STA JE BIVSA LJUBAV

paradizo

Primećen član
Poruka
913
KAKO GLEDATE NA VASU BIVSU VELIKU LJUBAV, DALI SE I VAMA JAVLJA PREZIR PREMA NJOJ, I LJUTI STE NA NJU. ILI NAPROTIV SRECNI STE STA STE JE IMALI, I PONOSNI STE NA NJU, I ZELELI BI STE DA JOS TRAJE, ILI OD TADA NE ZELITE VISE LJUBAV I STRAH VAS JE OD NJE, ILI SASVIM NESTO TRECE.

-
 
Imas razna osecanja u raznlicitim vremenskim periodima posle... Ali na kraju se sve svede samo na lepo secanje...
Istina je da svaka ljubav nosi i svoj oziljak na srcu, ponekad i u mozgu... ali to su prolazne boljke... Vreme leci sve...
 
paradizo:
KAKO GLEDATE NA VASU BIVSU VELIKU LJUBAV, DALI SE I VAMA JAVLJA PREZIR PREMA NJOJ, I LJUTI STE NA NJU. ILI NAPROTIV SRECNI STE STA STE JE IMALI, I PONOSNI STE NA NJU, I ZELELI BI STE DA JOS TRAJE, ILI OD TADA NE ZELITE VISE LJUBAV I STRAH VAS JE OD NJE, ILI SASVIM NESTO TRECE.

-


Jedva te razemeh shta si napisao hotelijer..
 
Moja prva velika ljubav je moje najvece bogatstvo.Zahvaljujuci njemu,naucila sam da volim,da se nesebicno dajem...Opet,zahvaljujuci takvom coveku i njegovom odnosu prema meni,shvatila sam kakav tretman zelim od muskarca.Zahvaljujuci njemu nikada posle nisam lutala jer sam znala sta trazim.Zahvaljujuci njemu uvek sam bila voljena i postovana jer sam znala ko sam i koliko vredim.On mi je pomogao da otkrijem svoje kvalitete.Hvala mu...
 
paradizo:
KAKO GLEDATE NA VASU BIVSU VELIKU LJUBAV, DALI SE I VAMA JAVLJA PREZIR PREMA NJOJ, I LJUTI STE NA NJU. ILI NAPROTIV SRECNI STE STA STE JE IMALI, I PONOSNI STE NA NJU, I ZELELI BI STE DA JOS TRAJE, ILI OD TADA NE ZELITE VISE LJUBAV I STRAH VAS JE OD NJE, ILI SASVIM NESTO TRECE

Ja bih da ponovim...ljubav je ljubav...i za nju vreme ne postoji...postoii zaljubljenost...ili sam miris ljubavi...a to odnese vetar...prava ljubav je postojala...postoji...i postojacje...samo ima ljudi koji nemaju hrabrosti ostvariti je...
 
ooo iluzijonisto...pa jbte nema te od pre nove...nedostajao mi je tvoj simpa avatarchitj...cmok

a kad nije svezhe?...ondak puj pike ne vazhi ko te yebe davno je bilo a ja sam ochvrsnuo i sad mi je sve jedno jer imam izgradjen stav a i spoznao sam pravu ljubav sve sa tobom je bila zabluda nishta do magla na mojim pospanim ochima ali sada sam budan i svestan i sve vidim i sve znam i ne mozhesh mi nishta ja sam stena a stene su cvrste vremenom se troshe al treba da prodju ioni pre nego shto ova stena postane pesak...


ah joj...
 
Sve moje ljubavi su u meni..negde čuče i čekaju.
Kao knjiga na polici..a kada sećanja izmile
i strane počnu da se okreću...
pa lepo mi.
One su bile i ostale deo meni..i nadam se ja njihov.
 
Najveca ljubav mi se upravo desava, ali ajde da uzmem u obzir bivsu veeeliku ljubav...
Nije mi zao ni sto smo se zabavljali ni sto smo raskinuli. Zao mi je samo sto sam od sebe pravila nevidjenu budalu, sto sam u toj vezi izgubila 90% sebe i tek nakon tri godine posle dvoipogodisnje veze uspela sam opet da se saberem i da postanem stara ja :)

Ali, ostali smo dobri prijatelji i sve vreme veze smo bili najbolji prijatelji.

Sretoh ga pre jedno dva meseca u gradu s devojkom... Bilo mi je drago sto je veseo :)

Trenutno je u Kataru, poslom ;)
 
Bivša ljubav je samo "lepo" sećanje na nekog! ne treba se osvrtati nazad i ne treba patiti za nekim! Niko nije vredan tvojih suza!!! Desiće se ponovo, zavolećeš nekog ali ovaj put biće bivši samo ako ti to hoćeš! Treba znati postupati u vezi! GAZI PA MILUJ!!!!!!
 
Ja,sa mojih 18 godina,mozda josh uvek ne znam shta je prava ljubav-tako mi kazu stariji...NO,mislim da se varaju....Verujem u to da chovek voli,da se maksimalno daje,ali da za uzvrat zeli isto.Mislim da se u zivotu moze voleti samo jednom-ali bash voleti.
I ako je to zaista tako,onda ja vishe nemam shta da trazim...Mislim da je prava char voleti,znati to,i pokazati...chesto naviru secanja,obuzimaju me...Ali,na zalost ,ne zivi se od secanja..Ali meni je izgleda samo to i ostalo...
Ma ja sam nepopravljiv bolesni romantik...
 
da, zavidi od ex partnera, recimo, poslednja veza mi je trajala skoro 2 god, iako sad imam 20, i toliko sam zelela da pobegnem iz te veze jer me je uzasno gusio, veoma je...naporan, i cim smo raskinuli pre mesec dana, nista me nije sprecilo da nadjem posle 2 dana drugog, i bas nista ne osecam prema njemu, ni osecaj da mi nedostaje nemam, bas sam bila ugusena. s druge strane, imala sam pre toga vezu od godinu dana i jako sam bila zaljubljena, postoji oziljak u mojoj dusi od te ljubavi i ume ponekad da zaboli iako je sad uveliko ozenjen mojom najboljom drugaricom....
 
Ja sam sa sviom mojim bivsim ljubavima u super odnosima,cak se sa svima i sad 'cujem' porukama.Vazno je samo ne gusiti nekoga pokusavajuci da se opmiris s njim ili mu reci da oladi ako pokusa isto.Bivsa ljubav je bivsa lubav nista vise
 
angely:
Ja sam sa sviom mojim bivsim ljubavima u super odnosima,cak se sa svima i sad 'cujem' porukama.Vazno je samo ne gusiti nekoga pokusavajuci da se opmiris s njim ili mu reci da oladi ako pokusa isto.Bivsa ljubav je bivsa lubav nista vise
...pa da, ponekad nazalost i nista vise... mada bih ponekad volela da je nesto vise al onda ne bi bila bivsa nego mozda tajna... a jel da da je super kad imas neku tajnu vezu?
 

Back
Top