Šta je Pravoslavna Katoličanska Crkva?

Karlosss

Zainteresovan član
Poruka
304
Zvanični naziv neka Crkve u njenim liturgijskim i kanonskim tekstovima jeste "Pravoslavna Katoličanska Crkva".
Braćo Srbi zašto neko ima interesa da krije pravi naziv svoje Crkve?
Znate li o kojoj crkvi se radi?
Radi se o onij crkvi čiji patrijarh pali sveće u judejskoj sinagogi, čije vladike rukopolažu sveštenike-ubice.:sad2:
Evo i link http://www.spcportal.org/index.php?pg=1070&lang=srl

Па шта ако се тако зове? Католичанска значи саборна у преводу...
А ти, комуњаро, је л' знаш да ти је комунистички манифест писан у Лондону... А као се бориш против запада... :hahaha:

Pa što se onda ne zove Saborna? Zašto koriste katoličko ime koje niko ne voli. A znaš li ti Rogonjo da je ime Kornelije došlo preko grčkog “Kornelios” u značenju “drenov plod”, iz latinskog “Cornelius” što je bilo rimsko porodično ime, a izvornog porekla iz “cornu” u značenju “rog”.

Pa što se onda ne zove Saborna? Zašto koriste katoličko ime koje niko ne voli. A znaš li ti Rogonjo da je ime Kornelije došlo preko grčkog “Kornelios” u značenju “drenov plod”, iz latinskog “Cornelius” što je bilo rimsko porodično ime, a izvornog porekla iz “cornu” u značenju “rog”.

Jel te nije sad bar malo sramota što si ispo glup ovako u javnosti?

ne znam batice svrati do jajca mislim da drug tito i dalje predsedava:mrgreen:

Klasika, kad nemaš argumenata lupetaš. Očito da ti ne mogu preneti poruku jer si ostrašćen (što kaže Šojić) Ne vidiš da je pravoslavno katoličanstvo oteralo iz Srpskog nacionalnog korpusa sve Srbe koji nisu hteli da se klanjaju bradatim lažljivcima, oteralo je i Srbe muslimane i Srbe rimokatolike a jedino im nije uspeo da otera Srbe komuniste jer su oni i dalje Srbi ali stalno se trudi i trudi....međutim doći će maca opet na vratanca...vraćaju se fašisti naveliko (pogledaj na vestima) a to znači eto i nas uskoro. ;)

Klasika, kad nemaš argumenata lupetaš. Očito da ti ne mogu preneti poruku jer si ostrašćen (što kaže Šojić) Ne vidiš da je pravoslavno katoličanstvo oteralo iz Srpskog nacionalnog korpusa sve Srbe koji nisu hteli da se klanjaju bradatim lažljivcima, oteralo je i Srbe muslimane i Srbe rimokatolike a jedino im nije uspeo da otera Srbe komuniste jer su oni i dalje Srbi ali stalno se trudi i trudi....međutim doći će maca opet na vratanca...vraćaju se fašisti naveliko (pogledaj na vestima) a to znači eto i nas uskoro. ;)

al ti mesas babe i zabe...tvoji ,,argumenti,,su kvaziistorijski..cak ni osnove komunisticke doktrine ne poznajes...

ja nemam pojma sta je to katolicka a sta hriscanska crkva, mislim znam generalno sta je ali me uopst ene zanima niti imam nameru da nesto dublje ucim... a veujem u Boga. ljudi se mnogo zamljacuju nepotrebnim stvarima i pricicama, bajkama za malu decu... tuzno je videti odraslog kako se zavarava sa tim bajkama...

Objasni to svom kuma Peri od 77 god. koji u životu nije čuo za katoličansku....kako vas bre nije sramota...krijete se iza imena saborna a zovete se katoličanska?

@budala trebaš znati da se ime ne prevodi,
budala
fool
idiot
simpleton

Synonyms
aptal
abdal

Moj nick je nešto o čemu ne možeš da se obavestiš guglajući.

Ima značenje koje znaju retki i kad naletim na nekog ko ga zna , znam da imam posla sa kvalitetnim sagovornikom kome sam dužan poštovanje.
Suprotno, kad naletim na nekog ko misli da bih sebi uzeo nick kakav sam uzeo da on znači ono što oni misle da znači, odmah znam s kakvom fosnom imam posla.

Poslednja izmena:
Ne. Tada ce navuci jos vece.

Off 14:9 I treći andjeo za njim ide govoreći glasom velikim: Ko se god pokloni zveri i ikoni njenoj,(papi) i primi žig na čelo svoje ili na ruku svoju,
Off 14:10 I on će piti od vina gneva Božijeg, koje je nepomešano utočeno u čašu gneva Njegovog, i biće mučen ognjem i sumporom pred andjelima svetima i pred Jagnjetom.

Back