Sta je prava geopoliticka strategija SNSa, i na osnovu te iste kuda to SNS vodi Srbiju?

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Posle nekog skupljanja i analize informacija, meni je konacno svanulo o cemu se, zapravo, radi na politickoj sceni Srbije i Evrope!

Vidite, gospodo, DS je sa amerima izduvao. DS nikada nije eksplicino obecao amerima Kosovo na tacni. Iza zatvorenih vrata. Ameri su DS pritiskali, oni su pokusavali da prinude Tadica da sedne za zeleni sto, i da naprave plan... I na kraju su uvideli da takav plan NE mogu ostvariti niti sa (neinformisanim) Kostunicom, niti sa principijelnim Tadicem.

Zato su 2008. ameri i dali logistiku, pare i zeleno svetlo Vuqleru da krene da pravi eSeNeSeS. Dali su mu dosta para, dali su mu svaku medijsku podrsku... Njemu i Diplomi. Zasto, pitate se? Pa odgovor je jednostavan: Vuqler im je obecao Kosovo. Ja verujem da im je obecao rok od 4 godine da ce, nakon dolazka na vlast, taj plan i da ispuni.

Situacija je malo kompleksnija, nego sto se cini, te 2008. Vuqler je odigrao na tu kartu jer je po svaku cenu zeleo Vlast, zeleo Moc. Ameri su ga pustili i gradili kao rezervnu opciju, i cuvali za slucaj da Tadic ne odradi. I kao sto znate, Tadic odradio nije.

Tada je u maju 2012. doslo do smene vlasti. Uz orkestraciju i vitalnu pomoc USA, CIA i MI6. Ameri, ubedjeni da ce se najkasnije do kraja 2016. dokopati nezavisnog Kosova, nisu stedeli da eSeNeSeS promovisu kao vlast. Da se ne lazemo, svakako da ima tu Vuqlerove sposobnosti: privukao je harizmom ljubavi prema bespomocnima na svoju stranu krezave, dronjave, beskorisne sljokare, iskonske neradnike, lumpenproletarijat, svakog ulicara iz kraja... Propalitete (nema ih malo, znamo da ih je 700K, minimalno).
_______

Ne znam dali je Vuqler zaista hteo da odradi Kosovo kada im je to obecanje dao... Ali kako se situacija sve vise kretala ka 2016,. Vuqler je poceo da shvata kakve konsekvence on, partija, i na kraju krajeva srpski narod moze da ponese/dozivi, ako on to i uradi. A ameri su sve vise i vise pritiskali, pretili. Vucler je, da bi ih odobrovoljio, poceo da im radi velike ustupke. Potpisao je pod kontrom IPAP, pa je na mesto premijera postavio duginicu bojicu Brnabicu, koja je parafnula Marakesh.

Ameri su bili sve ostrvljeniji, i sada pocinje ta glavna igranka. Pocinju afere atentata na njega! Pa zasto, zapitacete se? Pa zato da ne dozivi Zoranovu sudbinu, jer su ameri verovatno poceli da pripremaju plan. I tako se svakih 14 dana pojavljivao pokusaj atentata, sto je bila jako uspesna strategija, da on od sebe odstrani profi snajpere i takvu razradu situacije.

Pitate se, sa kim ce Vuqler? Vuqler stalno podgreva za njega NEPOSTOJECU, NEMOGUCU opciju da cemo mi, Srbi, sa Rusima! NE verujte uopste u tu laz... Jer Vuqleru apsolutno NE pada na pamet da to i uradi. Zato su i ovi trikovi sa Rusima. Pitate se, zasto se Rusi primaju na te mamce (znaju Rusi dobro da Vuqler nece sa njima). Pa zato sto se Rusi nadaju da se, kada Vuqler bude pomeren sa politicke pozornice Srbije, neko drugi, pametniji hteti i zamoliti Ruse za pomoc.

Rusi vode racuna o Srbiji NE zbog vucica i eSeNeSeS, nego svojih interesa, stoga Rusi pokusavaju da pomognu SRPSKI NAROD! Ne srpsku vlast!

