Гордончице
Ističe se
- Poruka
- 2.090
Šta je gore?Da budete sa devojkom,koja je bila muškarac,pa se operisala,jer je bila zarobljeno žesnko čeljade u muškom telu,ili kad budete sa devojkom,pa se ona posle operiše,pa bude muškarac,jer je bila muško čeljade zarobljeno u žesnkom telu?Hmm? =l
i to dosta i nemas problema sa time, toliko bar... hmm ili imas.... uh previse 

)))