Quantcast

Sta je to patruJota, neka mi neko objasni ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
sta je to patruJota, neka mi neko objasni ?
Evo na Baraka Obamu u SAD-u, najdemokratskijoj zemlji na svetu na koju svi treba da se ugledamo optuzuju da nije dovoljno patriota - to je glavna zamerka !
Sta ja znam valjda nije pobio dovoljan broj Iracan, sjebo Koreju, Kubu, a i dok je Hilari penila o Kosovu, on je samo zapisao na neki papiric nesto i ni reci o tome !
Kaze i onaj mali nazi princ Harry ne moze on da podnese kako se njegovi drugovi bore za svoju zemlju u Iraku ,a on da sedi kuci i gleda. ( to znaci po njihovom hajmo u ameriku da branimo nasu zemlju, pa posto je amerika daleko mozemo i do ambasade i to je amerika po medjunarodnom pravu - jel mozda gresim u poredjenju ?)
p.s. Molim ove LDP kao "najlepse", "najpametnije", "najmoralnije', "najhumanije", "najobrazovanije" kao sto se predstavljaju kao nad rasom da mi to objasne, a pre nego sto zapene da im kazem da nisam radikal, ni sps, ni ds, ni dss, ni "expert" itd.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.