Шта је богатство и где је богати развијени Запад .

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Сведоцимо смо у последњу деценију да нас политичари , аналитичари , новинари и остали продавци магле .константно воде ка богатом Западу , ка богатству , развоју ..а да ли се икада запитате да ли тај богати развијени Запад постоји или је продукт илузије појединица .сан којим се манипулише народним масама да би пристали на уступке

Да ли је тај Запад , тај ЕУ толико савршен да продајемо све да би стигли до њега и онда ШТА ?

Када коначно стигнеш да одредицу и видиш да си се заебао , онда шта ?

аутрска тема ...
 
Појединици су спремни да зарад плате од 300 евра више продају Косово , Генерале ..државу ..и шта онда када добијеш ту плату ..мислим , шта онда .

шта када се увиди да та плата не може да купи срећу и да је проблем у човеку и да је преварен пристао да прода своју душу за 300 евра више ..

Да ли тај богати Запад место где убоги и болесни спавају поред мултимилионерске Лу Витно продавнице и где свако сваког часа може бити и убог и болестан и то се назива здравом конкуренцијом ...
 
Сведоцимо смо у последњу деценију да нас политичари , аналитичари , новинари и остали продавци магле .константно воде ка богатом Западу , ка богатству , развоју ..а да ли се икада запитате да ли тај богати развијени Запад постоји или је продукт илузије појединица .сан којим се манипулише народним масама да би пристали на уступке

Да ли је тај Запад , тај ЕУ толико савршен да продајемо све да би стигли до њега и онда ШТА ?

Када коначно стигнеш да одредицу и видиш да си се заебао , онда шта ?

аутрска тема ...
Nije tebi lako.
 
Одеш у неке метрополе Запада и видиш просијаке убоге и болесне ..и неке излоге са ултра мега богатим стварима ...мислим , стварно не знам више коме то може да буде правилно место и правилан избор
 
Cilj treba da nam bude Moskva.

Moscow-Russia.jpg

besprizorniki_pic_3.jpg
 
Nije tebi lako.

али том митоманијом о богатом Западу је срушен Берлински зид , срушен Источни блок ..митоманијом о богатом Западу ..

нпр Немци са истока се враћају назад са Запада на исток ..питај њих колико су их заебали и колико жале за вредностима које је тај Источни део Немачке пружао .

Немцима из Источне Немачке су нудили 500 евра мислим марака тада да пређу у Западни део ...сада би да плате да изађу али не могу , данас је та цена превелика
 
Cilj treba da nam bude Moskva.

Moscow-Russia.jpg

besprizorniki_pic_3.jpg

У Русији је решен проблем са бескучницима ..а нпр Калифонија је хаотична ..ето ти си пример манипултора , само што своју мануипулацију засниваш на старој слави ...
 
У Русији је решен проблем са бескучницима ..а нпр Калифонија је хаотична ..ето ти си пример манипултора , само што своју мануипулацију засниваш на старој слави ...


Rešen kažeš?

Moscow authorities plan dedicated law for homeless to protect tourists from crime
Published time: 25 May, 2018 15:05

https://www.rt.com/russia/427788-moscow-authorities-homeless-law/
 
Rešen kažeš?

Moscow authorities plan dedicated law for homeless to protect tourists from crime
Published time: 25 May, 2018 15:05

https://www.rt.com/russia/427788-moscow-authorities-homeless-law/

ти као појединац треба да сносиш одговорност законску или моралну када човека доведеш у заблуду својим митоманијом о богатом Западу ..
то би на пример ја променила ..законски би био кажњен
 
ти као појединац треба да сносиш одговорност законску или моралну када човека доведеш у заблуду својим митоманијом о богатом Западу ..
то би на пример ја променила ..законски би био кажњен


Da, ali ti nisi baš u vinklu.
 
али том митоманијом о богатом Западу је срушен Берлински зид , срушен Источни блок ..митоманијом о богатом Западу ..

нпр Немци са истока се враћају назад са Запада на исток ..питај њих колико су их заебали и колико жале за вредностима које је тај Источни део Немачке пружао .

Немцима из Источне Немачке су нудили 500 евра мислим марака тада да пређу у Западни део ...сада би да плате да изађу али не могу , данас је та цена превелика
Berlinski zid je srusio kolaps SSSR-a.
Ljudi koji pricaju bajke o SSSR-u zive u 1960-tim.
 
Ne, ti lažeš. Rekla si da je u Rusiji rešen problem beskućnika, a ja sam ti dao link ruske novinske agencije koji dokazuje da je problem beskućnika u Rusiji itekako velik.

У Русији јесте решен проблем бескућника јер је веома лако да појединица добије кров над главом , специјално ако се ради о самохраним мајкама , породицама , деци из сиротишта ..деца из сиротишта када напуне 18 година добију стан .

имаш популацију коју систем не одбаци , хуманост према нејаким ..то наравно теби није јасно ..ти подржаваш суров капитализам , либералзима који уништи појединца
 
У Русији јесте решен проблем бескућника јер је веома лако да појединица добије кров над главом , специјално ако се ради о самохраним мајкама , породицама , деци из сиротишта ..деца из сиротишта када напуне 18 година добију стан .

имаш популацију коју систем не одбаци , хуманост према нејаким ..то наравно теби није јасно ..ти подржаваш суров капитализам , либералзима који уништи појединца


Zašto onda moskovske vlasti donose posebne zakone koji će strane turiste da štite od kriminala kojeg sprovode beskućnici?

Moscow authorities plan dedicated law for homeless to protect tourists from crime
Published time: 25 May, 2018 15:05

https://www.rt.com/russia/427788-moscow-authorities-homeless-law/
 
Berlinski zid je srusio kolaps SSSR-a.
Ljudi koji pricaju bajke o SSSR-u zive u 1960-tim.

Ево ..да си у праву ..да су добили оно што су тражили ..зашто онда жале , зашто нису срећни ..када представите један митски пројекат морате да прихватите и одговорност када се он руши и пропада ..када и мит о његов постанку буде згажена
 

Back
Top