Sta je ovaj covek hteo da kaze opet Srbi krivi?

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
... Faber onaj partizanski izrod koji je premlačivao Dinamovce!?
Nakon deset godina vladavine mesića, tj. partizanskih izroda i Jugonacionalizma mi ne samo da smo stigli u dužničko ropstvo nego u i teško srpstvo.
Od 2000 godine same srbende na vlast!
Ako imate pamet prodajte dionice što prije i novce dignite sa banke prije nego što su propale!
Poviest se vraća i kriza još nije stigla do dna!


Dakle moje pitanje u vezi ovog copy?paste teksta sa Javno.com hrvatski sajt i nadjeh opet opsednutost Hrvata Srbima.
Dakle da smo mi Srbi u svemiru opet bi mi Srbi bili krivi za sve pa dokad da Hrvatska paronija sa Srbima misli stvarno pa ubise nas vise.
 
... Faber onaj partizanski izrod koji je premlačivao Dinamovce!?
Nakon deset godina vladavine mesića, tj. partizanskih izroda i Jugonacionalizma mi ne samo da smo stigli u dužničko ropstvo nego u i teško srpstvo.
Od 2000 godine same srbende na vlast!
Ako imate pamet prodajte dionice što prije i novce dignite sa banke prije nego što su propale!
Poviest se vraća i kriza još nije stigla do dna!


Dakle moje pitanje u vezi ovog copy?paste teksta sa Javno.com hrvatski sajt i nadjeh opet opsednutost Hrvata Srbima.
Dakle da smo mi Srbi u svemiru opet bi mi Srbi bili krivi za sve pa dokad da Hrvatska paronija sa Srbima misli stvarno pa ubise nas vise.

Iz njegovih usta u BOZIJE USI! :whistling:
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha: Какав лик,где су то Срби на власти !? нису ни код нас а камоли у комшијским земљама

Слажем се.

Мада је постављач теме у праву , хрвати ће заувек бити оптерећени Србима. То им је у крви.
 

Back
Top