Šta imate da izjavite o februaru - kakav je bio za Vas?

Sta imate da izjavite o februaru - kakav je bio za Vas?


  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
https://voca.ro/12IktC6JdLb2

Plotting The Simpsons GIF
 
Nije što mi je rođendanski, ali mi je pao baš lepo.
Žalim što svima nije bio kao meni, ali... više sreće u sledećem izvlačenju, ne dajte se obeshrabriti!
Nađite gram sreće u sebi i podelite ga sa nekim da biste ga umnožili.
Ne krivite ime meseca jer vam je bilo loše.
Trgnite se!
Hajmo u mart, mesec buđenja, mirisa zemlje, sadnje prvog poljskog cveća. :)
 
Krajem januara umrla baba za koju sam bio vezan ceo svoj život, tako da je februar počeo njenim ispraćajem. Mali milion troškova i briga oko toga, tugu i oplakivanje da i ne spominjem. Onda selidba, ja i otac se premeštamo u njen stan. Meni je svo to cimanje oko selidbe poslednja stvar na pameti dok još uvek žalim za babom, ali otac navalio. Krečenje jednog stana, posle će i drugi da se kreči, što naravno nije džabe. Pa prebacivanje stvari iz jednog u drugi stan i obrnuto. Čišćenje i odmašćivanje desetina površina. Vucaranje teških stvari i kutija na treći sprat u zgradi bez lifta. I na sve to stres i zabrinutost uzrokovani čarkama istočno od nas (mada me ljudi uveravaju da se neće proširiti na Evropu/svet i da se ne sekiram toliko).

Eto, takav mi je bio februar, a i početak marta se nastavlja u tom tonu. 😓
 
Krajem januara umrla baba za koju sam bio vezan ceo svoj život, tako da je februar počeo njenim ispraćajem. Mali milion troškova i briga oko toga, tugu i oplakivanje da i ne spominjem. Onda selidba, ja i otac se premeštamo u njen stan. Meni je svo to cimanje oko selidbe poslednja stvar na pameti dok još uvek žalim za babom, ali otac navalio. Krečenje jednog stana, posle će i drugi da se kreči, što naravno nije džabe. Pa prebacivanje stvari iz jednog u drugi stan i obrnuto. Čišćenje i odmašćivanje desetina površina. Vucaranje teških stvari i kutija na treći sprat u zgradi bez lifta. I na sve to stres i zabrinutost uzrokovani čarkama istočno od nas (mada me ljudi uveravaju da se neće proširiti na Evropu/svet i da se ne sekiram toliko).

Eto, takav mi je bio februar, a i početak marta se nastavlja u tom tonu. 😓
Drži se, dođi na Forum kad ti je teško...
Ima to sve neki svoj smisao, ostani jak.💕
 
Sve katastrofalno...
Krajem januara moja baba od 80 godina izvrsila samoubistvo prespojilo joj nesto u glavi i resila da se baci u reku te sam je ja naso takvu.To je od kevine strane baba a znije zivela kod nas nego kod kevinog brata...

Devojka resila da me ostavi, jer smo na daljinu i zato sto ja imam problem sa parama da zadim i dodjem kod nje, ne usavrsavam se dovoljno, misli da se ne trudim dovoljno oko nje a svu svoju ustedjevinu i vreme posvetih njoj godinu ipo dana i iz ove pozicije u koju sam sam ucino sve sto sam mogao.I sad sam i skupio novac da odem a ona zeli da me ugosti ko druga a ja se razbio da zaradim taj novac, misli ako ona zaradjuje dobro i nazai poso kad hoce i ode kad hoce da moze to i ovde u Srbiji tako...Bio sam i do slovacke da radim da bi otiso tamo do nje i kad sam bio rekli da ce to trajati mesec dana na crno i prrdzadnju nedelju povredio nogu i radio sam tako i zadnju mi dali otkaz jer sam spor i posle toga kad sam joj reko nije vise ista...Bila je letos kod mene 2 meseca a posle se videli u Budimpesti na 3 dana krajem Decembra odmah posle mog rada u Slovackoj.Inace zivi preko bare te je komplikovano za mene da odem...
Isti dan kad se desilo ovo s babom mi je raskinula...

Bio mi rodjendan, nisam slavio...
Godinu ipo trazim posao jer od pocetka pandemije sam izgubio zbog karantina i zatvorenih granica novi koji je super bio krenuo.Za taj novi koji je propao sam dao otkaz u mom gradu na poslu koji sam radio 6 godina i bio je slabo placen ali sam imao koliko toliko i zeleo sam vise i napravio zivotnu gresku...Od tad ne mogu da stanem od 2020 na noge te i tu devojku upoznam a bila je sve ono sto sam trazio, zamisljao godinama...
Sad mi ona pise kao prijatelj i poziva me da dodjem tamo kao prijatelj a napravila me na nista, hoce da me ugosti jer sam ja nju.Tesko da cu otici, ja sam nju ugostio izfinansirao i pruzao joj sirom otvorene ruke i otvorenu mogucnost za sve a ja to sad nemam od nje...

Sad sam i bez posla, devojke, izgubljen ne znam gde cu, s nekom ustedjevinom od 700€ ode i februar evo mart poceo i rat u ukrajini sad samo da krene treci svetski i to je to...
 
Screenshot_20220302-110432_Chrome.jpg


Da li ce vise para trebati za nesto zbog ovoga (stalno najavljuju "glad" / stalno plase sve time kako posle prvih sedam dana aprila ide to (za zalihe nema dovoljno para cemu to plasenje ne razumem) ).

Bila je operacija /sada nega lekari ostalo tamo gde treba / neke osobe bas prenose minus osecanja / bas umesto lepog odnosa prema meni umesto da me umire preopterecenost je tu.
Gore se ide kada je odredjeno / tu mi nemamo nista / kako onaj Gore odluci da ce biti tako bude.
Plasim se kako ce sve biti ako bude mnogo negativno ponovo plus ovo da treba vise para za sve .
Mnogo mi je tesko da se nosim sa tim da osobe ne prihvataju kako jednog dana svako od nas ide Gore.
Ne znam sta da ocekujem / zelim da bude zavrseno sta treba pre toga / tu su napadi koji se po nekad dese zaboravljanja da su se desili.

😔
 
Poslednja izmena:

Back
Top