Sta je lose u Valjevu?????

Najvise me pogadja to sto je Va postalo mesto sa velikim brojem narkomana (ako ne i sa najvecim brojiem ako se uzme odnos prema ukupnom stanivnistvu)... i jos me vise boli to sto niko to nece da prizna...

A to sto nam je na primer park na V pulu zarastao, bas me briga... I ostale slicne stvari...

A sigurno ima neki kafic i sa tom vrstom muzike Overkill, tako da nemoj oko toga mnogo da brines....
 
Najvise me pogadja to sto je Va postalo mesto sa velikim brojem narkomana (ako ne i sa najvecim brojiem ako se uzme odnos prema ukupnom stanivnistvu)... i jos me vise boli to sto niko to nece da prizna...

A to sto nam je na primer park na V pulu zarastao, bas me briga... I ostale slicne stvari...

A sigurno ima neki kafic i sa tom vrstom muzike Overkill, tako da nemoj oko toga mnogo da brines....
Pa pazi,nije Overkill daleko od istine. U kojem kaficu se pusta samo rok,a da nije isprekidan nekom drugom (folk) muzikom?
 
Sta je lose u nasem gradu?????

Prvo ljudi,mesta za izlazak....

Ljude ne mozes da promenis.....

Ma,da odes iz grada i da se vratis posle 10 godina,nista se ne bi promenilo... Mnogo toga nedostaje... Diskoteka,bioskop...

Tacno je i tuzno to da nemamo diskoteku, a sto se tice bioskopa filmovi su se pustali u Centralu i u Domu kulture, ali zbog neposecenosti, vise se ne prikazuju..... Tako da je to posledica ponasanja ljudi.....

Najvise me pogadja to sto je Va postalo mesto sa velikim brojem narkomana (ako ne i sa najvecim brojiem ako se uzme odnos prema ukupnom stanivnistvu)... i jos me vise boli to sto niko to nece da prizna...

A to sto nam je na primer park na V pulu zarastao, bas me briga... I ostale slicne stvari...

A sigurno ima neki kafic i sa tom vrstom muzike Overkill, tako da nemoj oko toga mnogo da brines....

Nazalost, Liku narkomana ima svuda u svetu.....
Sto se tice kafica mislim da ih ima, ali nisu dosta komercijalizovani, pa se onda i ne zna za njih..... Znam da je jedno vreme u Ponte Bianci bila bas rock muzika..... Ja sam bila par puta sa drugaricama, doduse to je bilo letos, ne znam da li je tako sada.....
 
Ljude ne mozes da promenis.....

Znam!Ali da se ljudi drugacije ponasaju Valjevo bi bio mnogo bolj grad!!

Tacno je i tuzno to da nemamo diskoteku, a sto se tice bioskopa filmovi su se pustali u Centralu i u Domu kulture, ali zbog neposecenosti, vise se ne prikazuju..... Tako da je to posledica ponasanja ljudi.....

Da su stavili manje cene i nabavljali filmove na vreme bili bi poseceniji!!8-)

Nazalost, Liku narkomana ima svuda u svetu.....
Sto se tice kafica mislim da ih ima, ali nisu dosta komercijalizovani, pa se onda i ne zna za njih..... Znam da je jedno vreme u Ponte Bianci bila bas rock muzika..... Ja sam bila par puta sa drugaricama, doduse to je bilo letos, ne znam da li je tako sada.....

Vise se nepusta!Seckaju sa folkom!:mad:
 
Nazalost, Liku narkomana ima svuda u svetu.....
Sto se tice kafica mislim da ih ima, ali nisu dosta komercijalizovani, pa se onda i ne zna za njih..... Znam da je jedno vreme u Ponte Bianci bila bas rock muzika..... Ja sam bila par puta sa drugaricama, doduse to je bilo letos, ne znam da li je tako sada.....[/QUOTE]

Pa, znaci ako ih ima svuda, to u opste nije losa pojava.... Ma daj!:roll:

Ti si pitala sta je lose u nasem gradu, pa evo to je za mene nesto najgore sto moze da zadesi jednu populaciju, a jos gore je to sto svi okrecu glavu od tog problema....:-(:-(
 
Nazalost, Liku narkomana ima svuda u svetu.....
Sto se tice kafica mislim da ih ima, ali nisu dosta komercijalizovani, pa se onda i ne zna za njih..... Znam da je jedno vreme u Ponte Bianci bila bas rock muzika..... Ja sam bila par puta sa drugaricama, doduse to je bilo letos, ne znam da li je tako sada.....

