Šta je Tomislav Nikolić i stranka SNS? Moje vidjenje i objašnjene.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Zamislite da se u nekoj ozbiljnoj firmi zaposli neki neozbiljan radnik. Ta firma bi izgubila reputaciju i nastao bi haos u ozbiljnoj firmi koji bi izazvao neozbiljan zaposleni radnik. E to je upravo Tomislav Nikolić (neozbiljan radnik u ozbiljnoj firmi). I jedan radnik bi tako mogao da uništi celu veliku ozbiljnu firmu. Zbog toga ja sam se izbacio iz politike od kad je Tomislav Nikolić osnovao stranku SNS i odlučio da više nikad ne izadjem na izbore da glasam, jer nisam politiku shvatao za ozbiljno zbog stranke SNS. I neću do kraja života nikad izaći na izbore da glasam za neku stranku. Inače sam poslednjih deset godina u politici proveo kao član SRS i Julovac i glasao sam za uvek na izborima za stranke SRS i JUL.
 
Zamislite da se u nekoj ozbiljnoj firmi zaposli neki neozbiljan radnik. Ta firma bi izgubila reputaciju i nastao bi haos u ozbiljnoj firmi koji bi izazvao neozbiljan zaposleni radnik. E to je upravo Tomislav Nikolić (neozbiljan radnik u ozbiljnoj firmi). I jedan radnik bi tako mogao da uništi celu veliku ozbiljnu firmu. Zbog toga ja sam se izbacio iz politike od kad je Tomislav Nikolić osnovao stranku SNS i odlučio da više nikad ne izadjem na izbore da glasam, jer nisam politiku shvatao za ozbiljno zbog stranke SNS. I neću do kraja života nikad izaći na izbore da glasam za neku stranku. Inače sam poslednjih deset godina u politici proveo kao član SRS i Julovac i glasao sam za uvek na izborima za stranke SRS i JUL.[/QUOTE]

Ajme meni,kakve slicnosti ima SRS i JUL?
 
Zamislite da se u nekoj ozbiljnoj firmi zaposli neki neozbiljan radnik. Ta firma bi izgubila reputaciju i nastao bi haos u ozbiljnoj firmi koji bi izazvao neozbiljan zaposleni radnik. E to je upravo Tomislav Nikolić (neozbiljan radnik u ozbiljnoj firmi). I jedan radnik bi tako mogao da uništi celu veliku ozbiljnu firmu. Zbog toga ja sam se izbacio iz politike od kad je Tomislav Nikolić osnovao stranku SNS i odlučio da više nikad ne izadjem na izbore da glasam, jer nisam politiku shvatao za ozbiljno zbog stranke SNS. I neću do kraja života nikad izaći na izbore da glasam za neku stranku. Inače sam poslednjih deset godina u politici proveo kao član SRS i Julovac i glasao sam za uvek na izborima za stranke SRS i JUL.[/QUOTE]

Ajme meni,kakve slicnosti ima SRS i JUL?

Pa jel si čula vest da je celo članstvo stranke JUL-a se prebacilo kompletno u stranku SRS i time ugasili svoju stranku JUL? Pre neku godinu se to desilo, mislim da je to bilo baš u vreme kad je Nikolić osnovao Naprednu stranku. Eto sličnosti sa mojim prvobitnim izlaganjem u temi pa poveži.
 
Poslednja izmena:

Back
Top