sta je najveci problem u srbiji?

sta je najveci problem u srbiji?

• nizak nivo zivotnog standarda i neaktivnost privrede

• kriminal i korupcija na svim nivoima

• nedefinisan ustavni status(problem kosova,crne gore...)

• nesto sasvim trece

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
James 007:
Da, slažem se sa vama. Ali problem je u tome što oni koji su imali dobre namere nisu razmišljali o tome da ulaganjem u neke fabrike bi mogao da se pokrije taj dug od te fabrike. U redu za pivaru, ali razlog zašto se ja žalim na to jeste zbog toga što 200 metara od moje kuće je napuštena fabrika semena za zasađivanje povrća i čega sve ne. Fabrika je potpuno očuvana sem prašine i par slomljenih prozora. A ako bi se uložilo par hiljada evra tu i zaposlili se radnici, ta fabrika bi zarađivala nekoliko miliona evra godišnje.

pa sto ne skupish par hiljada evra i ne otkupis fabriku...pa zaradjujes milione? mislim,znaju oni gde leze pare,ne brini ti za njih

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
Liberal 100%:
I jos jedna P-R-O-S-T-A-C-I-N-A!!!

Bilo bi super da Ameri bace nuklearku pa da celo srpsko vasljivo pleme nestane...
A ja lepo sedim u Chicagu i uzivam!

pre godinu dana....

bese zanimljivo ondaK na forumu... cedoidi se promenili za 180 stepeni, sad brane srpsko vasljivo pleme :)

- - - - - - - - - - - - - - - - -
"I spent my whole life trying not to be careless. Women and children can be careless. But not men."

imagephpjc2.gif

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.