Šta je to okultizam i kako ga prepoznati?

Tako je, kada zaspis, dusa luta van tela astralnim svetom i to dozivljavas kao san. U tom periodu si ranjiv da ti u telo udje neki duh,
i kada se to desi onda se to zove mesecarenje. E sad imas primer u Bibliji gde Isus isteruje iz nekog ko je mesecario...
Aha mislis dok si ti tamo onaj drugi iskoristi prazan prostor i udje u tebe i ti mesecaris.Vidis to nisam znala zadto.ljudi mesecare.
 
Sad sam se setila jednog smehotresnog svedočenja astralnog putnika. Kaže, kad se vratio imao je ograbotine po telu. Neko je pokušao da provali unutra. :lol:
Ima tako duhova bez tela, pa odmah potrče da se usele.
Al nisam znala da imaju i nokte. :lol:
U tom periodu kad sam mesecario sanjao sam da sam budan, lezim u krevtu, i navali na mene, onda provalim da jos spavam, kao probudim se,
kad ono opet, i tako nekoliko puta sanjam u cugu da sam se probudio, dok se zaista ne probudim..
 
Za mesecarenje je potreban strucnjak.
Strucnjak u kom smislu? ima pilula protiv mesecarenja? Ne bih rekao...
No strucnjaci su potrebni svim vernicima, jer se to inace zovu deluzije i spadaju pod psihozu, ako cemo tako. Zato su ih u komunistickim
drzavama i zatvarali i tretirali antipsihoticima… no kako vidim da si ateista i materijalista, prekidam dalje objasnjavanje...
 
Strucnjak u kom smislu? ima pilula protiv mesecarenja? Ne bih rekao...
No strucnjaci su potrebni svim vernicima, jer se to inace zovu deluzije i spadaju pod psihozu, ako cemo tako. Zato su ih u komunistickim
drzavama i zatvarali i tretirali antipsihoticima… no kako vidim da si ateista i materijalista, prekidam dalje objasnjavanje...
Pa bas dete da mi mesecari a da nema leka ne bi spavala strazarila bi nocu
Valjda ima leka
 
Pa bas dete da mi mesecari a da nema leka ne bi spavala strazarila bi nocu
Valjda ima leka
Meni je pomoglo kada sam shvatio da sam verovao u demone, a slabo u Boga, onda sam se jedno jutro pomolio i prestalo je
i nikad se nije vise ponovilo. To je bilo pre 16 godina… od tada se ne bavim vise njima, samo mi je Bog na pameti...
mislim da tu moze pomoci i egzorcizam, isao sam kod jednog cudotvorca koji je tu neku energiju isterao iz mene,
celo telo mi se protreslo, skupilo se to nesto u besiku i ispiskio sam to.. dao mi je da mirisem i bosiljak...
 
Meni je pomoglo kada sam shvatio da sam verovao u demone, a slabo u Boga, onda sam se jedno jutro pomolio i prestalo je
i nikad se nije vise ponovilo. To je bilo pre 16 godina… od tada se ne bavim vise njima, samo mi je Bog na pameti...
mislim da tu moze pomoci i egzorcizam, isao sam kod jednog cudotvorca koji je tu neku energiju isterao iz mene,
celo telo mi se protreslo, skupilo se to nesto u besiku i ispiskio sam to.. dao mi je da mirisem i bosiljak...
To se i kod dece desava.Oni ne veruju u demone pa se desi mesecarenhe.
 
To se i kod dece desava.Oni ne veruju u demone pa se desi mesecarenhe.
Rekoh sta je po sredi. Meni se desilo kad sam imao 38 godina… ne verujem da psihijatrija ima materijalisticko objasnjenje, kao ni za depersonalizaciju.
Oni sve sto umeju je da te nadrogiraju, pa kad si okamenjen od droge, ne pravis probleme…
edit:
no ako nisi dovoljno okamenjen, postoje i gori metodi, udarac palicom u glavu ili ubiatvo zabijanjem shila u ceoni rezanj, aka elektrokonvulzivna
terapija i lobotomija..
 

Back
Top