A zasto to ocijukavanje sa Rusima? Pa da ameri NE naprave puc, prevrat u Srbiji (a spremaju se, i Vuqler je toga svestan). Posto EU ima instrukcije da Srbiju NE prima u EU (to bi za Vucica bio svojevrstan sektakularni spas, dar Bogova).

Ova konfederacija Krnje Banane i Veljike Bakljave je jako kisela za Vuqlera, ali oni i nemaju nista bolje... To zna EU, i pod kontrom, ako hoce da ostane na vlasti, on MORA da napravi Mali Sengen!

Jer sta je strategija eSeNeSeSa i Vuqlera? Pa i vrlo teskoj situaciji za njih, oni mogu da opstanu samo u jednoj jedinoj opciji: Da Srbija o(p)stane i oni u njoj na vlasti kao satro Nezavisna Srbija... Da se NE priklone ni jednoj varijanti! Ta strategija vodi njih negde... Gde to, pitacete se?

Pitajte njih, eSeNeSeS! Jer oni NEMAJU nikakvu strategiju za bolje SUTRA, osim jedne jedine! Da sto duze ostanu na vlasti! Sada je to NE zelja, nego kontra... MORANJE. A to mogu samo i jedino kao Nezavisna Drzava Srbija (NDS).

Vasa misljenja su vise nego dobrodosla! Samo iskreno, molim!
 
Posle nekog skupljanja i analize informacija, meni je konacno svanulo o cemu se, zapravo, radi na politickoj sceni Srbije i Evrope!

Sto se tice "geopoliticke" strategije SNS-a, ja verujem da dve trecine njihovih poslanika ne ume ni da izgovori tu rec, a kamoli da razume sta znaci.

Strategiju, naprotiv, imaju i ona se satoji u totalnoj uzurpaciji vlasti, iskljucivo u cilju pljacke naroda i drzavnih resursa.. U tu svrhu, prodace ako treba i drzavnu teritoriju.

To je njihov "partijski manifest".
 
Много је збуњених,
много је и злобних који би да произведу још више збуњених у Србији !

Који је национални интерес, национални програм и план Србије,
па и њене најјаче партије ?

Па господо вероватно :

- одржива држава
- одрживе границе
- одрживи мир
- одрживи наталитет
- одрживо место у међународном поретку ствари, држава и народа

Умете ли сами даље да набрајате ?

Ето видите да није тешко ни загонетно !
И није никаква тајна !!!

Не треба вам нико да вам објасни шта је интерес вас, ваше породице и државе.
Не дајте се збунити !!!
 
- одржива држава
- одрживе границе
- одрживи мир
- одрживи наталитет
- одрживо место у међународном поретку ствари, држава и народа
Hajde da predpostavimo da sam zbunjen, pa istovremeno i zloban. Zlobno zbunjen.

- Koja odrziva drzava?
- Koje odrzive granice?
- Koji odrzivi mir?
- Koji odrzivi natalitet?

- Koje odrzivo mesto u medjunarodnom poretku?

Ja sam jako ekspicitan i praktican tip, a ove teze i zeze sto mi svakodnevno ispostavlja ova imbecilna, providna ekipa eSeNeSeS botova, koji toliko manipulisu pojmovima, zongliraju sa tim istima u vazduhu, i stalno, kada ja licno pokusam da ih zakucam ekserima za nesto sto tvrde (a ja UVEK govorim o sebi istinu), odjednom bash to, sto tvrde, nije bash tako ni kako su rekli, ni kako su gistro objasnili, nego drugacije, kako situcija trazi. Pa ja stvari znam, one koje znam... A znam ih dosta, ljuti celik u betonu.

To kod mene me pali. Ako si dobar politicar, treba da izvrsavas, a ne da bajas bajke i pricas prazne price. I da vrtis suplje u prazno i obrnuto. To stalno radi ta ekipa eSeNeSeS bolesnika.

