sta je najveci problem u srbiji?

sta je najveci problem u srbiji?

• nizak nivo zivotnog standarda i neaktivnost privrede

• kriminal i korupcija na svim nivoima

• nedefinisan ustavni status(problem kosova,crne gore...)

• nesto sasvim trece

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
Liberal 100%:
Eksperiment uspeo...
Mislila sam da ce mi konacan rezultat biti zabavan, a u stvari je tragican...
Sva ova "gospoda" kojoj je bila potrebna jedna nanosekunda da padnu na provokaciju ( A da pritom nisu ni skapirali da je provokaacija), imaju pravo glasa...
Uzas!
Kao sto rekoh PRE nego sto su pocele provokacije: PLACI, VOLJENA ZEMLJO!

Ех, снајка, лако је Теби овако да правиш експерименте... једва чекам да вас онај удуванко наговори да кренете са оваквим стварима in vivo ... е онда ћете да лепо добијете по пич*и !!!

Poruka
5.893
Liberal 100%:
Pateticno...
Game over. You lose.
Ne kapirate?
Too bad...

I bid thee good night...

E,ovo me podseća na varijantu: "Neću više da se igram, kupim svoje lutkice i idem svojoj mami...Eto vam baš! " Patetično, also ?

Kako ne kapiraš da je sve to, takođe, provokacija ? Namerno se spuštam na taj nivo da bih video šta ćeš još bezobzirno odvaliti...Jeste, game over, za tebe odavno...Al' u glavi.

Zarathustra

Poznat
Poruka
7.625
А интересује ме да ли дотична Господа рецимо једнако осуђују примитивизам анархиста и осталих левичарских кружока или примитивизам смета само онако по политичкој и партијској линији ? Интересује ме да ли и на њиховом форуму висе да им овако трубе над главом ?

.....или можда је анархизам данас некако IN

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
ja stvarno ne znam zašto vas toliko nerviraju...ispali su glupi 10 puta večeraske i jedno i drugo...
uz to cenjena selma je demonstrirala visok stepen nepismenosti,biće da se po čedovom pravopisu piše treba će...mada ona je davno iskazala poštovanje velikom Дуду,možda ste mogli da budete malo blaži prema njoj.

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
Elvin:
ja stvarno ne znam zašto vas toliko nerviraju...ispali su glupi 10 puta večeraske i jedno i drugo...
uz to cenjena selma je demonstrirala visok stepen nepismenosti,biće da se po čedovom pravopisu piše treba će...mada ona je davno iskazala poštovanje velikom Дуду,možda ste mogli da budete malo blaži prema njoj.
Ti Elvine... zabrinjavas me...::D

Ta cujes li mila seko,
Izmuzder mu kur*u mleko....:D

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
Mene interesuje kako neko moze da bude PROTIV svojih, a za tudje... ali to ocito postoji u nasem narodu... los gen u delu nacije... sta znam... jedni su hteli da budu turci, drugi habzburzi i ugri... pa su otisli... i taman kad smo se kao nacija ocisceni opd njih profilisali i ucvrstili u onu moju jednostavnu jednacinu SRBI SLAVE NIKOLJDAN... i POBEDILI I TURKE I UGRE... sastavise nas ponovo sa sljamom... i napravise se ti mesani brakovi, i ispade ovo nekoliko generacija... a taj gen, taj los gen, on je uzasno nasledan... kao diabetes ... kao epilepsia... kao angina pectoris... se opet vrati medju Srbe...
...
e to su ovi... ovi sad... liberali i slicno... elita ova samozvana....
1/3 rvati, 2/3 rvati, 1/4 djarma... njima ne odgovara nista nase... jer kod nas se red i prvenstvo zna...
...
ali nista... samo iskusno... otici ce oni... to se vidi... prvi su oni i zapalili odavde... ovo je sad treca generacija... sad ce i oni.. i onda je ostala samo jos jedna, mala generacija mesanaca... avlijanera... kad oni odu... ostade nama cista Drzava... ostace samo Srbi... Sto slave po staroj srpskoj demokratiji Nikoljdan, Djurdjevdan, Jovanjdan, Arandjelovdan itd...
...
onda ce sve biti u redu...
samo iskusno...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.