Šta je to ženama najvažnije kada odlučuju da li će spavati sa muškarcem?

ko bre ima vremena toliko da misli i odlucuje pre svakog spavanja ahaha sad me slatko nasmeja
opet se mi ne kontamo.. :hahaha: pa, možeš "skontati" i odlučiti u minuti, satu ili danima.. ali šta je to kod njega prevagnulo da ćeš spavati sa njim.. dobar auto, ili recimo njegov savršen outfit? ili ipak ponašanje, ophodjenje, izgled..?
 
svako od nas ima tipologiju licnosti na koju reaguje
to saznas onog trena kad pored tebe stane neko od koga te prodju blagi žmarci niz kicmu
jer ispunjava čak i tvoja vizuelna ocekivanja osim sto te bombarduje ispod radara svojim seksipilom
kosa visina muskulatura boja glasa
ukratko
sve
 
svako od nas ima tipologiju licnosti na koju reaguje
to saznas onog trena kad pored tebe stane neko od koga te prodju blagi žmarci niz kicmu
jer ispunjava čak i tvoja vizuelna ocekivanja osim sto te bombarduje ispod radara svojim seksipilom
kosa visina muskulatura boja glasa
ukratko
sve
svega toga imam al sam u odrpanu odjecu
 
Ne postoji muškarac koji se barem jednom u životu nije zapitao šta je to što žene najviše privlači prilikom izbora partnera.. iako se čini kao nerješiva enigma, neki odgovori se ipak daju naslutiti? Mislim da ne postoji žena kojaa se na početku veze ne dovodi u situaciju, da procjeni da li taj odnos ima neku perspektivu, budućnost , da li će se i kada upustiti u nešto dublje, nešto intimnije.
Neka sprovedena istraživanja na tu temu, kao rezultat odlučivanja da li će žena i kada stupiti u seksualni odnos sa muškarcem, donijela su sledeće odgovore;
Karakter, izgled, novac negdje oko 89% žena se izjasnilo za karakter. Ličnost partnera predstavlja osnovu svega.
Finansijska sigurnost se našla na drugom mjestu
Dobar izgled
ljubav prema putovanjima
smisao za humor na petom..

ili tačnije;
  1. Karakter – 89%
  2. Finansijska sigurnost – 77%
  3. Dobar izgled – 75%
  4. Ljubav prema putovanjima – 69%
  5. Dobar smisao za humor – 62%
  6. Želja da zasnuje porodicu jednog dana – 50%
  7. Ima vozačku / poseduje automobil – 47%
  8. Seksualno iskustvo / libido – 44%
  9. Komunikativnost i društvenost – 41%
  10. Životni ciljevi i ambicije – 38%
:ceka:
E sad, gdje su tačno ova istraživanja ili ankete sprovedene nije poznato.
U suštini mislim da je to tu negdje, ali br 1. je po meni neprikosnoven..
šta vi mislite?

Naravno, očekujemo i duhovite odgovore ali ne i nemoguće. :D
Cvrst ud i imanje novca su oduvek bili u modi. Sad za ostale parametre redosled ne znam.
 
Ne postoji muškarac koji se barem jednom u životu nije zapitao šta je to što žene najviše privlači prilikom izbora partnera.. iako se čini kao nerješiva enigma, neki odgovori se ipak daju naslutiti? Mislim da ne postoji žena kojaa se na početku veze ne dovodi u situaciju, da procjeni da li taj odnos ima neku perspektivu, budućnost , da li će se i kada upustiti u nešto dublje, nešto intimnije.
Neka sprovedena istraživanja na tu temu, kao rezultat odlučivanja da li će žena i kada stupiti u seksualni odnos sa muškarcem, donijela su sledeće odgovore;
Karakter, izgled, novac negdje oko 89% žena se izjasnilo za karakter. Ličnost partnera predstavlja osnovu svega.
Finansijska sigurnost se našla na drugom mjestu
Dobar izgled
ljubav prema putovanjima
smisao za humor na petom..

ili tačnije;
  1. Karakter – 89%
  2. Finansijska sigurnost – 77%
  3. Dobar izgled – 75%
  4. Ljubav prema putovanjima – 69%
  5. Dobar smisao za humor – 62%
  6. Želja da zasnuje porodicu jednog dana – 50%
  7. Ima vozačku / poseduje automobil – 47%
  8. Seksualno iskustvo / libido – 44%
  9. Komunikativnost i društvenost – 41%
  10. Životni ciljevi i ambicije – 38%
:ceka:
E sad, gdje su tačno ova istraživanja ili ankete sprovedene nije poznato.
U suštini mislim da je to tu negdje, ali br 1. je po meni neprikosnoven..
šta vi mislite?

Naravno, očekujemo i duhovite odgovore ali ne i nemoguće. :D
Ovo se pitaju samo neuspesni muskarci. Uspesni se ne bave smisljanjem kako da zavede sve zene, vec samo aktuelnu, a ona sama to pokaze.
Naravno, postoje zene koje odlucuju, a one odlucuju samo kada su odlucile da budu zavedene i tada je nevazno ko je s druge strane. Moze da bude i marsovac....
 
Ovo se pitaju samo neuspesni muskarci. Uspesni se ne bave smisljanjem kako da zavede sve zene, vec samo aktuelnu, a ona sama to pokaze.
Naravno, postoje zene koje odlucuju, a one odlucuju samo kada su odlucile da budu zavedene i tada je nevazno ko je s druge strane. Moze da bude i marsovac....
Pa jel ti rece da zene nista ne odlucuju? :mrgreen:
 

Back
Top