Šta je to vernost partnera ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Imam mladu komšinicu koja ima muža, ima 2 ćerke, ali ima i ljubavnika.
Ona kaže, da voli svoga muža, voli decu, voli dom, sve u kući radi, priprema, dočekuje.
Ona se pita: da li sam ja neverna, i objašnjava da srcem nije neverna, a telom možda jeste, kao i što jeste.
Ona jednom-do dva puta nedeljno se vidja sa ovim ljubavnikom, to je njen jedini hir i potreba koju ima, tako mi kaže.
Šta vi misite o ovome ?
 
Poslednja izmena:
Imam mladu komšinicu koja ima muža, ima 2 ćerke, ali ima i ljubavnika.
Ona kaže, da voli svoga muža, voli decu, voli dom, sve u kući radi, priprema, dočekuje.
Ona se pita: da li sam ja neverna, i objašnjava da srcem nije neverna, a telom možda jeste, kao i što jeste.
Ona jednom-do dva puta nedeljno se vidja sa ovim ljubavnikom, to je njen jedini hir i potreba koju ima, tako mi kaže.
Šta vi misite o ovome ?

pusti ženu da radi šta hoće sa svojom p**** i pazi da neko tebi ne da po tvojoj p****i :mrgreen:
 
Imam mladu komšinicu koja ima muža, ima 2 ćerke, ali ima i ljubavnika.
Ona kaže, da voli svoga muža, voli decu, voli dom, sve u kući radi, priprema, dočekuje.
Ona se pita: da li sam ja neverna, i objašnjava da srcem nije neverna, a telom možda jeste, kao i što jeste.
Ona jednom-do dva puta nedeljno se vidja sa ovim ljubavnikom, to je njen jedini hir i potreba koju ima, tako mi kaže.
Šta vi misite o ovome ?

Sve je to OK ..dok Muz njen ne sazna :mrgreen:

Neka uziva zena ..msm ..ceo dan radi ..mora malo da se opusti sa nekim svezim Deckom :per:

Posto je njen muz uvek umoran i ne moze ....trazi se zamena za Sex :)
 

Back
Top