Шта је боље ................

Шта Вас највише пали

  • секс 1/1

  • онананија/мастурбација

  • тастатурно свршавање/оргазмисање без рл контакта


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E dobro si me provalio,imam zastitu od modova,i sad ce i ovaj klon da ti strada.........ne smes klonove da otvaras,za ubuduce da znas........ti nekog da napusis,?pa ti ne znas ni kud si poso,ni gde si doso.........i koga briga ko si ti,i sta si ti..........alo prijatelju,ovde si irelevantan........sam si se upetljao,sad trpi.....:manikir::telefon:

Види овако мачко, прво ће мо да се покидамо још у лифту, онда ће мало да искулирамо, ипак комшилук хебига, кад уђемо у гајбу онда ђу да поцепам са тебе све твоје крпице (јесу кинеске ... ал нико не мора да зна) онда ђу да те напаилим како те нико напалио није, а онда ћу да те ебем како те нико до сада ебао није, јер си ме толико напалила да ми патка већ од монт евереста ............. хеби га искрен човек шта ћу! :руменко:
 
Види овако мачко, прво ће мо да се покидамо још у лифту, онда ће мало да искулирамо, ипак комшилук хебига, кад уђемо у гајбу онда ђу да поцепам са тебе све твоје крпице (јесу кинеске ... ал нико не мора да зна) онда ђу да те напаилим како те нико напалио није, а онда ћу да те ебем како те нико до сада ебао није, јер си ме толико напалила да ми патка већ од монт евереста ............. хеби га искрен човек шта ћу! :руменко:

ovo je vec nesto bolje.......posle ovog malo si se popravio u mojim ocima......ovakve pretnje ja u rl prizeljkujem i redovno dobijam.........hmhmhm:manikir:
 
Види овако мачко, прво ће мо да се покидамо још у лифту, онда ће мало да искулирамо, ипак комшилук хебига, кад уђемо у гајбу онда ђу да поцепам са тебе све твоје крпице (јесу кинеске ... ал нико не мора да зна) онда ђу да те напаилим како те нико напалио није, а онда ћу да те ебем како те нико до сада ебао није, јер си ме толико напалила да ми патка већ од монт евереста ............. хеби га искрен човек шта ћу! :руменко:
:D
sad cu da te ka ra m....hahahahahahhahahahaha
 
sheepsmiley.gif
 

Back
Top