sta je najveci problem u srbiji?

sta je najveci problem u srbiji?

  • nizak nivo zivotnog standarda i neaktivnost privrede

  • kriminal i korupcija na svim nivoima

  • nedefinisan ustavni status(problem kosova,crne gore...)

  • nesto sasvim trece


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Veceras smo vas ja i Liberalka malo provocirali zeleci da svako pokaze pravo lice i trebalo je mnogo manje vremena nego sto smo mislili.

Zaista je zanimljivo koliko se prostakluka prospe iz ljudi.
Prosto plasi coveka sta sve tu stoji natalozeno sto pri "najmanjem potresu" izadje na videlo.

Posle se cudimo kako smo uleteli u 5 ratova za 10 godina.
Tragicno!
 
Hayek:
Mislis onako kako sam ti sinoc tuko kevu u bulju?
Nisam ti ja od tih tvojih.

...види, види што је "фин" овај курајбер турбоамериканер... ето, шта доноси та Америка... човек одмах па у буљу - Аааааааааааа... то је у ствари та наша "елита" ...а шта ћемо са празилуком ???


gedzavrssam3al.gif
 
Hayek:
Veceras smo vas ja i Liberalka malo provocirali zeleci da svako pokaze pravo lice i trebalo je mnogo manje vremena nego sto smo mislili.

Zaista je zanimljivo koliko se prostakluka prospe iz ljudi.
Prosto plasi coveka sta sve tu stoji natalozeno sto pri "najmanjem potresu" izadje na videlo.

Posle se cudimo kako smo uleteli u 5 ratova za 10 godina.
Tragicno!
Kovach kuje, kovachica prede,
U kovacha gola muda glede....:D
 
Hayek:
Veceras smo vas ja i Liberalka malo provocirali zeleci da svako pokaze pravo lice i trebalo je mnogo manje vremena nego sto smo mislili.

Zaista je zanimljivo koliko se prostakluka prospe iz ljudi.
Prosto plasi coveka sta sve tu stoji natalozeno sto pri "najmanjem potresu" izadje na videlo.

Posle se cudimo kako smo uleteli u 5 ratova za 10 godina.
Tragicno!

'malo provocirati' - to je vrhunski prostakluk. cestitam, pobedili ste.
 
serb_pagan:
kazem doslo mi....nisam to uradio,al sam se smorio zesce kad vidim ko nam odlucuje o buducnosti...masa pijanih debila

cooliraj...Ne odlučuje masa pijanih debila, već korumpiranih političara što sklapaju dilove na štetu svih nas...Ti i ja što zaokružimo na papiru, oni slatko poseru i naprave najbolju kombinaciju da bi ščepali privilegije... Nego, ona "tvoja" kanda ozbiljno shvatila našu zayebanciju o uter-ister terapiji ?

'de si libeeeraaalkooo ?!

Je l', možda u kupatilu ? Mislim, fina riba, pazi na higijenu, je l' ...
 
Етимон домаћин вуче порекло од грчког "δομος" латинског "domo" и доцније словенског "дом".
Српска реч домаћин означава кућевног човека, што би се староруски рекло "домащин этот человек которой любит свою обитель" - човек који воли и брине о својој породици.

Не разумем шта нечији ум има против тога ?
 
Hayek:
Veceras smo vas ja i Liberalka malo provocirali zeleci da svako pokaze pravo lice i trebalo je mnogo manje vremena nego sto smo mislili.

Zaista je zanimljivo koliko se prostakluka prospe iz ljudi.
Prosto plasi coveka sta sve tu stoji natalozeno sto pri "najmanjem potresu" izadje na videlo.

Posle se cudimo kako smo uleteli u 5 ratova za 10 godina.
Tragicno!


Eksperiment uspeo...
Mislila sam da ce mi konacan rezultat biti zabavan, a u stvari je tragican...
Sva ova "gospoda" kojoj je bila potrebna jedna nanosekunda da padnu na provokaciju ( A da pritom nisu ni skapirali da je provokaacija), imaju pravo glasa...
Uzas!
Kao sto rekoh PRE nego sto su pocele provokacije: PLACI, VOLJENA ZEMLJO!
 
Gde ste bre, VKV Srbende?????
Citam , i ne mogu da verujem....vas deset na jednu damu....psovka psovku stize :)

ccccccc........E, junacine....ili vas je nesto posteno nagazila, ili ste prostaci po vokaciji i vaspitanju..

Sto se tice teme, najveci problem Srbije su takvi bambusi koji dalje od svog sela, i obliznje stocne pijace nisu dobacili, a rado bi da diskutuju o Evropi, Americi.....

Ej, bre....prvo Leskovac da vidite....bar na ekskurziji......

A i busate se mnogo , ono , satro ratnici , kvazi patriote, a niste barut osetili sem u petardama koje ste ove godine i za bozic u crkve bacali.....

Eto, toliko.....drago mi je da vas vidim, da ste mi na okupu, zivi i zdravi bili :p
 
Zarathustra:
Етимон домаћин вуче порекло од грчког "δομος" латинског "domo" и доцније словенског "дом".
Српска реч домаћин означава кућевног човека, што би се староруски рекло "человек которой любит свою обитель" - човек који воли и брине о својој породици.

Не разумем шта нечији ум има против тога ?
Um brate nema nista protiv tog etimona... ako ga taj ima, sto nazalost ovde nije slucaj. :D
 
billy_THE_kid:
Gde ste bre, VKV Srbende?????
Citam , i ne mogu da verujem....vas deset na jednu damu....psovka psovku stize :)

ccccccc........E, junacine....ili vas je nesto posteno nagazila, ili ste prostaci po vokaciji i vaspitanju..

Sto se tice teme, najveci problem Srbije su takvi bambusi koji dalje od svog sela, i obliznje stocne pijace nisu dobacili, a rado bi da diskutuju o Evropi, Americi.....

Ej, bre....prvo Leskovac da vidite....bar na ekskurziji......

A i busate se mnogo , ono , satro ratnici , kvazi patriote, a niste barut osetili sem u petardama koje ste ove godine i za bozic u crkve bacali.....

Eto, toliko.....drago mi je da vas vidim, da ste mi na okupu, zivi i zdravi bili :p
Makni snaso guzovi,
A ti brato, brkovi....:D
 
Liberal 100%:
Eksperiment uspeo...
Mislila sam da ce mi konacan rezultat biti zabavan, a u stvari je tragican...
Sva ova "gospoda" kojoj je bila potrebna jedna nanosekunda da padnu na provokaciju ( A da pritom nisu ni skapirali da je provokaacija), imaju pravo glasa...
Uzas!
Kao sto rekoh PRE nego sto su pocele provokacije: PLACI, VOLJENA ZEMLJO!

Baš sam te zvao...Na prethodnoj strani... Je si l' se zaprala više ?!?! E, nema sad plači voljena zemljo... Kasno je, kasno... Doj de do Milokliznog Anđela ( hvala, kolega! ), da đavolčiće išćeramo!
 
marlon:
Makni snaso guzovi,
A ti brato, brkovi....:D

хихихиииииииии... :razz: :razz: :razz:

Марлоне, имам предлог... да се са ове теме покупе сви пре свега Твоји стихови стихови и однесу у амбасаду и тамо да се направи прво издање Песмарице - наслов може бити... тј. то нек одлучи Екселенција...
 

Back
Top