Šta je pravi razlog zašto žena hoće odmah da se razvedu ako samo čuje da je muž prevario

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.813
Čitam neku naučnu statistiku gde kažu da ljudska memorija može da sačuva do 90% onoga što radi, 50% onoga što vidi i 10% onoga što čuje.

Znajući to, da li žena hoće da se momentalno razvede ako čuje da je muž varao jer se plaši da neće sve da zapamti ili ne daj bože zaboravi kasnije? Da li se plaši da će slatkorečivi muž da je obrlati uz dodatak gimnastike u spavaćoj sobi?

h.jpg

Poslednja izmena:
Zato sto bi mi se zgadio I vise ne bih mogla biti intimna sa njim.
dobro ali recimo riba kaze da je bila sa jednim likom i posle se ispostavi da je bila za 50ak likova. da li je to dobar razlog za razvod braka, posto je covek mislio da je to dobra devojka, a ne da se radi o kanti.

Čitam neku naučnu statistiku gde kažu da ljudska memorija može da sačuva do 90% onoga što radi, 50% onoga što vidi i 10% onoga što čuje.

Znajući to, da li žena hoće da se momentalno razvede ako čuje da je muž varao jer se plaši da neće sve da zapamti ili ne daj bože zaboravi kasnije? Da li se plaši da će slatkorečivi muž da je obrlati uz dodatak gimnastike u spavaćoj sobi?

Pogledajte prilog 1463850

Varanje je inače izdaja životnog/bracnog druga, izdaja svete tajne braka!

kolko se sjetjam ti zivish drugachij model zajednice od mene

tako da tebi je normanlo shto je u mom svijetu "propast dushe i tijela"

ajde pa tako
Ma jok. I ja smatram da nije lepo raditi to nešto drugom iza leđa jer ste se prosto dogovorili da to ne radite. Samo je meni lično monogamija BS pa ne doživljavam to tako dramatično.
Ali ponavljam, nije lepo "varati", ali ako vec radiš, radi pametno da partner ne sazna. 🙂

dobro ali recimo riba kaze da je bila sa jednim likom i posle se ispostavi da je bila za 50ak likova. da li je to dobar razlog za razvod braka, posto je covek mislio da je to dobra devojka, a ne da se radi o kanti.
Ne, ako nije mogao da provali kroz seksualnu aktvinost da je bila sa tolikim brojem znači da je nebitno.

Back