Шта је потребно да би мушкарци и жене са годинама изгледали боље?

izgled jedino ako nemaš ništa drugo da se pohvališ pa da u tome nalaziš ličnu satisfakciju. Barem ja tako vidim.
Дакле, о изгледу размишљамо само ми који немамо чиме друго да се похвалимо?

А они који имају чиме да се похвале, не размишљају о изгледу?

Има ли неких изузетака, нпр. да неко има чиме да се похвали, али да мисли и о својој појави?
 
Nema. Govorim o tom loženju 'izgledam danas bolje nego pre dvadeset godina', to ne postoji kod osoba svesnih sebe i života.
Fizički nisu bolje, ali mogu da se osećaju bolje. Našli su svoje mesto u svetu, izrasli mladalačke nesigurnosti, svesniji su sebe i života.
 
Не делује ми да је Клунић било шта пластично радио.

Опет, ако пишемо генерално, ништа страшно да се уради нека минимална пластика, али мислим да то апсолутно није пресудно да би мушкарац изгледао боље са годинама.

За жену је, мислим, немогуће да изгледа боље са годинама.
Misli ti šta god oćeš, ali sam ja bolje izgledala sa 30+ nego sa 20+.
Sve do moje 35 izgledala sam kao devojčica, a posle kao žena. Dobro, možda neko voli devojčice
 
Misli ti šta god oćeš, ali sam ja bolje izgledala sa 30+ nego sa 20+.
Sve do moje 35 izgledala sam kao devojčica, a posle kao žena. Dobro, možda neko voli devojčice

Ти си изузетак који потврђује правило.

Свако правило има изузетке.

Да нема изузетке, била би законитост.

Горенаписано је правило, са изузецима.
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Zavisi kakav je zivot imao/imala. Mi mozemo zaboraviti, ali nase telo i nervi ne zaboravljaju, pa je puno toga ispisano na licu.Nemaju svi karizmu.Za mnoge , zivot je borba za opstanak. Definitivno niko nece bolje izgledati u srednjim godinama/starosti u usporedbi sa mladoscu, bez obzira na plasticne operacije, botoxe, masaze...mozda photoshop pomogne :)
 
A takvih je jedan u hiljadama, još manje neg ovih podržanih, ali šta da se radi, samo se na vrh gleda. I onda otkud, pa *******, zakon velih brojeva.

Ako nisi na naslovnim stranam zašto bi se pazio? Zdravlje se plaća, ***** se plaća, izgled jedino ako nemaš ništa drugo da se pohvališ pa da u tome nalaziš ličnu satisfakciju. Barem ja tako vidim.

Mislim da ti imaš previše negativan stav prema životu. Izgled nije samo izgled za druge nego i čovek sam za sebe treba lepo da izgleda, ali ne zato što nema ništa drugo da ponudi nego jer se bolje oseća kad fino izgleda, pa kad izađe među narod pokaže i kroz izgled određenu dozu samopoštovanja i samopouzdanja.

Kad se setim moje babe- gospođa na nivou, uvek doterana i držala je do sebe, a to sa: jednim karminom, jednim dezodoransom, plavom niveom, koristila je metalne viklere i mahagoni farbu za kosu. Uvek sređena, ispeglana, čista, glava gore, pozitivna energija… I sa 70godina je imala udvarače.

Dobar izgled je stvar odluke, a ne para!
 
decenija treninga, dva tri treninga dnevno, nekad 4, i u drustvu sa klincima 22, 25 izgledam mladje od njih, lepse naravno a i pare dosta uticu na izgled, kreme kozmetika frizure garderoba.

npr forke @forlorn tamo kod njega u gornji milanovac na ciglani gura kolica za 1500 din ceo dan po suncu i kisi i snegu, verovatno nece izgledati ni priblizno zgodno kao ja koji zaradim njegovu mesecnu platu za dan dva, mladi biznisimen, i onda flexujem u teretani, grmim, na meni garderoba od sponzorskih ugovora, na njemu dedina jakna sa mature. I kristiano ronaldo je lepsi od kad ima milione, kao i ronaldinjo. Tako i forki npr ako dobije iznenadno nasledstvo bice lepsi.
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
1. Pony tail lifting
2. Botox
3. Licni kuvar
4. Licni trener
5. Dobar zubar
6. Licni stilista
7. Izbegavanje sunca
8. Laser za lice s vremena na vreme
 
Zavisi kakav je zivot imao/imala. Mi mozemo zaboraviti, ali nase telo i nervi ne zaboravljaju, pa je puno toga ispisano na licu.Nemaju svi karizmu.Za mnoge , zivot je borba za opstanak. Definitivno niko nece bolje izgledati u srednjim godinama/starosti u usporedbi sa mladoscu, bez obzira na plasticne operacije, botoxe, masaze...mozda photoshop pomogne :)
Ne znam, ti Paketije izgledas bolje od svih momaka koji su se kacili.
Neki ljudi izgledaju bolje u srednjim godinama.

Ne bih se slozila sa ostalim. Plasticna operacija je spasila i ulepsala mnoge: Ivanka Trump, gotovo sve Kardasijanke, Bela Hadid etc.
Ako nisi na naslovnim stranam zašto bi se pazio?
ti bi stvarno i vrapcu na grani ubio zelju za zivotom
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Kazu -Sa 18 je i djavo lep...
Cemu takmicenje sa mladoscu kad je to unapred izgubljena trka? Plus je degutantno.
Moze se lepo izgledati u skladu sa nekim godinama, ali to je vise stanje duha i zdravlja, vitalnosti tela.
Licno se divim sportski aktivnim ljudima u poznim godinama. I sama imam bolju kondiciju sad u cetrdesetim, nego u dvadesetim, bolje mi je i zdravlje. Cilj mi je da ostanem vitalna za svoje godine, a ne da kao pariram mladim devojkama.
Svako vreme, svoje breme...
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Fotošop i filteri na telefonu.
 
Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Šta će ti Klunić. Imali smo mi našeg Dragana Nikolića koji je
sa godinama sve bolje izgledao.
Dešava se osobama koje se grade iznutra i stiču šarm. Ali to
je veoma komplikovano i zahteva mnogo vremena i rada.
Lakše je operisati se.
 
Елем, ја као утицајни тњитераш, сурфовао сам по тњитеру, и наиђох на слику Ђорђа Клунића из млађих дана.

Није да је изгледао лоше, ал' у односу на изглед који је стекао годинама, оно баш ни на шта није личило.

Па ме занима, шта је потребно мушкарцу (а питање је и шта је потребно жени, ако је то код жена уопште могуће) да би са годинама изгледао боље него у младости?
Kolagen
 

Back
Top