Sta je to nju ejdz religija, posto postoje nju ejdz hramovi.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa MONAH Boljevic i drugi monasi tvrde da je Nju Ejdz pokret bio religija,i mnogi astrolozi, Bregovic tvrdi da je Teski rok bio religija,a ja tvrdim da je i materijalizam (nedokazano vjerovanje da tijelo ne moze mutirati pod uticajem obecanja bogu da cs drzati odredjena dovra pravila po svaku cenu,i tine steci cak i intelekta povecanje i preobrazaj izgleda,seksualnih moci i emocija) religija,mada satanisticka.
 
Ne vidim nikakvu pozitivnu stvar paganizma, sve skoro sami satanizam.
A šta fali seljacima, ljudima koji se leče biljkama? Ništa.
paganizam je dijamant,teoligija izbrusena milion godina,dovedena do savrsenstva,i dostupna samo odabranima.Sva vojna lica znaju da je paganizam u moralnim ucenjina i zahtevima daleko prevazisao hriscanstvo.Pitaj vojnike o paganizmu.Paganizam je religija muskaraca vojnika i zena/dama koje seksualno se potpuno ali do plafona/poda predaju i znaju kako odabrati partnera.Religija rata za pravdu i postocanja ratnija putem seksa,a be putem tofa da nu se da droga,moc da vlada,ili hrana skupa ribe od 50 evra, bazeni.Cak i da su bili glupi,pagani su inali milion godina da razmisle o religiji i tone ato je moralno i kako vojno ratovati za zenlju,a hriscani 2000 godina.Pa kako su pobjedili oni? Lako,uz pomoc v a n z e m a lj a c a i svemisrskih brodova.
 
Poslednja izmena:
paganizam je dijamant,teoligija izbrusena milion godina,dovedena do savrsenstva,i dostupna samo odabranima.Sva vojna lica znaju da je paganizam u moralnim ucenjina i zahtevima daleko prevazisao hriscanstvo.Pitaj vojnike o paganizmu.Paganizam je religija muskaraca vojnika i zena/dama koje seksualno se potpuno ali do plafona/poda predaju i znaju kako odabrati partnera.Religija rata za pravdu i postocanja ratnija putem seksa,a be putem tofa da nu se da droga,moc da vlada,ili hrana skupa ribe od 50 evra, bazeni.Cak i da su bili glupi,pagani su inali milion godina da razmisle o religiji i tone ato je moralno i kako vojno ratovati za zenlju,a hriscani 2000 godina.Pa kako su pobjedili oni? Lako,uz pomoc v a n z e m a lj a c a i svemisrskih brodova.
Jesi ti paganin? Pošto vidim da baš mnogo znaš o njihovim moralnim pitanjima :D
Koliko znam, pagani imaju bogove i boginje koje obožavaju, i navela sam još gore čime se bave i u šta veruju.
Kakvih milion godina? Paganizam ne postoji toliko.
Vidim da si poznavalac i NLO, ovo je već neka nova teorija volela bih da pročitam kako si došao do tog zaključka.
 
Jesi ti paganin? Pošto vidim da baš mnogo znaš o njihovim moralnim pitanjima :D
Koliko znam, pagani imaju bogove i boginje koje obožavaju, i navela sam još gore čime se bave i u šta veruju.
Kakvih milion godina? Paganizam ne postoji toliko.
Vidim da si poznavalac i NLO, ovo je već neka nova teorija volela bih da pročitam kako si došao do tog zaključka.
Te "teorije" stare su vise nego stari zavet,jer ih imas u Mahabharati,Shrimat Bhag. itd. u hinduizmu. KAKO NOVA? Pa procitaj Ramajanu. Kao Paganin visokog stepena posvecenja duzan sam da poznajem RIGVEDU u kojoj se pominju detaljno NLOi,i indijske vede. Nlo-i su me i posetili (prelepe vanzenaljske zene kije su izgledake u licu isto pa sam muslio da su bliznakinje i bile jednako stare,i izazvake sirenje kreveta kako bi njih oko 30 stalo zajedno sa mnom na krevet i imalo seks),ali NLO se pominju i u SA vedama,raki da,da,paganizam prixa o nlo-ina,recimo,riski pagani nlo indukovan uragan zovu "zmaj gornich".

Gde si to naveka s cine se bave? To si pomesaka mizda Ridniverne sa Paganina,ali nisi nigde gore navela cine se bave.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top