Шта је потребно да би мушкарци и жене са годинама изгледали боље?

Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Вежбање и редован секс
 
A tek oni pored kojih klijent radi nepravilno vezbe 🤣
Strašno. Dođe mi da kažem: uplati mi 50 evra, ja ću ti napravim plan vežbi, ne moramo nikad da se sretnemo

Imam osećaj da ih treneri namerno zajebavaju da bi im napredak bio spor i time oni duže bili njihovi klijenti
 
Strašno. Dođe mi da kažem: uplati mi 50 evra, ja ću ti napravim plan vežbi, ne moramo nikad da se sretnemo

Imam osećaj da ih treneri namerno zajebavaju da bi im napredak bio spor i time oni duže bili njihovi klijenti
Ja sam napisala u tabelama planove treninga, serije, ponavljanja, po nedeljama i stampala umanjeno pa plastificirala.
Prekul je hehe. I zgodno da nosim sa sobom na trening. Ponedesm jednu karticu i po njoj vezbam dva tri meseca
20221223_213717.jpg
 
Ja sam napisala u tabelama planove treninga, serije, ponavljanja, po nedeljama i stampala umanjeno pa plastificirala.
Prekul je hehe. I zgodno da nosim sa sobom na trening. Ponedesm jednu karticu i po njoj vezbam dva tri mesecaPogledajte prilog 1275047
Ekstra! Nije trebalo ovo da okačiš besplatno :mrgreen:

Meni su treninzi isti, ne menjam ništa, znam ih sve napamet, držim ih se dosledno i dosadno. Jedino što se za čučanj pridržavam Smolov squat rutine, jer sporo napredujem u čučnju
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Мушкарци лепше старе, свидело се то нама женама или не. Зато и иде да је жена нешто млађа како би пар био складан.
А када поредимо људе сада и пре, много има и до моде, до онога на шта је око навикло.
Да би неко лепо изгледао потребан је спокој, мир са собом. Онда и смежуран лепо зрачи.
 

Back
Top