Sta je potrebno da se zivi u miru?

mijak

Poznat
Poruka
7.461
Nema sta da crtas,oslobodili smo Zapadna Bugarska,koja ste vi nazivali tada Vardarska banovina.

Ти си изгледа Шоп кога мучи савест због подсвесног гравитирања реинтеграцији у српство.
Ко те ****, наши су одавно сатрли егзархијске терористе само што је Броз поставио македомане и прилагодљиве бугараше на власт.
Слободно кажи да си исконски Србин сада вулгарског држављанства или се за век осуђуј као вулгарин.

хан Ацо

Poznat
Poruka
8.935
мислим да је било нешто више, преко 30 хиљада, али то је ипак смешно у односу на српске и руске жртве у борби против нациста и усташа
Da nije bio puca 27 marta 1941 izvrsen od strane engleskih agenata u jugoslovenskoj vojsci ne biste imali zrtve u borbi nacista i ustasa.

Bjankilina

Ističe se
Poruka
2.010
Akcija izaziva reakciju, srbi van Srbije se vracaju u Srbiju znaju koga ce Putin prvo da gadja kruskama.:hahaha:

Ти си изгледа Шоп кога мучи савест због подсвесног гравитирања реинтеграцији у српство.
Ко те ****, наши су одавно сатрли егзархијске терористе само што је Броз поставио македомане и прилагодљиве бугараше на власт.
Слободно кажи да си исконски Србин сада вулгарског држављанства или се за век осуђуј као вулгарин.
Ne doprinosite mnogo svetskoj mirovnoj politici😂

хан Ацо

Poznat
Poruka
8.935
Mislis da je leglo bas tamo?
Jeste.Naj tocnije evo gde:
GettyImages-483486206-300x202.jpg

zubskoro30

Zainteresovan član
Poruka
226
Nasilje vodi nasilju. A i u Americi ima puno nasih ljudi.. Koji lepo zive i ne vraca im se ovde. Znaci da nije ni Amerika tako crna.
Amerika nije crna za vecinu njihovog zivlja, za ostali svijet crnja je od najveceg crnila. Taj njihov standard je zasnovan na pljacki ostatka planete. Naravno, oni imaju saveznike koji im svesrdno pomazu u toj pljacki a za to dobijaju povlastice. Taj odnos je zasnovan na principima kako obican covjek koji je ucjenjen od demona ne moze da se izvuce iz toga jer je ucjenjen. Danasnja USA se moze uporediti sa rimskim carstvom gdje ogromna vecina radi za dobrobit manjine, to se nekad zvalo robovlasnistvo, a sada ima mnogo imena. Kad bi ti mocnici htjeli da pobjede glad u svijetu i da svi imaju zdravstvenu zastitu i zdravu hranu i vodu mogli bi to da urade u roku od godinu dana.

Poruka
7.618
Da nije bio puca 27 marta 1941 izvrsen od strane engleskih agenata u jugoslovenskoj vojsci ne biste imali zrtve u borbi nacista i ustasa.
наравно да би - германи, а поготово немци, су непријатељи свих Србословена, без обзира на пактове и пучеве

то што су булгари и хурвати често на њиховој страни, говори више о њима

mijak

Poznat
Poruka
7.461
све што сте окупирали, урадили сте уз помоћ нациста, исто као и хурвати....

али сте ипак, 1944. морали да вратите те окупиране територије и платите ратну одштету због учешћа у тројном пакту :lol:

брате мијаче, нисам знао да си американац....

Па ебига кад седиш на ушима још од оног васпитавања де систија на теми о Сирији.

Јесам али не на рачун рода ни обесправљених земљака било које расе.

Моји су избегли због брозовштине тј системског анти српства уз веру у америчку демократију и слободу.

Грађанске слободе (обезубљене) има али демократије нема нити је икада било.

mijak

Poznat
Poruka
7.461
Mislis da je Bugarska preperka "српског ослобођења и уједињења?
.
Мислим да је Бугарска вулгарска и жао ми је поробљених и одрођених који живе са тим грознозвучним именом које те тера на нужду док Мијак и Маћедонија наводи на ведрост, радост, песму и весеље.

mijak

Poznat
Poruka
7.461
Ne doprinosite mnogo svetskoj mirovnoj politici😂

Пусти то, говоримо и идентитету и склапања вештачког.
Када сам наишао на тошетову верзију од Мајка На Марике Думаше отац је рекао а то је бугарски ритам, мислећи регионално, а културолошка сиротиња не зна да је то све српска музика.

