Quantcast

Шта је то тако страшно урадио Александар Конузин?

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.362
jednaki ste im ko i talijani

Rusija je imala prilike da se pokaže posle bombardovanja i užasne štete koja je nastala. Čak se i spominjalo da će obnoviti Avalski toranj i jedan most, ali od toga nije bilo ništa. Rusija je uvek u zaostatku i uvek je iznenađena. Poenta je u tome što se devedesetih i sad ruska podrška svodila samo na laprdanje. Ali zato nisu bili gadljivi da prodaju naoružanje Tuđmanu. Gadi mi se ruska politika i ruska "elita

što se tiče toga "šta mi vidimo" , ja ne vidim više ništa u Rusiji, Rusija je zemlja u neprestanim krizama i turbulencijama, od svog postanka, koja je nesposobna sama sebi da pomogne, ali bar nije uništavala i rasparčavala srbiju. O bratstvu naravno, nema govora.

Poslednja izmena:

Widowmaker

Početnik
Banovan
Poruka
43
Rusija je imala prilike da se pokaže posle bombardovanja i užasne štete koja je nastala. Čak se i spominjalo da će obnoviti Avalski toranj i jedan most, ali od toga nije bilo ništa. Rusija je uvek u zaostatku i uvek je iznenađena. Poenta je u tome što se devedesetih i sad ruska podrška svodila samo na laprdanje. Ali zato nisu bili gadljivi da prodaju naoružanje Tuđmanu. Gadi mi se ruska politika i ruska "elita"

to sto pricas su najobicnije gluposti

do 2002 rusija nije mogla da pomogne sebi a ne drugima

a nakon toga zasto bi nam pomagala kada je u srbiji 11 godina vec proamericki CIA instalirani rezim

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324
Samo kad će Rusi da brane naše interese, teško onom na čijoj je strani Rusija, mogu da razumem zašto Hrvati gotive Nemce (mnogo su učinili da budu priznati, naterali čak i Francusku i Ameriku na to), i da razumem zašto Albanci vole Amere (zaslužni su što oni imaju ''državu''), al' zašto mi volimo Ruse, teško je objasniti.

.. зато што су Словени, зато што их много има и зато што су, ипак, војна велесила....

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
Rusija je imala prilike da se pokaže posle bombardovanja i užasne štete koja je nastala. Čak se i spominjalo da će obnoviti Avalski toranj i jedan most, ali od toga nije bilo ništa. Rusija je uvek u zaostatku i uvek je iznenađena. Poenta je u tome što se devedesetih i sad ruska podrška svodila samo na laprdanje. Ali zato nisu bili gadljivi da prodaju naoružanje Tuđmanu. Gadi mi se ruska politika i ruska "elita

što se tiče toga "šta mi vidimo" , ja ne vidim više ništa u Rusiji, Rusija je zemlja u neprestanim krizama i turbulencijama, od svog postanka, koja je nesposobna sama sebi da pomogne, ali bar nije uništavala i rasparčavala srbiju. O bratstvu naravno, nema govora.

A KOCE DA TI POMOGNE AKO NECES SAM SEBI. DA NECE MOZDA NEMCI, ONI TE VOLE DO MOGA.
BRE OVE KOMUNJARE EVROJEBCI SAMO KUKAJU I PROSE KO P I Z D E.
ODVRATNI SU, PA MAJKU MU I K U R V E TREBA DA IMAJU NEKO DOSTOJANSTVO.

Poslednja izmena:

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324
Шта ништа јел председник Руске Федерације Дмитриј Медведев нуди председнику Србије Борису Тадић уговор о безбедности у Европи јел му нудио октобра 2009.?
Јел нудио начелни Генералштаба РФ Николај Макаров повољан кредит за набавку С 300 и нових МиГ-ова 29?
Па што није ишта од тог реализовано? А сад се Србија нашла због пасивности актуелне власти у кризи у јужној покрајини.
Лепо је његова екселенција примитеила, јел ми желимо бити активни учесници глобалних безбедносних дешавања или желимо бити само објекат?

Кад се земља нађе у кризи тешко онда може да успостави савезништва, о томе се треба раније мислити.

.. како, па зар нисмо склопили повољан уговор са жидовима, за коришћење њиног сателита, па то је боље од шест "С 300"!!!!

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.362
A KOCE DA TI POMOGNE AKO NECES SAM SEBI. DA NECE MOZDA NEMCI, ONI TE VOLE DO MOGA.

