Quantcast

šta ja sad da radim sa revolverom?

• Začetnik teme pajamaca
  • Datum pokretanja

Metronomy

Ističe se
Poruka
2.678
Ovako, najlegalnije je da prijavis da si oruyje izgubio dok si ga prenosio iz stana gde zivis u selo, gde ti zivi deda po majci i negde oko Mitrovdana si izgubio torbu u kojoj se nalazilo demontirano oruuzje umotano u krpu kojom si ga brisao, tamnoplavu sa belim tufnama. Torbu si trayio celim putem kojim si prosao,
ali je nisi nasao, pa je moguce da je neko pre tebe slucajno nasao torbu i oruyje u njoj, osim municije koju nisi imao za taj pistolj.

Uzmes tu potvrdu i uramis je, pa ako ti neko trazi oruzje pokazes mu na potvrdu. Ovo ti je najlegalnije odricanje od vlasnistva.
posle koga mozes i da ga prodas, sakrijes, das deci da se pobiju ili stagod.

*iskander

Aktivan član
Poruka
1.826
nasledila sam jedan pištolj.
i šta je sada moja dužnost, obaveza?
ako sam promašila podforum-preselit eme,nisam našla gde je oružje.
ako neko nešto zna,
bila bi vam zahvalna!
Ništa, to je nasleđeno i ne podleže porezu. Možeš da ga pokloniš, ali to već podleže radnjama i obavezama koje sleduju primaocu, trebate da napravite ugovor, overite...bla...bla...bla...Moj savet, ne diraj ništa, čuvaj ga za nekoga ko ga je dostojan... ako ga poklanjaš bez ugovora to je oružje bez papira...razmisli

Metronomy

Ističe se
Poruka
2.678
... i da na taj nacin pocini nekoliko krivicnih dela ...?
Koje recimo?

- - - - - - - - - -

Ništa, to je nasleđeno i ne podleže porezu. Možeš da ga pokloniš, ali to već podleže radnjama i obavezama koje sleduju primaocu, trebate da napravite ugovor, overite...bla...bla...bla...Moj savet, ne diraj ništa, čuvaj ga za nekoga ko ga je dostojan... ako ga poklanjaš bez ugovora to je oružje bez papira...razmisli
Podleze i porezu i taksi.