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
опа, јел то булгари опет окрећу ћурак :lol:
а ваши кавкаски рођаци шиптари и хурвати и даље на страни империје зла....

ne kaze se dzabe za njih da s eokrecu kako vetar duva...tute bugari. :lol:
Poruka je automatski spojena:

a na temu mira na svetu nikada nece biti.

Poruka
7.618
Па ебига кад седиш на ушима још од оног васпитавања де систија на теми о Сирији.
не знам на шта тачно мислиш...

Јесам али не на рачун рода ни обесправљених земљака било које расе.

Моји су избегли због брозовштине тј системског анти српства уз веру у америчку демократију и слободу.

Грађанске слободе (обезубљене) има али демократије нема нити је икада било.

ма нема фрке, између осталог ја сам одрастао и на американи, као клинац фантазирао о животу негде тамо, можда око стеновитих планина :mrgreen:
како је то била готивна земља ....у филмовима
a све о потоњој америци су већ рекли и сами американци, као нпр јужњачки патриота и ветаран луј бим, чије сам говоре слушао, и многи други...

и ако ништа друго, барем су нам скоро сви српско-американци до сад били за понос :ok:

Poslednja izmena:

bilbija

Zainteresovan član
Poruka
314
Posto svi zauzimaju neke strane, svi znaju sta bi trebalo i kako bi trebalo, ko je u pravu, ko nije, jel ima ikoga na ovom svetu ko bi stvarno, ali stvarno zeleo mir. Nekako mi se cini da se vecina ljudi u dubini duse nasladjuje tudjom nesrecom, iako to ne bi priznali nikad. Sta je potrebno da se desi da bi zivot na ovoj planeti stvarno bio kao sa reklame za banku? Da se svi slazi i Amerika i Rusija i Nemacka i otkud znam, svi? Neki vanzemaljski napad? Ili neka bolestima Gora od korone, jer je nekako u jeku pandemije stvarno bila opipljiva empatija i saosecajnost, svi su se pomagali koliko toliko. Stvarno mi nije jasno sta treba da se desi
Sta je ustvari mir?Sta je pravda? Kako bi znali sta je mir ako ne bi bilo rata! Kako bi znali sta je pravda ako ne bi bilo nepravde! Svijet je stvoren, pociva na kontradiktornostima. Kako bi smo znali sta je dobro ako ne bi bilo loseg ili sta je lijepo ako ne bi bilo ruznog. Kako bi smo mogli iskazati ljubav ako ne bismo znali sta je mrznja! Toplo-hladno, zivo-mrtvo, tesko-lahko, jako -nejako, zdravo-bolesno...itd.

a bre Milun

Elita
Poruka
23.568
Posto svi zauzimaju neke strane, svi znaju sta bi trebalo i kako bi trebalo, ko je u pravu, ko nije, jel ima ikoga na ovom svetu ko bi stvarno, ali stvarno zeleo mir. Nekako mi se cini da se vecina ljudi u dubini duse nasladjuje tudjom nesrecom, iako to ne bi priznali nikad. Sta je potrebno da se desi da bi zivot na ovoj planeti stvarno bio kao sa reklame za banku? Da se svi slazi i Amerika i Rusija i Nemacka i otkud znam, svi? Neki vanzemaljski napad? Ili neka bolestima Gora od korone, jer je nekako u jeku pandemije stvarno bila opipljiva empatija i saosecajnost, svi su se pomagali koliko toliko. Stvarno mi nije jasno sta treba da se desi
potrebno je samo unistiti kapitaliste (sto znaci jevreje) i amerikance (sto znaci sve one koji su otisli u ameriku da sluze sotoni)
Onda ce na svetu da vlada vecni mir i blagostanje.

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.425
Armagedon da unisti zlo

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
43.695
iza svega stoji - LENJOST
vrednoču u administraciji ili programiranju takodje voditi pod - LENJOST

RADI TI, RADI TI, RADI TI
Lenji N.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.