Šta je to okultizam i kako ga prepoznati?

al je tebi dobro :D
satana, đavo, demoni, jehova, klevetnik, zao
ekipa ti boli glava
Оптерећеност демонима и придавање некаквим моћима њима, говори о недостатку вере у Бога….
У принципу, боље да запретиш демону паклом, јер је Бог на твојој страни ЧП

tako da ne postoji ni dobro ni loše,nego samo isterivanje svog,sukob svih egoizama uz pomoć tehnologije,koja omogućava dovoljno prostora da se egoizam upražnjava,pa je još zbunjeniji kad se susretne sa tuđim i naravno ima još manje razumevanja,nego kad je bio suočeniji sa realnošću potreba i adaptacijom na prostor i vreme u doba kolektivnog egzistencijalizma:zcepanje::hahaha:

Оптерећеност демонима и придавање некаквим моћима њима, говори о недостатку вере у Бога….
Dok ti gledas u nebo eto ga on s ledja haha

vodeće telo organizacije wt se hvali kako im neki anđeo pomaže da donose odluke. a kakav je to anđeo samo oni znaju. verovatno neki pali, pa otud pripadnicima jw opsednutost uništenjem đavolima demonima. a sve im to nameću sublimirano. zatim ubeđuju ih da služe nekom jehovi, kakav je to entitet niko ne zna. kad ih bolje analiziraš mnogo su zavedeni od strane glavno-komandujućeg tela wt

vodeće telo organizacije wt se hvali kako im neki anđeo pomaže da donose odluke. a kakav je to anđeo samo oni znaju. verovatno neki pali, pa otud pripadnicima jw opsednutost uništenjem đavolima demonima. a sve im to nameću sublimirano. zatim ubeđuju ih da služe nekom jehovi, kakav je to entitet niko ne zna. kad ih bolje analiziraš mnogo su zavedeni od strane glavno-komandujućeg tela wt
Za nas svet Jehovini nisu opasnost.Niko ih ne sljivi.Povedi racuna o njuejdxerima.u prevodu okultisti.

Okultizam je saradnja sa demonima
a prema Bibliji Djavo Satana i demoni su klevetnici Boga i Bozjih sledbenika

Okultisti - Satanisti samo napadaju pravog Boga JHVH Jehovu
i pripisuju mu zle epitete
kao sto su i Hrista klevetali i napadali i ubili
tako i danas klevecu prave sledbenike Boga Jehove

Isus je otkrio identitet Djavola
to vazi i za Demone
kada je rekao
Jovan 8

42 Tada im je Isus rekao: „Kad bi Bog bio vaš Otac, vi biste me voleli,+ jer me je Bog poslao i zbog njega sam ovde. Nisam došao sam od sebe, nego me je on poslao.+ 43 Zašto ne razumete ono što govorim? Zato što ne želite* da slušate moje reči. 44 Vaš otac je Đavo i vi hoćete da postupate po željama svog oca.+ On je ubica otkako se pobunio*+ i nije ostao postojan u istini, jer u njemu nema istine. Kad govori laž, govori ono što je svojstveno njemu. On je lažov i otac laži.+ 45 A ja vam govorim istinu, i zato mi ne verujete. 46 Ko od vas može dokazati da činim greh? A ako govorim istinu, zašto mi ne verujete? 47 Onaj čiji je otac Bog sluša ono što Bog govori.+ Ali vi ne slušate jer Bog nije vaš otac.“+

Poslednja izmena:
Pazi, ime boga su izmenili. Ono ime koje se ne spominje uzalud, koliko je bitno, oni su sveli na nadimak i ugurali ga po Bibliji gde god su hteli.
Pa ako Bogu ime promeniš, koga zapravo obožavaš?
I svi misleno privlače armagedon u kome bi svi ljudi sem njih trebali da stradaju, jer su svi po njima zli. Ja bih se sa takvim mislima razbolela.

ne bi rekao, otiđi u js pa izađi, ja se s tim ne bi zajebavao.
a ti proveri.
Da mi neko kaze aj u crkvu da se uclanis pa si tek onda hriscsnin ne bi nikad pa taman mi dali otpusnu listu iz pravoslavlja..Svako uclanjenje gde si clan i plus platis gde te navlace na boga isceljenje samospoznaju sve to.prevara.Prevaris sebe.nema veze sto su oni ti koji ne navuku.Njih ce onaj gore u kazance nego i ti u taj kotlic odes.

Што је најгпоре придају божанске моћи ђаволу. Он ако га има, делује преко моћника, гађа владаре света, и преко њих делује...
tako je,
ali đavo je po njima bog ovog sveta. daju mu legitimitet samim tim što kažu dve floskule
ako bog postoji onda mora i đavo (to mi nikad nije bilo jasno zašto), pa sam shvatio da oni veruju u dva boga.
druga. đavo te prevario da ne postoji. (zašto bi na taj način varao, valjda bi nudio svilu i kadifu da pokaže kako je on dobar a bog ti samo donosi loše a ne kao zajebo te što te ubedio da ne postoji)

kako kaže narodna
svaka ptica svom jatu. eto im ga đavo :D

Back