Шта је полиција у Србији?

Шта је полиција у Србији?

  • приватна режимска војска

  • служба која се искерно бави обезбеђивањем поштовања прописа

  • Нешто друго.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Да ли је полиција у Србији заиста сервис свих грађана који се бави обезбеђивањем мира и поштовања законитости или је приватна партијска војска?
Зашто се припадници полиције који изврше кривична дела (корупција, диловање, силовање, убиства.....) другачије третирају од починилаца истих дела који нису службеници МУП-а?
Зашто најнижи по рангу припадници МУП-а џабе једу и пију по кафанама (када су на дужности) а остали плаћају?
Да ли је синдикат полиције икада јавно осудио неког свог члана?
Зашто им се гледа кроз прсте када прекорачују овлашћења, "прековремено" раде код криминалаца, замењују макрое, сређују папире за кола, обезбеђују пасоше онима који не би смели да их имају...?
Зашто припадници МУП-а у униформи (не на дужности - у униформи) не плаћају карту у градском и међуградском превозу, железничке карте...?
Да ли је случајност да полиција најављује штрајк увек у време када се у држави најављују неки догађају који носе потенцијалну претњу режиму (педерска парада, митинг СНС...)
Зашто су припадницима МУП-а прећутно дозвољене ствари (и прекршаји) који нису дозвољени обичним људима?


И чему на крају (Заиста) служи полиција?

Да обавља своју законску функцију?
или
Да буде полуприватна режимаска војска?
 
Poslednja izmena:
полиција је ојађена као и народ и међу њих је ова марионетска власт унела тај смрдљиви уцењивачки дух где се људи плаше за своје ионако лоше плаћене послове и приморавају да раде много тога што не би требали (парада сранма на пример....)...на челна места су постављени послушници и они који неће таласати шта год да им власт нареди да чине под поаролом *само радимо свој посао*...(заборављају да су и СС јединице исто само радиле свој посао...)па то међу полицијом такође ствара несигурност....
 
полиција је ојађена као и народ и међу њих је ова марионетска власт унела тај смрдљиви уцењивачки дух где се људи плаше за своје ионако лоше плаћене послове и приморавају да раде много тога што не би требали (парада сранма на пример....)...на челна места су постављени послушници и они који неће таласати шта год да им власт нареди да чине под поаролом *само радимо свој посао*...(заборављају да су и СС јединице исто само радиле свој посао...)па то међу полицијом такође ствара несигурност....

..........али увек све одраде за власт.........него,ниси одговорио на питање?
 
Да ли је полиција у Србији заиста сервис свих грађана који се бави обезбеђивањем мира и поштовања законитости или је приватна партијска војска?
Зашто се припадници полиције који изврше кривична дела (корупција, диловање, силовање, убиства.....) другачије третирају од починилаца истих дела који нису службеници МУП-а?
Зашто најнижи по рангу припадници МУП-а џабе једу и пију по кафанама (када су на дужности) а остали плаћају?
Да ли је синдикат полиције икада јавно осудио неког свог члана?
Зашто им се гледа кроз прсте када прекорачују овлашћења, "прековремено" раде код криминалаца, замењују макрое, сређују папире за кола, обезбеђују пасоше онима који не би смели да их имају...?
Зашто припадници МУП-а у униформи (не на дужности - у униформи) не плаћају карту у градском и међуградском превозу, железничке карте...?
Да ли је случајност да полиција најављује штрајк увек у време када се у држави најављују неки догађају који носе потенцијалну претњу режиму (педерска парада, митинг СНС...)
Зашто су припадницима МУП-а прећутно дозвољене ствари (и прекршаји) који нису дозвољени обичним људима?


И чему на крају (Заиста) служи полиција?

Да обавља своју законску функцију?
или
Да буде полуприватна режимаска војска?

........kao i svugde u svetu policija je "organ" prinude,kao i svugde u svetu izvrshava naredjenja i verna je rezimu ,kao i svugde u svetu radi sa strane jer je policija ,kao i svugde u svetu vlast mazi policiju jer joj treba .......................samo shto se mi nismo mnogo primakli razvijenom svetu pa nam je onda i policija kao i ova iz manje razvijenih zemalja ,vishe korumpirana ..........................da ne idealizujemo stvari uvek bila uvek bice pretorijanska garda ................
 
Јс волим српску полицију...све више и више....:per: :per: :per:
http://www.radio-xxl.com/index.php?...a-iz-aka-gola-u-alo&catid=31:srbija&Itemid=53
ana-v.jpg

Seksi policajka iz Čačka, gola u „Alo!“
 

Back
Top