Primer: EdePro mi mahao prsticima i pretio, kako to da ja ne znam ko su oni, i sta su oni, i sta oni umeju? Dobise jasan odgovor: kada vidim leteci Strsljen, i kada ga prodaju po komadu za 2 mio EUra, kao izvidjacki model (borbeni barem 2.5 skuplji), onda mogu da mi masu prsticima i da se unaokolo qurce.

Do tada, rekoh: Tisina Tamo! Svi na svoje radne zadatke, jer ja na dreku, pretnje, histeriju, poviku, paranoju ne reagujem. Ne padam na te basibozluke.

Samo na prave, proverene rezultate! :ok:
 
isti likovi i partije, tri decenije se okreću...gde je razlika
Pa ima razlike. Prvo je bila ona: sjasi Qurta da uzjasi Murta. Pa je to radilo neki vreme, samo sto je Qurta sjahao, pa uzjahao Qurtic.

Posle je bilo da je Murta menjao Qurtu. Pa za vreme DOSa su uzjahali i Qurta i Murta, ali nije bash bilo za sve. Onda je opet jahao Qurta, ali Murtu. Sada Murta jase Qurtu.

Ali jedno se NIKADA promenilo nije. Kako god i sta god, narod je UVEK bio trpni subjekat, jahan i mamuzan. Prvo je narod dobijao za "usluge" nesto malo zelene deteline i radenske, lakeji dobijali papirno :heart: od djokeja, kako je vreme prolazilo, narod je dobijao sve manje... Sada oni koji glume magarce dobijaju po lunch paket, a ostali nevoljnici suvu slamu.

Ne lipsi magare do zelene trave. :mrgreen:
 
Posle nekog skupljanja i analize informacija, meni je konacno svanulo o cemu se, zapravo, radi na politickoj sceni Srbije i Evrope!

Vidite, gospodo, DS je sa amerima izduvao. DS nikada nije eksplicino obecao amerima Kosovo na tacni. Iza zatvorenih vrata. Ameri su DS pritiskali, oni su pokusavali da prinude Tadica da sedne za zeleni sto, i da naprave plan... I na kraju su uvideli da takav plan NE mogu ostvariti niti sa (neinformisanim) Kostunicom, niti sa principijelnim Tadicem.

Zato su 2008. ameri i dali logistiku, pare i zeleno svetlo Vuqleru da krene da pravi eSeNeSeS. Dali su mu dosta para, dali su mu svaku medijsku podrsku... Njemu i Diplomi. Zasto, pitate se? Pa odgovor je jednostavan: Vuqler im je obecao Kosovo. Ja verujem da im je obecao rok od 4 godine da ce, nakon dolazka na vlast, taj plan i da ispuni.

Situacija je malo kompleksnija, nego sto se cini, te 2008. Vuqler je odigrao na tu kartu jer je po svaku cenu zeleo Vlast, zeleo Moc. Ameri su ga pustili i gradili kao rezervnu opciju, i cuvali za slucaj da Tadic ne odradi. I kao sto znate, Tadic odradio nije.

Tada je u maju 2012. doslo do smene vlasti. Uz orkestraciju i vitalnu pomoc USA, CIA i MI6. Ameri, ubedjeni da ce se najkasnije do kraja 2016. dokopati nezavisnog Kosova, nisu stedeli da eSeNeSeS promovisu kao vlast. Da se ne lazemo, svakako da ima tu Vuqlerove sposobnosti: privukao je harizmom ljubavi prema bespomocnima na svoju stranu krezave, dronjave, beskorisne sljokare, iskonske neradnike, lumpenproletarijat, svakog ulicara iz kraja... Propalitete (nema ih malo, znamo da ih je 700K, minimalno).
_______

Ne znam dali je Vuqler zaista hteo da odradi Kosovo kada im je to obecanje dao... Ali kako se situacija sve vise kretala ka 2016,. Vuqler je poceo da shvata kakve konsekvence on, partija, i na kraju krajeva srpski narod moze da ponese/dozivi, ako on to i uradi. A ameri su sve vise i vise pritiskali, pretili. Vucler je, da bi ih odobrovoljio, poceo da im radi velike ustupke. Potpisao je pod kontrom IPAP, pa je na mesto premijera postavio duginicu bojicu Brnabicu, koja je parafnula Marakesh.

Ameri su bili sve ostrvljeniji, i sada pocinje ta glavna igranka. Pocinju afere atentata na njega! Pa zasto, zapitacete se? Pa zato da ne dozivi Zoranovu sudbinu, jer su ameri verovatno poceli da pripremaju plan. I tako se svakih 14 dana pojavljivao pokusaj atentata, sto je bila jako uspesna strategija, da on od sebe odstrani profi snajpere i takvu razradu situacije.

Pitate se, sa kim ce Vuqler? Vuqler stalno podgreva za njega NEPOSTOJECU, NEMOGUCU opciju da cemo mi, Srbi, sa Rusima! NE verujte uopste u tu laz... Jer Vuqleru apsolutno NE pada na pamet da to i uradi. Zato su i ovi trikovi sa Rusima. Pitate se, zasto se Rusi primaju na te mamce (znaju Rusi dobro da Vuqler nece sa njima). Pa zato sto se Rusi nadaju da se, kada Vuqler bude pomeren sa politicke pozornice Srbije, neko drugi, pametniji hteti i zamoliti Ruse za pomoc.

Rusi vode racuna o Srbiji NE zbog vucica i eSeNeSeS, nego svojih interesa, stoga Rusi pokusavaju da pomognu SRPSKI NAROD! Ne srpsku vlast!

A zasto to ocijukavanje sa Rusima? Pa da ameri NE naprave puc, prevrat u Srbiji (a spremaju se, i Vuqler je toga svestan). Posto EU ima instrukcije da Srbiju NE prima u EU (to bi za Vucica bio svojevrstan sektakularni spas, dar Bogova).

Ova konfederacija Krnje Banane i Veljike Bakljave je jako kisela za Vuqlera, ali oni i nemaju nista bolje... To zna EU, i pod kontrom, ako hoce da ostane na vlasti, on MORA da napravi Mali Sengen!

Jer sta je strategija eSeNeSeSa i Vuqlera? Pa i vrlo teskoj situaciji za njih, oni mogu da opstanu samo u jednoj jedinoj opciji: Da Srbija o(p)stane i oni u njoj na vlasti kao satro Nezavisna Srbija... Da se NE priklone ni jednoj varijanti! Ta strategija vodi njih negde... Gde to, pitacete se?

Pitajte njih, eSeNeSeS! Jer oni NEMAJU nikakvu strategiju za bolje SUTRA, osim jedne jedine! Da sto duze ostanu na vlasti! Sada je to NE zelja, nego kontra... MORANJE. A to mogu samo i jedino kao Nezavisna Drzava Srbija (NDS).

Vasa misljenja su vise nego dobrodosla! Samo iskreno, molim!
Prava geopolitička strategija svih vlasti od 45te na ovamo jeste nesvrstavanje.
Zašto?
Zato što jedino nesvrstavanje garantuje svakoj ovdašnjoj vlasti da ovu zemlju može tretirati kao svinjac i kokošarnik.
 
Pa ima razlike. Prvo je bila ona: sjasi Qurta da uzjasi Murta. Pa je to radilo neki vreme, samo sto je Qurta sjahao, pa uzjahao Qurtic.

Posle je bilo da je Murta menjao Qurtu. Pa za vreme DOSa su uzjahali i Qurta i Murta, ali nije bash bilo za sve. Onda je opet jahao Qurta, ali Murtu. Sada Murta jase Qurtu.

Ali jedno se NIKADA promenilo nije. Kako god i sta god, narod je UVEK bio trpni subjekat, jahan i mamuzan. Prvo je narod dobijao za "usluge" nesto malo zelene deteline i radenske, lakeji dobijali papirno :heart: od djokeja, kako je vreme prolazilo, narod je dobijao sve manje... Sada oni koji glume magarce dobijaju po lunch paket, a ostali nevoljnici suvu slamu.

