dream Team-om...
Nije to bilo finale. To je bila grupna faza i bili su apsolutni autsajderi došli su tu sa podmlađenim timom bez NBA igrača.Mi sa druge strane smo bili na vrhuncu i bili smo br.1 Kakve veze ima njihova repka iz 92 sa onom iz 97? Od 95 do danas nisu stigli dalje od četvrtfinala u bilo kom takmičenju a i tose retko dešavalo. Daleko su oni od top repki u ovom sportu zadnjih 15 godina.

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Nije to bilo finale. To je bila grupna faza i bili su apsolutni autsajderi došli su tu sa podmlađenim timom bez NBA igrača.Mi sa druge strane smo bili na vrhuncu i bili smo br.1 Kakve veze ima njihova repka iz 92 sa onom iz 97? Od 95 do danas nisu stigli dalje od četvrtfinala u bilo kom takmičenju a i tose retko dešavalo. Daleko su oni od top repki u ovom sportu zadnjih 15 godina.
Znaš li ti šta je Dream Team? Prvi tim u istoriji sastavljen od NBA igrača.
Ai čim su stizali do finala znači da su valjali ! ...

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.238
Znaš li ti šta je Dream Team? Prvi tim u istoriji sastavljen od NBA igrača.
Ai čim su stizali do finala znači da su valjali ! ...
Valjao je i onaj tim zvezde 91 i bio šampion sveta,ali su sada bankrotirana kanta za napucavanje kiparskim i slovačkim amaterima.
Kakve veze ima reprezantacija Hrvatske iz 92 godine koja je igrala finale OI sa onom iz 97 ili 2010 godine? :dontunderstand:

Stjepan Radić

Ističe se
Banovan
Poruka
2.931
Što ga ti lupaš. Dream team sa pomlađenim sastavom u kojem su igraliPatrick Ewing iz NewYorkKnicksa, Larry Bird,Earvin "Magic" Johnson, Michael Jordan,Karl Malone,Charles BarkleyScottie Pippen, David Robinson.
Stvarno je to bila mlada i neiskusna reprezentacija.:klap:
Ta repka bi rasturila bilo koji sastav u ono vrijeme, a jedna mala Hrvatska je čak jedno vrijeme i vodila.:cool:

For the first time, all basketball professionals were declared eligible to compete at the Olympics, including members of the National Basketball Association (NBA), the United States’ major professional league. This allowed the US to field a team of professional all-stars, which was certainly the greatest basketball team ever assembled, and was dubbed the "Dream Team." The team gained incredible attention from the media and fans, both in the United States and Spain, as well as throughout the world, and easily won the gold medal. The team members were Charles Barkley, Larry Bird, Clyde Drexler, Patrick Ewing, Earvin "Magic" Johnson, Michael Jordan, Christian Laettner, Karl Malone, Chris Mullin, Scottie Pippen, David Robinson, and John Stockton. Subsequent US teams, made up of NBA players, were labeled Dream Team II and Dream Team III, but the 1992 team was considered by far the most outstanding.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
28.238
Što ga ti lupaš. Dream team sa pomlađenim sastavom u kojem su igraliPatrick Ewing iz NewYorkKnicksa, Larry Bird,Earvin "Magic" Johnson, Michael Jordan,Karl Malone,Charles BarkleyScottie Pippen, David Robinson.
Stvarno je to bila mlada i neiskusna reprezentacija.:klap:
Ta repka bi rasturila bilo koji sastav u ono vrijeme, a jedna mala Hrvatska je čak jedno vrijeme i vodila.:cool:
O čemu ti ovde pričaš?
Ono se odnosilo na vašu repku 97' ne na američki dream team 92'. Čitaj pažljivije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.