vracaracc
Buduća legenda
- Poruka
- 38.315
Да ли је полиција у Србији заиста сервис свих грађана који се бави обезбеђивањем мира и поштовања законитости или је приватна партијска војска?
Зашто се припадници полиције који изврше кривична дела (корупција, диловање, силовање, убиства.....) другачије третирају од починилаца истих дела који нису службеници МУП-а?
Зашто најнижи по рангу припадници МУП-а џабе једу и пију по кафанама (када су на дужности) а остали плаћају?
Да ли је синдикат полиције икада јавно осудио неког свог члана?
Зашто им се гледа кроз прсте када прекорачују овлашћења, "прековремено" раде код криминалаца, замењују макрое, сређују папире за кола, обезбеђују пасоше онима који не би смели да их имају...?
Зашто припадници МУП-а у униформи (не на дужности - у униформи) не плаћају карту у градском и међуградском превозу, железничке карте...?
Да ли је случајност да полиција најављује штрајк увек у време када се у држави најављују неки догађају који носе потенцијалну претњу режиму (педерска парада, митинг СНС...)
Зашто су припадницима МУП-а прећутно дозвољене ствари (и прекршаји) који нису дозвољени обичним људима?
И чему на крају (Заиста) служи полиција?
Да обавља своју законску функцију?
или
Да буде полуприватна режимаска војска?
Зашто се припадници полиције који изврше кривична дела (корупција, диловање, силовање, убиства.....) другачије третирају од починилаца истих дела који нису службеници МУП-а?
Зашто најнижи по рангу припадници МУП-а џабе једу и пију по кафанама (када су на дужности) а остали плаћају?
Да ли је синдикат полиције икада јавно осудио неког свог члана?
Зашто им се гледа кроз прсте када прекорачују овлашћења, "прековремено" раде код криминалаца, замењују макрое, сређују папире за кола, обезбеђују пасоше онима који не би смели да их имају...?
Зашто припадници МУП-а у униформи (не на дужности - у униформи) не плаћају карту у градском и међуградском превозу, железничке карте...?
Да ли је случајност да полиција најављује штрајк увек у време када се у држави најављују неки догађају који носе потенцијалну претњу режиму (педерска парада, митинг СНС...)
Зашто су припадницима МУП-а прећутно дозвољене ствари (и прекршаји) који нису дозвољени обичним људима?
И чему на крају (Заиста) служи полиција?
Да обавља своју законску функцију?
или
Да буде полуприватна режимаска војска?
Poslednja izmena:
