Sta je ovo na mom sajtu?

Prekopiraj strane ponovo na server. Prethodno proveri source, da vidis da li ima "???" karaktera na pocetku i kraju.
Ako nema a nakon ponovnog uploada se pojave, znaci da server pokusava na ta mesta da stavi neki svoj sadrzaj, ali im je process nesto "zaribao" pa otuda silni "?" karakteri na pocetku i kraju....
 
Naravno da je u tvom kompjuteru sve ok kada si na nemu radio sajt Zar ne?
u tome i jeste fazon uradio si link a ne direktan link cini mi se. Pretrazi na ovom forumu bila je tema od pre dve tri godine isti rpoblem imas i resenje davo sam prestao da je bavim sa izradom strane
 
NICS:
Naravno da je u tvom kompjuteru sve ok kada si na nemu radio sajt Zar ne?
u tome i jeste fazon uradio si link a ne direktan link cini mi se. Pretrazi na ovom forumu bila je tema od pre dve tri godine isti rpoblem imas i resenje davo sam prestao da je bavim sa izradom strane
Ne razumem sta je to "Uradio si link a ne direktan link".A sta da pisem na pretragu foruma?
 
Arsenko, pa ne mogu da verujem da ima ovoliko naivnih ljudi koji hoce da ti pomognu a ti u stvari reklamiras svoj sajt!!!
Najbolje na sajtu je:
"""Skinite ovaj program pomoću kog možete slati mejlove velikom broju ljudi odjednom.
Solways Multimail
OBAVEŠTENJE:Nemojte ga koristiti za spemovanje jer je zakonom kažnjivo!!! """
To je verovatno iz licnog iskustva... lol
Uzgred, koliko bere ti imas sajtova i profila na raznim forumina???
 
milos3m:
Arsenko, pa ne mogu da verujem da ima ovoliko naivnih ljudi koji hoce da ti pomognu a ti u stvari reklamiras svoj sajt!!!
Najbolje na sajtu je:
"""Skinite ovaj program pomoću kog možete slati mejlove velikom broju ljudi odjednom.
Solways Multimail
OBAVEŠTENJE:Nemojte ga koristiti za spemovanje jer je zakonom kažnjivo!!! """
To je verovatno iz licnog iskustva... lol
Uzgred, koliko bere ti imas sajtova i profila na raznim forumina???
Kome to pricas?Kom Arsenku?Stvarno imam ovaj problem,nije nikakva reklama.Sta sam ti to nazao ucinio da ovako razgovaras samnom?
 
milos3m:
acaglumac,
ako ti nisi ovaj Arsenko primi moje najdublje izvinjenje. Arsenko inace ima bar 20 imena a na pomisao da si i ti - on me je navela tvoja reklama:
http://forum.krstarica.com/threads/47553&page=5&pp=15
Jer je to jedan od njegovih sajtova.
Znaci ako ti nisi on - izvini ali ako ti jesi on $^%&# znas vec

Shvatio sam u cemu je problem!!!
-Ti si nasao Arsenkov sajt o MLM zaradi. http://www.ml-marketing.net/
-Video si i moj sajt o MLM zaradi. http://multilevelmarketing.web1000.com/
-Primetio si neke slicnosti i pomislio da je jedan covek napravio oba sajta tj Arsenko.

Medjutim evo objasnjenja:

Ja sam nasao Arsenkov sajt o MLM zaradi,poslao mu 5 evra i od njega narucio REPORT#1.
Pre toga sam napravio svoj sajt o MLM zaradi ugledajuci se na njegov.
Ako skines uputstvo na mom sajtu videces da je Arsenovic na drugoj narudzbenici a ja na prvoj.
A ako skines uputstvo sa njegovog sajta videces da je Arsenovic na prvoj narudzbenici.
Po tome ces videti da sajtovi pripadaju razlicitim ljudima.

PS:Bas sam se zacudio kad sam naisao na one optuzbe na forumu jer nemam nikakve veze sa tim.Prihvatam izvinjenje.Svi mi gresimo.
 
A sto se tice Solways Multimail programa valjda je legalno ako ga koristim da posaljem jedno pismo velikom broju ljudi odjednom.Ja ne uznemiravam ljude saljuci im stalno jedno pismo nego samo jedanput.Ja ne saljem mnogo pisama jednom coveku.To je SPAM.Kazite mi da li sam u pravu?Da li smem da ga koristim u ove svrhe?
 
acoglumac,
zao mi je ako sam te pomesao sa pomrnutim a sto se tice toga sto Arsenko radi to se nekad zvalo "Lanac srece" i islo je obicnom postom. To je klasican piramidalni sistem gde prvih nekoliko nesto i zaradi a ostali samo maltretiraju ljude SPAMOVANJEM. Licno ti savetujem da trazis svojih 5e nazad i nadjes neki normalan posao. Verovatno si pocetnik pa potpuno razumen da si "seo". Jos jedna sitnica, jel ti nije malo cudno da su ljudi kojima treba da saljes iz okoline sabca??? Jel ti nije palo da su to njegovi rodjaci i prijatelji koji samo primaju kintu koja na kraju zavrsi kod njega?
Dakle, tvoj posao je samo da spamujes i eto kinte, zar ne? A spamovanjem samo stices neprijatelje, zar ne?
Slanje NEZATRAZENOG maila ja zovem spam i pomenuti program sluzi bas za to koliko sam shvatio. Vecina provajdera ima dozvoljen broj mailova u toku 24h bas iz tog razloga.
Ja tako mislim a sto sam te pomesao sa ovim - zao mi je...
 
milos3m:
acoglumac,
zao mi je ako sam te pomesao sa pomrnutim a sto se tice toga sto Arsenko radi to se nekad zvalo "Lanac srece" i islo je obicnom postom. To je klasican piramidalni sistem gde prvih nekoliko nesto i zaradi a ostali samo maltretiraju ljude SPAMOVANJEM. Licno ti savetujem da trazis svojih 5e nazad i nadjes neki normalan posao. Verovatno si pocetnik pa potpuno razumen da si "seo". Jos jedna sitnica, jel ti nije malo cudno da su ljudi kojima treba da saljes iz okoline sabca??? Jel ti nije palo da su to njegovi rodjaci i prijatelji koji samo primaju kintu koja na kraju zavrsi kod njega?
Dakle, tvoj posao je samo da spamujes i eto kinte, zar ne? A spamovanjem samo stices neprijatelje, zar ne?
Slanje NEZATRAZENOG maila ja zovem spam i pomenuti program sluzi bas za to koliko sam shvatio. Vecina provajdera ima dozvoljen broj mailova u toku 24h bas iz tog razloga.
Ja tako mislim a sto sam te pomesao sa ovim - zao mi je...
Ja sam shvatio da su mu to prijatelji ili rodjaci,nema veze.Jedan moj prijatelj i ja smo vec izbacili zadnja dva njegova prijatelja sa narudzbenica.Ovo nije klasican multilevel marketing,ne bogati se onaj koji je prvi zapoceo jer se njegovo ime posle cetiri nivoa gubi sa spiska narudzbenica.Npr kod Oriflame to je piramidalni klasicni sistem i bogati se onaj ko je zapoceo oriflame a ovaj program je zapoceo mislim covek iz Amerike ili Evrope a vidi se da njegovo ime ne stoji na spisku jer se izgubilo posle cetiri nivoa.Sto se tice spemovanja mene interesuje sta zakon kaze da je spam?
 

Back
Top