Da , baš je Srbija mogla sama sebi da pomogne protiv NATO i njegove sile. Ali dobro "braća" rusi su poslali ČAK 200 kamiona sa humanitarnom pomoći, koja ne bi bila dovoljna mi za cigane u srbiji. Ja znam šta su nemci i kakva im je uloga bila, ali od rusa se ne zna šta se može očekivati u uloga imje bila izrazito nečasna. na KiM nisu uspeli da dobiju ni svoj sektor , negi su bili pod tuđom komandom kao Kenija i Jordan. Smešni su kao albanski turizam, ali što je žalosno i dalje nešto kao glume ali i se ne **** ni 2% i to im odgovara, jer su oprali obraz tim palamuđenjem deklarativnim

Poslednja izmena:

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929

pa njemci daju silnu lovu srbiji

šta to rusi daju???

da štede na žvakama mogli bi vas silno pomoći koliki su

pa ako nisu mogli dati lovu što nisu poslali vojsku,tehniku,bilo šta

radije bacaju municiju u baltičko more

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
Da , baš je Srbija mogla sama sebi da pomogne protiv NATO i njegove sile. Ali dobro "braća" rusi su poslali ČAK 200 kamiona sa humanitarnom pomoći, koja ne bi bila dovoljan mi za cigane u srbiji. Ja znam šta su nemci i kakva im je uloga bila, ali od rusa se ne zna šta se može očekivati u uloga imje bila izrazito nečasna. na kiM nisu uspeli da dobiju ni svoj sektor , negi su bili pod tuđom komandom kao Kenija i Jordan. Smešni su kao albanski turizam, ali što je žalosno i dalje nešto kao glume ali i se ne **** ni 2% i to im odgovara, jer su oprali obraz tim palamuđenjem deklarativnim

AJDE ZUTI NE IZVRCI I NE PRODAJ MI MUDA ZA BUBREGE,
OVDE GOVORIMO EKONOMSKOJ POMOCI POSLE RATA.

SAMO SERETE I NISTA NE RADITE DA BI SAMI SEBI BAREM MALO
POMOGLI SA MINIMALNIM LJUDSKIM DOSTOJANSTVOM.
DECA ********* NAUCILI IH DA NISTA NE RADE SAMO DA IMAJU PRIVILEGIJE I DA KRADU.
PROMENILI CRVENU ZA ZUTU BOJU PA KAD NEMAJU VISE DA KRADU ONDA SE SAMO
K U R V A J U I PROSE CAK I OD ONIH KOJI IH MRZE.
BOZE SACUVAJ KOJA NAKAZNA GAMAD.

Poslednja izmena:

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929
Da , baš je Srbija mogla sama sebi da pomogne protiv NATO i njegove sile. Ali dobro "braća" rusi su poslali ČAK 200 kamiona sa humanitarnom pomoći, koja ne bi bila dovoljna mi za cigane u srbiji. Ja znam šta su nemci i kakva im je uloga bila, ali od rusa se ne zna šta se može očekivati u uloga imje bila izrazito nečasna. na KiM nisu uspeli da dobiju ni svoj sektor , negi su bili pod tuđom komandom kao Kenija i Jordan. Smešni su kao albanski turizam, ali što je žalosno i dalje nešto kao glume ali i se ne **** ni 2% i to im odgovara, jer su oprali obraz tim palamuđenjem deklarativnim

tako nekako

nije mi jasno šta vidite u tim rusima

jaki jesu ali brate ne mare za vas

nama su švabe dale sve što su mogle i to kad

kad im je bilo najteže

1990 nakon pada berlinskoga zida

pored 50 miliona istočnh njemaca koji su bili ko izbjeglice i sa gomilom novonastalih unutarnjih problema oni mjenjaju ustav o vanjskoj politici izazivajući unutarnje nemire,svađaju se sa više od pola evrope i pomažu hrvatskoj

i dan danas joj to nisu oprostili

sram me je ko hrvata što nismo njemcima ništa dali zauzvrat,izigrali smo njihovu velikodušnost i sav njihov napor da od hrvatske naprave radničku zemlju i poštenu naciju koja će imati časne građane koji dostojanstveno žive od svoga truda i muke

prodali smo se okolnim mafijašima jer smo prokleti

šta su rusi uradili za vas???

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
pa njemci daju silnu lovu srbiji

šta to rusi daju???

da štede na žvakama mogli bi vas silno pomoći koliki su

pa ako nisu mogli dati lovu što nisu poslali vojsku,tehniku,bilo šta

radije bacaju municiju u baltičko more

OPET TI DA TI DAJU PA DA TI DAJU. PA KO SI BRE TI DA TI NEKO NEST DA.
ODRASTI MAJMUNE,BORI SE, STVORI I ZARADI NESTO SAM, STA KOJI MOGA SAMO PROSIS CEKAS DA TI DAJU.
U NORMALNOM SVETU CAK I MALA DECA ZNAJU DA NISTA NEMA ZA DJABE,
SAMO VI ZUTE KOMUNJARSKE JAJARE JOS UVEK VERUJETE U TO.
SAD SU TI I RUSI KRIVI STO SI POSTO TAKAV, PA NISU TE ONI PRAVILI.

Poslednja izmena:

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
tako nekako

nije mi jasno šta vidite u tim rusima

jaki jesu ali brate ne mare za vas

nama su švabe dale sve što su mogle i to kad

kad im je bilo najteže

1990 nakon pada berlinskoga zida

pored 50 miliona istočnh njemaca koji su bili ko izbjeglice i sa gomilom novonastalih unutarnjih problema oni mjenjaju ustav o vanjskoj politici izazivajući unutarnje nemire,svađaju se sa više od pola evrope i pomažu hrvatskoj

i dan danas joj to nisu oprostili

sram me je ko hrvata što nismo njemcima ništa dali zauzvrat,izigrali smo njihovu velikodušnost i sav njihov napor da od hrvatske naprave radničku zemlju i poštenu naciju koja će imati časne građane koji dostojanstveno žive od svoga truda i muke

prodali smo se okolnim mafijašima jer smo prokleti

šta su rusi uradili za vas???

OPET TI KRIVIS RUSE. BRE NIJE PROBLEM U RUSIMA NEGO U TEBI RAZUMI TO VEC JEDNOM NEMOJ SAMO DA PROSIS, KUKAS I CMIZDRIS.
BAS SI ZASLUZIO TU PEDERSKU PARADU U BEOGRADU.

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929
OPET TI DA TI DAJU PA DA TI DAJU. PA KO SI BRE TI DA TI NEKO NEST DA.
ODRASTI MAJMUNE,BORI SE, STVORI I ZARADI NESTO SAM, STA KOJI MOGA SAMO PROSIS CEKAS DA TI DAJU.
U NORMALNOM SVETU CAK I MALA DECA ZNAJU DA NISTA NEMA ZA DJABE,
SAMO VI ZUTE KOMUNJARSKE JAJARE JOS UVEK VERUJETE U TO.
SAD SU TI I RUSI KRIVI STO SI POSTO TAKAV, PA NISU TE ON PRAVILI.

nisu meni rusi krivi ništa

nego izgleda da je tema da ste vi krivi rusima

a šta ste im krivi to je vaša stvar

vidim da jadikujete i kajete se što uvrijediste svoje dobročinitelje

moj niko nikad nije bio ni u skoju ni u partiji niti je sada u niti ikada u stranci a ni u crkvi

ps. virujen u jednoga Boga

OrangeC

Iskusan
Poruka
6.362
AJDE ZUTI NE IZVRCI I NE PRODAJ MI MUDA ZA BUBREGE,
OVDE GOVORIMO EKONOMSKOJ POMOCI POSLE RATA.

SAMO SERETE I NISTA NE RADITE DA BI SAMI SEBI BAREM MALO
POMOGLI SA MINIMALNIM LJUDSKIM DOSTOJANSTVOM.
DECA ********* NAUCILI IH DA NISTA NE RADE SAMO DA IMAJU PRIVILEGIJE I DA KRADU.
PROMENILI CRVENU ZA ZUTU BOJU PA KAD NEMAJU VISE DA KRADU ONDA SE SAMO
K U R V A J U I PROSE CAK I OD ONIH KOJI IH MRZE.
BOZE SACUVAJ KOJA NAKAZNA GAMAD.

Debilu, ja sam 2000 te glasao za Miloševića, kad je bilo moderno pljuvati po njemu. I znam više o rusiji i rusima, nego što ćeš ti ikada. To što se gadim aktuelnog režima , ne znači da ću živeti u iluzijama o rusiji pored toliko tebi sličnih morona. Pročitaj nešto od Čehova i Dostojevskog, možda se oplemeni tvoj žalosni nivo svesti

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
nisu meni rusi krivi ništa

nego izgleda da je tema da ste vi krivi rusima

a šta ste im krivi to je vaša stvar

vidim da jadikujete i kajete se što uvrijediste svoje dobročinitelje

moj niko nikad nije bio ni u skoju ni u partiji niti je sada u niti ikada u stranci a ni u crkvi

ps. virujen u jednoga Boga

MA KAKAV BRE MOJ SKOJ. JA NE GOVORIM O RELIGIOZNIM NEGO O OPORTUNISTICKIM KOMUNJARSKIM LOPOVIMA I NJIHOVIM NASLEDNICIMA
KOJI SU SPREMNI SVE LJUDSKO DA PRODAJU DA BI IMALI PRIVILEGIJE BEZ IKAKVE ZASLUGE I RADA. UGLEDAJ SE BRE NA OVE SRBE IZ REPUBLIKE SRPSKE. LJUDI
NITI PROSE NITI KUKUMACE ZA PROPALOM EVROPOM VEC CUTE I BORE SE SAMI KAKO MOGU I UMEJU I AKO IM JE DESET PUTA GORE NEGO VAMA U SRBIJI.
SRAM VAS BRE BILO, STRASNO.

