Šta je to ženama najvažnije kada odlučuju da li će spavati sa muškarcem?

Sve sto napisu na forumu i jos gore ako te uvuku u svoj krug nema niceg dobrog za mladog muskarca, a jos manje za mladu zenu. Vecina, najveca vecina su nesretne istraumirane zene ili zajebanti koji ne pisu ono sto misle.
аааа, значи одхјебале су те оне на које си се ложио?
Принципијално, зависи шта имаш да понудиш. И те што се захјебавају нису имуне на задовољства. Ил си млад ил си и даље неискусан.
 
аааа, значи одхјебале су те оне на које си се ложио?
Принципијално, зависи шта имаш да понудиш. И те што се захјебавају нису имуне на задовољства. Ил си млад ил си и даље неискусан.
Principijelno, bolja si na forumu zene....
 
Ne postoji muškarac koji se barem jednom u životu nije zapitao šta je to što žene najviše privlači prilikom izbora partnera.. iako se čini kao nerješiva enigma, neki odgovori se ipak daju naslutiti? Mislim da ne postoji žena kojaa se na početku veze ne dovodi u situaciju, da procjeni da li taj odnos ima neku perspektivu, budućnost , da li će se i kada upustiti u nešto dublje, nešto intimnije.
Neka sprovedena istraživanja na tu temu, kao rezultat odlučivanja da li će žena i kada stupiti u seksualni odnos sa muškarcem, donijela su sledeće odgovore;
Karakter, izgled, novac negdje oko 89% žena se izjasnilo za karakter. Ličnost partnera predstavlja osnovu svega.
Finansijska sigurnost se našla na drugom mjestu
Dobar izgled
ljubav prema putovanjima
smisao za humor na petom..

ili tačnije;
  1. Karakter – 89%
  2. Finansijska sigurnost – 77%
  3. Dobar izgled – 75%
  4. Ljubav prema putovanjima – 69%
  5. Dobar smisao za humor – 62%
  6. Želja da zasnuje porodicu jednog dana – 50%
  7. Ima vozačku / poseduje automobil – 47%
  8. Seksualno iskustvo / libido – 44%
  9. Komunikativnost i društvenost – 41%
  10. Životni ciljevi i ambicije – 38%
:ceka:
E sad, gdje su tačno ova istraživanja ili ankete sprovedene nije poznato.
U suštini mislim da je to tu negdje, ali br 1. je po meni neprikosnoven..
šta vi mislite?

Naravno, očekujemo i duhovite odgovore ali ne i nemoguće. :D


Budući da ja volim i poštujem žene ne želim da verujem da je ijedna legla sa mnom zbog nekog od ovih 10 razloga. Stvarno bi me razočaralo da je neka spavala sa mnom jer naprimer imam vozačku/posedujem automobil. :roll:

Želim da verujem da sam svaku popalio.

Neku više, neku manje, može i bar malo ali za seks dovoljno. :lol:
 

Back
Top