Šta imamo da poručimo ženama

thinking about carolin kebekus GIF by 1LIVE
 
Dart ne kritikuje, on samo širi okolo svoju otrovnu muškost u nadi da će trava, ljiljani i ruže da uvenu ali to se desiti neće :kokice:
AaaaaHHH..idi pričaj sa
IMG_20230322_023201.jpg

sviđa ti se.
Cvetići nisu za teeebee.Samo pivo iz plastike od 2l.:)
Ja se stvarno izvinjavam što jedem kupus,jaja i te obične stvari nema se trenutno za bolje,više me P ne finansira pa nema oborite ribe,krakenove dece i koje kakvih vrsta pred izumiranje.Ljubav to kompenzuje.:heart:
 
AaaaaHHH..idi pričaj sa
Pogledajte prilog 1314246
sviđa ti se.
Cvetići nisu za teeebee.Samo pivo iz plastike od 2l.:)
Ja se stvarno izvinjavam što jedem kupus,jaja i te obične stvari nema se trenutno za bolje,više me P ne finansira pa nema oborite ribe,krakenove dece i koje kakvih vrsta pred izumiranje.Ljubav to kompenzuje.:heart:

Zar nemaš za zabavu i ženidbu neku Tajlanđanku sa prilogom?

I nije problem šta ti jedeš nego što to na svakoj temi to objavljuješ :lol:

p.s. Ne ložim se na patetiku pa me slobodno zaobiđi sa tom kičericom koju pokušavaš da uvališ k’o romantiku :flert:
 
Zar nemaš za zabavu i ženidbu neku Tajlanđanku sa prilogom?

I nije problem šta ti jedeš nego što to na svakoj temi to objavljuješ :lol:

p.s. Ne ložim se na patetiku pa me slobodno zaobiđi sa tom kičericom koju pokušavaš da uvališ k’o romantiku :flert:
To sam se samo povremeno zabavljao čisto zbog drugih muškaraca i svoje dece i budućih muškaraca.
Moram da objavim,šta god.Na ovom mrtvom forumu svaka budala piše šta hoće.Retki pišu istinu.A još ređi dokumentuju.A to je magija.Znaš. :)
Patetika je samo glupi izraz kojim se sakriva odbojnost prema nečemu.
Što bi rekli naši stari:Go a head.
Javni WC je stiker tema na PDFu Muškarci.U plićaku je voda najtoplija.
 

Back
Top