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929
MA KAKAV BRE MOJ SKOJ. JA NE GOVORIM O RELIGIOZNIM NEGO O OPORTUNISTICKIM KOMUNJARSKIM LOPOVIMA I NJIHOVIM NASLEDNICIMA
KOJI SU SPREMNI SVE LJUDSKO DA PRODAJU DA BI IMALI PRIVILEGIJE BEZ IKAKVE ZASLUGE I RADA. UGLEDAJ SE BRE NA OVE SRBE IZ REPUBLIKE SRPSKE. LJUDI
NITI PROSE NITI KUKUMACE ZA PROPALOM EVROPOM VEC CUTE I BORE SE SAMI KAKO MOGU I UMEJU I AKO IM JE DESET PUTA GORE NEGO VAMA U SRBIJI.
SRAM VAS BRE BILO, STRASNO.

kako ti ne svaćaš niti ne vidiš u postovima da sam ja hrvat iz hrvatske a ne srbin iz srbije

ti si popio naku lošu rakiju sine

pazi na sebe

republika srpska je nastala protjerivanjem 200000-300000 hrvata iz bosanske posavine

ali bolje i srbin nego balija

valjda je moralo tako biti

lacabec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.683
kako ti ne svaćaš niti ne vidiš u postovima da sam ja hrvat iz hrvatske a ne srbin iz srbije

pazi na sebe

republika srpska je nastala protjerivanjem 200000-300000 hrvata iz bosanske posavine

ONDA IDI NA HRVATSKI FORUM I BORI SE ZA SVOJU ZEMLJU I SVOJ NAROD. STA KOJEG MOGA TRAZIS U SRBIJI I SRPSKOM FORUMU.
HRVATI ME JEDNOSTAVNO NE INTERESUJU, KAO DA NE POSTOJE.

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929
ONDA IDI NA HRVATSKI FORUM I BORI SE ZA SVOJU ZEMLJU I SVOJ NAROD. STA KOJEG MOGA TRAZIS U SRBIJI I SRPSKOM FORUMU.
HRVATI ME JEDNOSTAVNO NE INTERESUJU, KAO DA NE POSTOJE.

pa ako te ne interesiraju onda ne komentiraj moje postove

a kada na ovom forumu bude pisalo da je zabranjeno za hrvate ja onda neću ni pisati

na tvoj forum sigurno neću doći

dotad žali se adminu ako misliš da si oštećen

a oštećen jesi

ili od loše trave ili od loše rakije

od mene nisi

pusa

:lol::heart:

Guru 42

Veoma poznat
Poruka
13.324

pazi na sebe

.. и ндх је настала нестанком( на овај или онај начин), преко, милион и пет стотина хиљада Срба, у протеклих стотинак година и од малене бановине настаде држава... и наравно боље Србин него балијски потоорица...

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
929
.. и ндх је настала нестанком( на овај или онај начин), преко, милион и пет стотина хиљада Срба, у протеклих стотинак година и од малене бановине настаде држава... и наравно боље Србин него балијски потоорица...

ne podržavam ndh a tvoji milioni i stoljeća su priča za malu dicu

sveži milione mačku o rep

mi smo za ndh samo za jednu noć streljani u razmjeru od 300000 do neki kažu nevjerujem lažu 700000 a možda je više od 300000 ljudi civila vojnika uglavnom nenaoružani

za 24h su nas goloruke streljali

mi smo svoj ceh platili

ali ne zaboravi da ndh i dan danas jedina ima zvanično objavljen rat amerima

ljudi su bili zavedeni išli su do kraja i nikad nisu potpisali kapitulaciju

ostali su grobovi i polja leševa i jasenovac ko sramota moga naroda

ndh ne podržavam samo niste ni vi bili ništa manjue lojalni švabama bar jedno vrime

i kamo sriće da je švabo pobjedio a ne engle,francuz i ostali kolonijalisti i neradnici koji su vam oteli kosovo

Poslednja izmena:

MMnavigare

Zainteresovan član
Poruka
235
Ja sam jednom rekao, da neki narod nikad nesmije izdati svoje heroje i legende a srbska vlast je to napravila i osramotila se.
Zato neko mora da ode na đubrište.

Никако на ђубриште.
Одатле ће неко да их покупи, однеће их на бувљак, поново ће неко да их купи за мале паре....и....ето нама поново проблема са њима.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.