Pa, znaci ako ih ima svuda, to u opste nije losa pojava.... Ma daj!:roll:

Ti si pitala sta je lose u nasem gradu, pa evo to je za mene nesto najgore sto moze da zadesi jednu populaciju, a jos gore je to sto svi okrecu glavu od tog problema....:-(:-([/QUOTE]

Ti si stvarno mene "uzeo na zub"????? Ja sam lepo rekla NAZALOST IMA IH SVUDA..... Nisam ni u jednom trenutku rekla da je to nesto dobro niti mislim da je dobro i mogao bi malo, za promenu da prestanes da me napadas.....
 
Ja tebe uopste ne napadam, ali ti si skoro svaki moj post citirala i nametala svoje misljenje, iako oni nisu bili upucenji tebi...


Nema veze, ti si pitala gore, sta bi opstina trebala da uradi, i evo ponudio sam jedan tezak zadatak pa bas da vidim kako ce se izboriti sa njim...

P.S. Tesko onom koga ja uzmem na zub, zato nemoj da brines...
 
Ja tebe uopste ne napadam, ali ti si skoro svaki moj post citirala i nametala svoje misljenje, iako oni nisu bili upucenji tebi...


Nema veze, ti si pitala gore, sta bi opstina trebala da uradi, i evo ponudio sam jedan tezak zadatak pa bas da vidim kako ce se izboriti sa njim...

P.S. Tesko onom koga ja uzmem na zub, zato nemoj da brines...

Ako je tako, onda naglasi za koga postavljas post, posto je ovo sto si rekao smesno.....
Al sam se sada zabrinula.....
I da, nije uopste tacno da mi se cini, nego me stvarno napadas, ali u svakoj temi, tako da bih te molila da to sto imas da mi kazes kazes preko PM-a a ne da se ovako prepucavam pred svima, to mi ne pada na pamet..... Da ne bude posle da nisi upucen.....
 
Slusaj srce, meni je sutra rodjendan, zato mi nepada napamet da se svadjam ni sa kim a pogotovu ne sa nekim koga znam11 godina... E sad sto se citiranja tice ti si bukvalno citirala svaki moj post, a to me strasno nervira, iako znas da ja ne mogu da planem tako lako....

Veruj mi ja nemam sta da krijem od ovih ljudi, tako da nemam sta da ti saljem preko PP, i ovo ja neshvatam kao prepucavanje, samo kao malu nesuglasicu misljena...

Ali dobro nema veze....
 
Vi stvarno ne znate sta znaci ziveti u gradu punom narkomana...............Ne kazem da ih nema, ima ih, u mom komsiluku sigurno 5-6 za koje sam siguran, ali nema ih najvise u Valjevu........ Mislite da u Americi nema narkomana - u prosecnom americkom gradu ima bar 10 puta vise narkomana nego u Valjevu........... kod njih se droga prodaje u autobusu koji vozi decu u skolu i to u osnovnu skolu....... a znate li ko je prodaje???? Izmedju ostalih i vozac........... Ovo ne pricam tek onako ili na osnovu filmova i televizije vec vam ovo kazem veoma pouzdano......... Narkomana ce biti dok god bude onih kojima odgovara da narkomana bude............ Valjevo je daleko daleko od savrsenog grada, ali sigurno nije tako los kao sto vam se cini............
 
Liku, mogao si to lepo da mi kazes, a ne da ovako radis..... A to da neces da se svadjas kazes svaki put i nastavis da me napadas..... Lepo si rekao, poznajes me 11 godina, pa sam ocekivala da mi tvoje misljenje o meni ikreno kazes, a ne da ovamo nesto po forumu pises..... Mislim da sam barem toliko zasluzila.....

Iako imam godina koliko imam vidim da sam puno zrelija od nekih prostaka ovde..... Onaj na koga se odnosi shvatice sam.....

A da, sta ne valja u nasem gradu..... Velikiiiiiiiii broj prostaka..... Previse na ovako malom prostoru.....

P.S. Liku, ne odnosi se na tebe, cisto da ne bude posle kako ja tebe vredjam po forumima.....
 
Evo npr ovako... Preksinoc stojim sa drugarivom ispred Sky i cekamo druga kad izbi ona svadja i tuca, znam da su na kraju izboli nozem nekog lika i ostavili ga tu... Da nije dosla hitna onaj mucenik bi verovatno bio gotov...

E sad nemojte molim vas da mi govorite kako je to najnormalnija stvar, kako se to svugde desava i tako to...
 

Back
Top