Шта је Ђинђић заиста урадио за Србију?

ементалер

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
281
Само питам?
лично сматрам да је био ОК и перспективан премијер са, за разлику од његових тзв. "наследника" релативно јаком националном цртом.
мислим да је могао да уради доста али да није урадио скоро ништа али да је главна кривица на људима из његовог окружења који су га на крају и продали криминалцима из Шилерове.
Зато ћу на дан његове његове погибије, 12. марта шетати сам у својој колони пошто не желим да дижем цену људима који су му радили о глави и који се из само себи знаних разлога куну у његов лик и дело иако немају додирних тачака са њим и његовом политиком....не желим да своји присуством дам кредибилитет блиским пријатељима Зоранових убица из Шилерове...почаст човеку а не политичару.
 
Bio naš duhovni vođa.
Ljudi su bili drugačiji kad nam je on bio premijer.
Možda i uveličavam, ali imam takav osećaj. Nekad su ljudi verovali da može da bude bolje, verovali su mu, i niko ga nije ismevao na način na koji to sad rade današnjoj vlasti.
Navodio nas je da razmislimo o svojim postupcima, i da gledamo kako da se uglavimo gde možemo. Svaki njegov razgovor nosio je jasnu poruku, a mi bismo dugo razmišljali o onome što je rekao.
To je čovek koji je imao utisak od strane nas.
Bio je autoritativan u svakom pogledu.

Da drugi nisu mislili tako, verovatno da bi i danas bio živ, da nije bio takav, nikome ne bi smetao.
 

Немој тако, урадио је по нешто, вратио нас у међународне институције, дао неку наду за опоравак, увео веронауку............али мислим да је све то ипак мало.
 
Poslednja izmena:
1613f_ocp_w380_h300.jpg
 
Bio naš duhovni vođa.
Ljudi su bili drugačiji kad nam je on bio premijer.
Možda i uveličavam, ali imam takav osećaj. Nekad su ljudi verovali da može da bude bolje, verovali su mu, i niko ga nije ismevao na način na koji to sad rade današnjoj vlasti.
Navodio nas je da razmislimo o svojim postupcima, i da gledamo kako da se uglavimo gde možemo. Svaki njegov razgovor nosio je jasnu poruku, a mi bismo dugo razmišljali o onome što je rekao.
To je čovek koji je imao utisak od strane nas.
Bio je autoritativan u svakom pogledu.

Da drugi nisu mislili tako, verovatno da bi i danas bio živ, da nije bio takav, nikome ne bi smetao.

Све то стоји али ипак је све то премало да би га било ко ковао у звезде.
 
skinuo je Milosevica sa vlasti a to je neprocenjivo jer je ipak Srbija krenula nekim drugim putem pa taman da joj treba sto godina da postane normalna:worth:

...уз помоћ осталих..........а садашњи ДС, заједно са ЛДП и Г17 вратише слобин СПС на власт.
 
Само питам?
лично сматрам да је био ОК и перспективан премијер са, за разлику од његових тзв. "наследника" релативно јаком националном цртом.
мислим да је могао да уради доста али да није урадио скоро ништа али да је главна кривица на људима из његовог окружења који су га на крају и продали криминалцима из Шилерове.
Зато ћу на дан његове његове погибије, 12. марта шетати сам у својој колони пошто не желим да дижем цену људима који су му радили о глави и који се из само себи знаних разлога куну у његов лик и дело иако немају додирних тачака са њим и његовом политиком....не желим да своји присуством дам кредибилитет блиским пријатељима Зоранових убица из Шилерове...почаст човеку а не политичару.

У односу на затечено, растурену земљу, сву несрећу, ратове, погибељ, материјалну и моралну беду (за шта је највећи кривац Милошевић, али то није овде тема), урадио је максимално добро колико се могло.

Није имао времена да уради више.

Убише га унутрашњи злотвори, неки од њих, и најближи сарадници, потпомогнути српским непријатељима.

Ти исти српски непријатељи и до данас га систематски блате, и систематски пласирају лажи о њему, јер и даље слуђују народ.

Део народа, који још није у стању да схвати о чему се ради.
 
У односу на затечено, растурену земљу, сву несрећу, ратове, погибељ, материјалну и моралну беду (за шта је највећи кривац Милошевић, али то није овде тема), урадио је максимално добро колико се могло.

Није имао времена да уради више.

Убише га унутрашњи злотвори, неки од њих, и најближи сарадници, потпомогнути српским непријатељима.

Ти исти српски непријатељи и до данас га систематски блате, и систематски пласирају лажи о њему, јер и даље слуђују народ.

Део народа, који још није у стању да схвати о чему се ради.

Чекај, шта је урадио?
Ја га ценим и поштујем али само као неку енергију, енергију која се није доказала....Да, и верујем у његове чисте намере али ипак за две и по године колико је био премијер и колико је имао реалну власт није урадио много.
 
Bio naš duhovni vođa.
Ljudi su bili drugačiji kad nam je on bio premijer.
Možda i uveličavam, ali imam takav osećaj. Nekad su ljudi verovali da može da bude bolje, verovali su mu, i niko ga nije ismevao na način na koji to sad rade današnjoj vlasti.
Navodio nas je da razmislimo o svojim postupcima, i da gledamo kako da se uglavimo gde možemo. Svaki njegov razgovor nosio je jasnu poruku, a mi bismo dugo razmišljali o onome što je rekao.
To je čovek koji je imao utisak od strane nas.
Bio je autoritativan u svakom pogledu.

Da drugi nisu mislili tako, verovatno da bi i danas bio živ, da nije bio takav, nikome ne bi smetao.

Verovali ste čoveku koji je skinu Mićuna, izeebo Vuka kao i DEPOS. Pa taj je bio ljiga neviđena, mogo je da ga voli samo onaj ko do 5 oktobra nije ni čuo ni video ga.
 
Чекај, шта је урадио?
Ја га ценим и поштујем али само као неку енергију, енергију која се није доказала....Да, и верујем у његове чисте намере али ипак за две и по године колико је био премијер и колико је имао реалну власт није урадио много.
Да ли ти умеш да читаш?

Да умеш, не би постављао оваква питања на мој пост.

У њему је све то лепо објашњено.

Не треба, ваљда, и цртати.

Не, него ви бисте све да вам неко умеси, па обеси, да буде чудотворац, бог, шта ли, па да за тако кратко време подигне земљу из толико дубоке провалије.

Нестрпљиви, не схватајући сву дубину проблема.

То је поента, људи овде још увек нису свесни у колико дубоку јаму нас је бацио Милошевић почетком 90их, ратовима и растурањем државе.
 
који пут?

па једно 68. пут сигурно.

на пример овде http://forum.krstarica.com/showthread.php/404041-zasto-je-djindjic-sahranjen-u-aleji-velikana..?highlight=%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%98%D0%B8+%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0 имаш на укупно 130 страна расправу о томе шта је урадио или није урадио. на 130 страна, само на тој теми.
 

Back
Top