Quantcast

Šta je teže, kilo olova ili kilo perja?

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.113
Šta vam je teže, preko čega lakše prelazite, odnosno šta vam je lakše da prihvatite ako vam se kod partnera ne dopada fizički izgled ili neke osobine. Tipa žena vam se oblači kao Haris Džinović ali je stravično kvalitetna osoba, ili da izgleda kao Lepa Brena u vrme SFRJ ali da je recimo cicija. Kapiram većina ne trpi ništa, čuj mene trpa - trpi bre! Kao ono kad bi morao da biraš itd.

Kosta2

Legenda
Poruka
57.137
Šta vam je teže, preko čega lakše prelazite, odnosno šta vam je lakše da prihvatite ako vam se kod partnera ne dopada fizički izgled ili neke osobine. Tipa žena vam se oblači kao Haris Džinović ali je stravično kvalitetna osoba, ili da izgleda kao Lepa Brena u vrme SFRJ ali da je recimo cicija. Kapiram većina ne trpi ništa, čuj mene trpa - trpi bre! Kao ono kad bi morao da biraš itd.

Biram pre nego mi žensko postane partner. U toj prvoj fazi odlučim da li mogu da podnesem šta mi se kod nje ne dopada ili njene mane bez težih psikičkih posledica.
Ako i kad kad postanemo partneri znači da sam sve prihvatio i sledi "jezik za zube". :cool:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.