Ne lipsi magare do zelene trave. :mrgreen:
naravno...i u seriji Vuk Karadžić...Marašli paša to isto kaže
 
Prava geopolitička strategija svih vlasti od 45te na ovamo jeste nesvrstavanje.
Zašto?
Zato što jedino nesvrstavanje garantuje svakoj ovdašnjoj vlasti da ovu zemlju može tretirati kao svinjac i kokošarnik.
Sta reci... Kratak i jasan sazetak mog socinjenija/sastava. Zato ja i non-stop insistiram: dajte bilo koga: Ruse, Amere, Kineze (ovi poslednji su mi ubedljivo najvise po volji, ne bih imao nista protiv Rusa na mestu broj 2... A ako moraju Ameri, ma mogu i oni).

Samo ne bilo ko od ovih bolesnih goveda na vlasti, i onih manijaka u opoziciji! :nono3:
 
Sta reci... Kratak i jasan sazetak mog socinjenija/sastava. Zato ja i non-stop insistiram: dajte bilo koga: Ruse, Amere, Kineze (ovi poslednji su mi ubedljivo najvise po volji, ne bih imao nista protiv Rusa na mestu broj 2... A ako moraju Ameri, ma mogu i oni).

Samo ne bilo ko od ovih bolesnih goveda na vlasti, i onih manijaka u opoziciji! :nono3:
Уф.......... ти си баш ПРОЛУПАО.............
 
Њихова партија то не зна, нема формулисано. Они знају да је тај курс осмислио велики дахија и не жели то да открива, разуме се због шкртица. Само дај поверење великом дахији, и пљачкај што више може. Ми обични грађани, ми ћемо бити благовремено о свему обавештени.
 
Ne znam cemu potreba za takvom dramom. Da se priziva spoljasnja intervencijia da se ovi obore, da drustvu puca kicma kako bi doslo do promena. A dovoljno je da se pojavi neka normalna opozicija, koju ne predvodi DS, koja ce ovima da dise za vrat i koja ce narodu ponuditi drugaciji put, a ne retardirane akcije prosipanja soli na trgu, blokade RTS-s i slicno. Dok god je DS opozicija (tu mislim na sav sljam koji je nastao rasipanjem origiinalnog DS-a), dotle ovi nemaju potrebe da se brinu. Traume dosovske vladavine su jos uvek sveze, pa kada Djilasa i drugi dosovski sljam postavis kao alternativu, mnogi ce misliti da ovi sada i nisu bas toliko losi.

U prevodu, dok god poremeceni mozgovi poput "komsije" i "jami19" promovisu takav retardirani vid borbe protiv vlasti, dotle ce ovi vladati.
Fobose, stvar je u Srbiji poprilicno jednostavna. Jednostavna, da jednostavnija ne moze da bude. Zada cu ja da objasnim:
Srbija: zemlja bez Buducnosti, razvaljena, pokradena popljackana, bez bilo kakve ozbiljne industrije. Otpusteni radnici, koi su slabog imovinskog stanja, vrlo slabog, ubogog obrazovanja, uglavnom se nisu snasli u tranziciji iz primitivnog socijalizma u "napredni" liberalni kineskog tipa kapitaljizam.

Zemljom je od 5og listopada milenijum preseka zavladala totalna korupcija, mafija, kriminal svih boja... Razne Jovanjice, Gakova, belo iz Kolumbije, zuto iz Afganistana, cigaret business se pocinje raditi na veliko. Klanovi... A ovih krezavih, primitivnih, pocepanog tura, njih niko zivi ne zarezuje. Njih koriste kao robove, jer su cisti proletarijat... Goli kao pistolji.

