sta je najveci problem u srbiji?

sta je najveci problem u srbiji?

• nizak nivo zivotnog standarda i neaktivnost privrede

• kriminal i korupcija na svim nivoima

• nedefinisan ustavni status(problem kosova,crne gore...)

• nesto sasvim trece

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
22.425
dogodine.gif

ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН

Hayek

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
380
"aha...naročito kad krene pljuvačina po crkvi,guči...pa priča o genetskoj deponiji.
ostavljam mogućnost da ti ne misliš baš tako,ali tvoji ideolozi gaje baš takve ideje..."

Svima prema zaslugama, crkvi, guci...Pa i genetskoj deponiji.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
Liberal 100%:

Шта је било... па зар ниси могла већу слику да постујеш... е,који Ти празилук из ... вири...

...ако Те није смирио џоинт, иди у амбасаду можда ће Вексла да Ти да неке пилулице...

п.с. серем Ти се по сред слике

Liberal 100%

Zainteresovan član
Poruka
102
Elvin:
aha...naročito kad krene pljuvačina po crkvi,guči...pa priča o genetskoj deponiji.
ostavljam mogućnost da ti ne misliš baš tako,ali tvoji ideolozi gaje baš takve ideje...

2 stoprocentna

možda bi sada bilo umesno da kažem da je nedostajala jedna bomba,bačena tačno na tvoju kuću...ali kućno vaspitanje i ljudskost mi ne dozvoljavaju da pomislim tako nešto.

go die.

Ma,ne... A sve ostale prostakluke ti dopusta?

Poruka
22.425
Hayek:
"aha...naročito kad krene pljuvačina po crkvi,guči...pa priča o genetskoj deponiji.
ostavljam mogućnost da ti ne misliš baš tako,ali tvoji ideolozi gaje baš takve ideje..."

Svima prema zaslugama, crkvi, guci...Pa i genetskoj deponiji.

Само лупаш, јел покушаваш да кажеш паметно, а оно глупост изађе, и либерал има истих проблема
plebiscitrs_peticija201104151627.gif

Hayek

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
380
Arhangel NS:
Душо, то је код нас срамота, да знаш...Nisam znao da Greek+Serb=American ???

By the way, gledao sam "Insajder", nije baš tako dramatično kako si najavljivala, ono u vezi popa...

Popa treba u zatvor zajedno sa vecim delom sinoda.

A oni mladji da preuzmu SPC i da je ponovo uspostave bez vrednosti raznih Amfilohija i slicne bagre.

Liberal 100%

Zainteresovan član
Poruka
102
Elvin:
to go die sam mislio više metaforički,nemoj da me shvataš bukvalno,ne mogu da te nosim na duši:D
ti si prva počela sa prostaklukom,pa si dobila što ti sleduje... bio sam prilično civilizovan,znatno više no što zaslužuješ.

Pa, nece biti.. Prvi je poceo Commodore...
Uostalom meni i mom drustvu sa kojima sedim, je ovo vase piskaranje uzasno zabavno!!!
Iskidasmo se od smeha...
Samo vi nastavite...

Hayek

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
380
Oho, evo ga joj jedan domacin...
U bre, ovo je pravi domacinski forum.

Zaista je malo potrebnmo da svi pokazu svoje lice.

Bljux je ipak najdomacin...
takav skup manjka inteligencije i prostakluka jos nije primecen.

Jos jedna odlika domacina je sto nisu sigurni u svoju muskost onda u odnosu prema zenama najbolje pokazuju ko su i sta su.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
Liberal 100%:
Pa, nece biti.. Prvi je poceo Commodore...
Uostalom meni i mom drustvu sa kojima sedim, je ovo vase piskaranje uzasno zabavno!!!
Iskidasmo se od smeha...
Samo vi nastavite...

ti si nepismena,pogledaj ko je počeo da proziva commodora,do tad je bilo ok.

pazi samo gadno je kad stalno ispadaš glupa u društvu...over and over again.;)
mada ne bih znao pričao mi onaj ljubotrag sa ovog foruma...možda možete da napravite neki support group:D

ajd' dosta sam trošio tastaturu na tebe
pozdrav:D

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Liberal 100%:
I jos jedna P-R-O-S-T-A-C-I-N-A!!!

Bilo bi super da Ameri bace nuklearku pa da celo srpsko vasljivo pleme nestane...
A ja lepo sedim u Chicagu i uzivam!

aj sad...******,bila si cool na pocetku,a sada vidim da si obicna prodana bitanga...nije to cool sestro,nije
moracu jos veceras da javim cedi ko nam se skita po partiji...mislim,u kom si fazonu? ljudi citaju ove postove i mogu da pomisle da su svi iz LDP-a takve gnjide kao ti...ne mogu da verujem...idiote praznoglavi

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.