Šta je aseksualnost?

Meklaud

Domaćin
Poruka
4.968
Mislim da si ti pogrešno nešto tu ukapirao...asekualni ljudi imaju prirodni nagon ali nemaju potrebu da to bude sa drugom osobom i to ih odvraća...neki uopšte nemaju potrebu da budu intimni nekima je potrebno da razviju jak emotivni odnost sa nekom osobom pa tek onda im je ok da budu intimni...
Ali u svakom slučaju nije bolest već varijanta jer sekualitet ide po dve skale,jedna je hetero-homo a druga je aseks-hiperseks,ne zavise jedna od druge i svako od nas se negde pada na obe hteli mi to ili ne.
Ja msm da sam dobro ukapirao.Ali kako god aseksualnost nije orijentacija koju žele da uguraju u dugine boje.Orijentacija može biti samo homo i heterospektra.

paketije

Ističe se
Banovan
Poruka
2.434
Aseksualne osobe masturbiraju, pa je ta teorija o "aseksualnosti" i njeno razradjivanje u sitna crevca pod znakom pitanja.Verovatno postoji psiholoski blok, nesigurnost , sumnja u samog sebe,seksualna trauma, koju osoba tumaci kao "aseksualnost" .Depresivne osobe nisu sklone seksu

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.448
Ja msm da sam dobro ukapirao.Ali kako god aseksualnost nije orijentacija koju žele da uguraju u dugine boje.Orijentacija može biti samo homo i heterospektra.
Nisi jer je sekualitet prilično komplikovana stvar i ima mali milion različitih kombinacija toga ko i koliko nekog privlači i svaka je individualna.Ne postoji nikakv defolt ni oko toga koji pol treba nekog da privlači ni oko toga koliko i da li uopšte neko treba da ima potrebu za seksom.

LokiMacak

Domaćin
Moderator
Poruka
4.448
Aseksualne osobe masturbiraju, pa je ta teorija o "aseksualnosti" i njeno razradjivanje u sitna crevca pod znakom pitanja.Verovatno postoji psiholoski blok, nesigurnost , sumnja u samog sebe,seksualna trauma, koju osoba tumaci kao "aseksualnost" .Depresivne osobe nisu sklone seksu
Jedno je fiziološka potreba a drugo je želja da to bude sa drugom osobom.Mešaš bebe i žabe.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.212
A seksualnost je kad se vraćaš ujutru i proklizaš kod Lipica sa retardiranim bmwom odmah tamo posle policije jer je malo vlažan kolovoz i završiš u šumarku.Ono odvojiš se za Barajevo pa prođeš spec.policiju pa ona krivina ulevo.
Posle ležiš na intenzivnoj.Prelepa mlada medicinska sestra (fetiš!!!!) prolazi a ti u bolovima razmišljaš da li ćeš i dalje da hodaš i sa zebnjom čekaš doktora da ga to pitaš.Da.

Mr.Simp

Contributor
Poruka
17.929
Videh na jednom intervjuu spojene bliznakinje gde je jedna aseksualna, druga streit. Ima decka, druga nema. Nije spavala sa njim jer joj je to neprijatno. Zamisli, torbas tvoju devojku ali jedna vagina i ispada da torbas obe odjednom. Sto mu dodje kao da te vara. Mnoo ludo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.