I sta sada... Zuti skakavci su svi popljackali, cega god da su se dohvatili. Dosla je nacional komjunisticka partija na vlasti, koja je imala sjajnu psiholosku pripremu sa Zapada: ovi su procitali nezadovoljstvo krezavih, na ivici gladi i zedji, potpuno bez Buducnosti, i ponudili im ad-hoc "srecni ljudi" proxy Buducnost: lunch paket i cervenu svaki dan. I podrsku eSeNeSeSu da tu transformaciju i uradi. Zarad babe zdravlje, priznanja Kosova.

Kosovo priznato nije, a Vuqler presipa iz budzeta Srbije, i dopunjava sa gudrinih polja i namenske vojne industrije finansije za oko 1.5 mio krezavih primitivaca, koji se iz ocaja prezivljavanja slepaju na tu vaznu zivotnu podrsku. Pri cemu se mafija na vlasti ugradjuje u sve tokove kapitala oko 20%. Krezavi/clanovi te biblioteke, osim takve, jadne i bedne Buducnosti, nemaju vise nikakvu... Samo dugo i bolno visedecenijsko cekanje Smrti!

Pa za koga ce glasati? Svakako, ne za one koji ce dovesti kineske fabrike i terati krezave da rade 50 sati nedeljno za dva paketa XXXL pelenica i 36,000 RSD mesecno, nego za iste privilegije sans XXXL., za iste novce, a da ne rade apsolutno nista smisleno, samo da botuju i da dovlace potencijalne budale da glasaju za ovaj sljam i kriminalce na vlasti.

The End (certainly not a happy one, please, try again later, in XXII Century)
 
Јеси, јеси !
И добро је да си се сам пронашао у тој мојој прозивци !
giphy.gif
 
Posle nekog skupljanja i analize informacija, meni je konacno svanulo o cemu se, zapravo, radi na politickoj sceni Srbije i Evrope!

Vidite, gospodo, DS je sa amerima izduvao. DS nikada nije eksplicino obecao amerima Kosovo na tacni. Iza zatvorenih vrata. Ameri su DS pritiskali, oni su pokusavali da prinude Tadica da sedne za zeleni sto, i da naprave plan... I na kraju su uvideli da takav plan NE mogu ostvariti niti sa (neinformisanim) Kostunicom, niti sa principijelnim Tadicem.

Zato su 2008. ameri i dali logistiku, pare i zeleno svetlo Vuqleru da krene da pravi eSeNeSeS. Dali su mu dosta para, dali su mu svaku medijsku podrsku... Njemu i Diplomi. Zasto, pitate se? Pa odgovor je jednostavan: Vuqler im je obecao Kosovo. Ja verujem da im je obecao rok od 4 godine da ce, nakon dolazka na vlast, taj plan i da ispuni.

Situacija je malo kompleksnija, nego sto se cini, te 2008. Vuqler je odigrao na tu kartu jer je po svaku cenu zeleo Vlast, zeleo Moc. Ameri su ga pustili i gradili kao rezervnu opciju, i cuvali za slucaj da Tadic ne odradi. I kao sto znate, Tadic odradio nije.

Tada je u maju 2012. doslo do smene vlasti. Uz orkestraciju i vitalnu pomoc USA, CIA i MI6. Ameri, ubedjeni da ce se najkasnije do kraja 2016. dokopati nezavisnog Kosova, nisu stedeli da eSeNeSeS promovisu kao vlast. Da se ne lazemo, svakako da ima tu Vuqlerove sposobnosti: privukao je harizmom ljubavi prema bespomocnima na svoju stranu krezave, dronjave, beskorisne sljokare, iskonske neradnike, lumpenproletarijat, svakog ulicara iz kraja... Propalitete (nema ih malo, znamo da ih je 700K, minimalno).
_______

Ne znam dali je Vuqler zaista hteo da odradi Kosovo kada im je to obecanje dao... Ali kako se situacija sve vise kretala ka 2016,. Vuqler je poceo da shvata kakve konsekvence on, partija, i na kraju krajeva srpski narod moze da ponese/dozivi, ako on to i uradi. A ameri su sve vise i vise pritiskali, pretili. Vucler je, da bi ih odobrovoljio, poceo da im radi velike ustupke. Potpisao je pod kontrom IPAP, pa je na mesto premijera postavio duginicu bojicu Brnabicu, koja je parafnula Marakesh.

