Šta je tačno tantrički seks? Šta je tantra?

videh krajičkom oka temu o stingu…
saću
Trudie je rekla da je prvobitna tvrdnja njenog muža o njihovom ljubavnom životu bila pijano hvalisanje.

„Znate li koga krivim za to? Bob Geldofa. On i Sting su otišli da urade intervju sa rok novinarom, a intervju se pretvorio u opijanje.

„U jednom trenutku, novinar je pitao koliko dugo mogu da idu, a Geldof je rekao da je čovek od tri minuta, ali, pošto je Sting radio jogu, verovatno bi mogao da ide satima. A Sting je rekao: "Pa, zar nisi čuo za tantrički seks?"

„Tako je Sting objasnio da je sve u tome da budeš intiman, da brineš o svom partneru, da se zaista bavite intimnošću pre nego što, znate... imate seks. I to je premisa tantre, zaista.
 
Trudie je rekla da je prvobitna tvrdnja njenog muža o njihovom ljubavnom životu bila pijano hvalisanje.

„Znate li koga krivim za to? Bob Geldofa. On i Sting su otišli da urade intervju sa rok novinarom, a intervju se pretvorio u opijanje.

„U jednom trenutku, novinar je pitao koliko dugo mogu da idu, a Geldof je rekao da je čovek od tri minuta, ali, pošto je Sting radio jogu, verovatno bi mogao da ide satima. A Sting je rekao: "Pa, zar nisi čuo za tantrički seks?"

„Tako je Sting objasnio da je sve u tome da budeš intiman, da brineš o svom partneru, da se zaista bavite intimnošću pre nego što, znate... imate seks. I to je premisa tantre, zaista.
Da donekle ga razumem. Sting pita Geldofa
jesi li čuo za tantrički sex?
na osnovu izjave Stingovice, mislim da je i Sting samo čuo

ako je istina da je tantrički sex nivo poklapanja sa partnerom u svim segmentima života.
ja imam partnera sa kojim sam non stop u tantričkom sexu po toj logici.
a nije baš da se uvek osećam uzvišeno.
realnost uvek želi da pokvari dobar osećaj unutra…
 
ti što se hvale da dobro tantriče obično imaju kvantni penis
ima istine u tome.
zato smo se Bogi i ja od jutros izjasnile da volimo introvertne ljude.
uvek su puni iznenadjenja jer ništa o sebi ne objašnjavaju rečima
sa ekstrovertima znaš uvek na čmu si
uvek si na suprotnom od onoga čime se hvale
 
ima istine u tome.
zato smo se Bogi i ja od jutros izjasnile da volimo introvertne ljude.
uvek su puni iznenadjenja jer ništa o sebi ne objašnjavaju rečima
sa ekstrovertima znaš uvek na čmu si
uvek si na suprotnom od onoga čime se hvale
Introvert cuva tajnu o velikom penisu u sebi a extrovert u tebi. :mrgreen:
 

Back
Top