Sta je sa Milionerom?

Ili onaj lik, takodje u hrvatskom izdanju, sto misli da se kod vozila kontrolise cistoca pepeljare :)

Da se vratimo na temu: sto neko od vas rece "bice veselo ako budu naplacivali kao u trostrukoj sansi". Slazem se sa time, bice abnormalni telefonski racuni, tj. mislim da nece biti sms-om jer je mnogo manji boj onih koji imaju kredu ili su na post-paidu od svih nas sa fiksim telefonima na kojima nemamo uvid u potroseno. Mozda ste primetili da pada interesovanje na kvizove trostruka sansa i da vas cujemo, ali bice veliko za on-line milionera. Pa kad se i on ispuca bice neceg novog i sve tako u krug
 
djorax:
Slazem se sa time, bice abnormalni telefonski racuni, tj. mislim da nece biti sms-om jer je mnogo manji boj onih koji imaju kredu ili su na post-paidu od svih nas sa fiksim telefonima na kojima nemamo uvid u potroseno.

Mozes da imas uvid i u fiksni racun, samo treba da se registrujes na sajtu www.telekom.yu

za 10-ak dana od prijave stici ce ti LIB (licni indetifikacioni broj) na kucnu adresu. Nakon toga imas uvid u sve racune koji su ti stizali u poslednje 2 godine, kao i listing pomenutih. Mozes svakog trenutka da pogledas listing za tekuci period, kao i koliki ce ti stici racun za telefon na kraju meseca.
 
Aha, vidi, promenili sajt i domen, hehe nadlanu.com, kao da je astroloski ili hiromantijski sajt. No, nema veze, pokusacu sa ovim sto si rekao, cuo sam ranije za to i za neke programe tipa brojac impulsa, ali ne rade. By the way mislim da malo korisnika koristi ovu opciju uvida u telefonski racun, a i logicno je jer telekomu i ne odgovara, valjda je zato slabo i promovisu.
 
djorax:
Aha, vidi, promenili sajt i domen, hehe nadlanu.com, kao da je astroloski ili hiromantijski sajt. No, nema veze, pokusacu sa ovim sto si rekao, cuo sam ranije za to i za neke programe tipa brojac impulsa, ali ne rade. By the way mislim da malo korisnika koristi ovu opciju uvida u telefonski racun, a i logicno je jer telekomu i ne odgovara, valjda je zato slabo i promovisu.

Ja koristim ovu uslugu i vrlo sam zadovoljan. Mozda je mali problem sto se upisivanje impulsa ne vrsi odmah nego tek nakon tri-cetiri dana od obavljenog razgovora, ali to u sustini i nie toliko znacajno.
 
Samantha Jouns:
MILIONER opet krenuo.....ja ne znam ali mi je uzasno posato dosadan taj kviz
Ma i meni polako postaje dosadan, uzasno je spor, ne mozes da docekas dok odgovore na pitanja, vise volim dinamicnije kvizove.Nego jel ima jos uvek onaj "sam protiv svih", on mi je bio ok (mada voditelj iritira) ali ne pamtim kad sam ga zadnj put video?
 
Nema vise kviza Sam protiv svih. RTS je boga mi Celadoru duzan dobre pare za licencu tog kviza. Isto vazi i za ono sr`nje, Srecne Telefone. Ugovre za ta dva kviza je potpisao jos Crkvenjakov dok je bio direktor RTS i to na sumu od koje ti se u glavi vrti. Zato je Tijanic ukinuo ove kvizove.
 
Nas Milioner je sve dosadniji.
Tacnije voditelj. Istrosio se.
Tacno znam kad ce sta da kaze.
Gledate li hrvatski?!
Taj covek me odusevljava.
Dobro, de, jeste glumac ...
Pa imamo i mi slicnih, trebalo bi ih iskoristiti.
Inace, mislim da svako normalan moze da osvoji 96000,00.
Prvih pet pitanja ... boza.
Drugih pet ... tri pomoci ... dva mora da znas i eto, lepa sumica u dzepu.
 

Back
Top