Ameri su bili sve ostrvljeniji, i sada pocinje ta glavna igranka. Pocinju afere atentata na njega! Pa zasto, zapitacete se? Pa zato da ne dozivi Zoranovu sudbinu, jer su ameri verovatno poceli da pripremaju plan. I tako se svakih 14 dana pojavljivao pokusaj atentata, sto je bila jako uspesna strategija, da on od sebe odstrani profi snajpere i takvu razradu situacije.

Pitate se, sa kim ce Vuqler? Vuqler stalno podgreva za njega NEPOSTOJECU, NEMOGUCU opciju da cemo mi, Srbi, sa Rusima! NE verujte uopste u tu laz... Jer Vuqleru apsolutno NE pada na pamet da to i uradi. Zato su i ovi trikovi sa Rusima. Pitate se, zasto se Rusi primaju na te mamce (znaju Rusi dobro da Vuqler nece sa njima). Pa zato sto se Rusi nadaju da se, kada Vuqler bude pomeren sa politicke pozornice Srbije, neko drugi, pametniji hteti i zamoliti Ruse za pomoc.

Rusi vode racuna o Srbiji NE zbog vucica i eSeNeSeS, nego svojih interesa, stoga Rusi pokusavaju da pomognu SRPSKI NAROD! Ne srpsku vlast!

A zasto to ocijukavanje sa Rusima? Pa da ameri NE naprave puc, prevrat u Srbiji (a spremaju se, i Vuqler je toga svestan). Posto EU ima instrukcije da Srbiju NE prima u EU (to bi za Vucica bio svojevrstan sektakularni spas, dar Bogova).

Ova konfederacija Krnje Banane i Veljike Bakljave je jako kisela za Vuqlera, ali oni i nemaju nista bolje... To zna EU, i pod kontrom, ako hoce da ostane na vlasti, on MORA da napravi Mali Sengen!

Jer sta je strategija eSeNeSeSa i Vuqlera? Pa i vrlo teskoj situaciji za njih, oni mogu da opstanu samo u jednoj jedinoj opciji: Da Srbija o(p)stane i oni u njoj na vlasti kao satro Nezavisna Srbija... Da se NE priklone ni jednoj varijanti! Ta strategija vodi njih negde... Gde to, pitacete se?

Pitajte njih, eSeNeSeS! Jer oni NEMAJU nikakvu strategiju za bolje SUTRA, osim jedne jedine! Da sto duze ostanu na vlasti! Sada je to NE zelja, nego kontra... MORANJE. A to mogu samo i jedino kao Nezavisna Drzava Srbija (NDS).

Vasa misljenja su vise nego dobrodosla! Samo iskreno, molim!
Srpska politika se moze svesti na Kosovo ste nam uzeli, ali vam ga ne damo. Hocemo da zivimo bolje, ali necemo da saradjujemo ni sa kim, dok nam ne vratite Kosovo.

SNS onda kaze: "Mi cemo vratiti Kosovo i uci u EU!" , a opozicija kaze: "Vucic je izdajica, mi cemo vratiti Kosovo i uci u EU", a Vucic onda kaze: "Oni su izdajice, nisam ja!" i tako dok ti se ne smuci.

Ima i ovih neutralaca, oni kazu: "Necemo ni sa kim, jer svaki korak je teska odluka, najbolje je cutati i praviti se lud!"

U pozadini ovih naklapanja drzava se urusava i nikoga nije briga.
 
Prava geopolitička strategija svih vlasti od 45te na ovamo jeste nesvrstavanje.
Zašto?
Zato što jedino nesvrstavanje garantuje svakoj ovdašnjoj vlasti da ovu zemlju može tretirati kao svinjac i kokošarnik.
I hapati koliko moze, zeli i hoce.........do totalne raspadi i disolucije Srbije, koja je bliska buducnost. Sa sizofrenicarem.
 

Back
Top