Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.

Sta imate od sprava u kuci

Poruka
60.348
Жена има орбитрек, тегиће(2*2кг) и вијачу.
Неки пут лети се прошверцујем и истерам на орбитреку 300 кцал за око 40 минута и имам душу у носу и литар зноја на себи.

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.366
Ne postoji "ozbiljni" gladijator.... Nema nista bez teretane. Gladijatori kod nas su kao napravljeni za ljude do 90kg ili 100. A i tezina na njima je maks.90 ili 100kg, a ima i znatno manje tipa po 60kg.

Nekako imam utisak kada uhvatim gladijator da ce se raspasti za nedelju dana i da cu ga smrviti.

Sve je to previse nekvalitetno a bacaju se ne male pare

Jedino da nadjes gladijator od 2000e e taj bi bio ok, ovo sve su igracka za osnovce..

Poruka
60.348
Koja je maksimalna tezina vezbaca
Не знам, документација је давно испарила(купљен је после сина, а пре близнакиња, значи 2005. или 2006.).
Ја имам 88кг, а највише што је ико возио је шогор са око 105 кг, мада је справа проста, попут бицикла са педалама и без седишта и има рукохватне полуге које су синхронизоване са педалама.
Углавном је од челичних цеви тако да је без сумње отпоран.

sasah

Zainteresovan član
Poruka
140
Imam gladijator, sobni bicikl, motornu traku za trčanje, bučice, tegiće za noge, konopac za preskakanje i strunjaču.
Kad imaš sve kod kuće i možeš da vežbaš sve što ti treba više nije stvar plaćanja po teretanama.Bar meni je mnogo važnije da ne moram da razmišljam o vremenu kad ću ići u teretanu.Da li je vikend, rano, kasno, praznik, pa onda još važnije pošto ja dosta trčim na traci na kraju treninga u teretani ne možeš trčati na traci kad hoćeš i koliko hoćeš jer ima i drugih!