STA IMA TOLIKO POSEBNO U TIM PLAVUSAMA???

ma dajte ljudi,slusate li vi sebe?Kao prvo,osoba koja sudi ljudima po nacionalnosti,boji koze,ili u ovom slucaju KOSE je zaista glupa,(gluplja,vjerujte od tih plavusa koje tracate!!!)!.Drugo,najbolja mi je drugarica prirodno plava,i jako mi smeta kad neki ljudi sude o toj curi,i govore :"TO JE PLAVUSA,SIGURMNO E UMISLJENA,GLUPA..."Al,verujte cura je pravo pametna,cool,i fakat se s njom ismijem.Trece,imam dosta prijateljica,crnki,plavusa,brineta i sve do jedne su razlicite osobe!!zaboga,ne mozete tako razvrstavati ljude.svidelo mi se sto je neko pametan reko ovdje,da ispadne po logici nekih ljudi,da sad neka glupa SAMO NA PRIMER!! plavusa,ofarba kosu u crno i ona je odmah pametna!ma dajte.al u jednoj stvari cu se sloziti i sa onim ANTI-PLAVUSAMA,a to je da nisu norrmalne one cure,koje blajhaju kosu,i farbaju je u belo jer to zaista izgleda ocajno... eto toliko od mene... POZDRAV
 
hahaha,ma daj ovo je nesto najsmesnije sto sam ikad cula!!! "urodjena mozdana mana" hhahah,evo jedan naucnik nam dosao da prica o urodjenim manama kod prirodnih plavusa(p.s.sva deca su crne kose kad se radjaju,tek kasnije ona ili kad dete ima 2 godine,opadne pa naraste svetlija,ili vremenom crna posvetli(kod nekih)pa zato ne moze biti "urodjena" mana kod "plavusa" jer ne postoji plavo novorodjence)-citala sam o ovome pa zato o tome i govorim.-
ljudi su glupi,jer se sami tako ucine,a ne zato sto im je kosa plava ili crna ili smedja.ok,dosta filozofije, "crnka234" - u potpunosti se slazem s tobom! :)
da ne bude zabune ja sam smedjokosa :)
 
Cico...curo, ovaj smiley :lol: ...prevedi, shvatices sta je pisac hteo da kaze.
Ali da se tvoja smedjokosa glavica ne bi mucila, ja cu odgovoriti da je to bilo zezanje- you know zafrkavanje, neozbiljno, neistinito, nepravedno, bedno, jadno, izmisljeno :roll: i ko zna sta sve.
Meni ne trebas da govoris da boja koze, kose, brusa, carapa, novcanika ,,...ne govori nista o toj osobi..
I znam tu filozofiju....
Think about it :roll: Nije sve tako prosto kao sto izgleda 8)
 
Devilishgirl:
Cico...curo, ovaj smiley :lol: ...prevedi, shvatices sta je pisac hteo da kaze.
Ali da se tvoja smedjokosa glavica ne bi mucila, ja cu odgovoriti da je to bilo zezanje- you know zafrkavanje, neozbiljno, neistinito, nepravedno, bedno, jadno, izmisljeno :roll: i ko zna sta sve.
Meni ne trebas da govoris da boja koze, kose, brusa, carapa, novcanika ,,...ne govori nista o toj osobi..
I znam tu filozofiju....
Think about it :roll: Nije sve tako prosto kao sto izgleda 8)




Ok,sorry,preterala sam :) al zato i ja gore kazem "hahahaha".kontas? Ej,a ja ne kontam zasto kazes :"nije sve tako prosto kao sto izgleda".jesam li ja mozda rekla da jeste?! pease :roll:
 
Miss_worms:
Extreme_Girl:
:oops: Ja jesam plavusa i mogu reci nista posebno.Meni je oduvek bio bedak sto se tolika frka dize oko nas.Mislim kao i sve druge devoje.Ljudi pustite nas da zivimo na miru. :evil: [/b]
Lutkice tebi nije frka boja kose,nego publicitet.Apeluj na novinare.... :P
A,sto se tice toga pa ni tebi bas ne ide lose,skoro sam te videla u nakim svajcarskim novinama,svatsa se prica, a sad sta je tacno?!... :twisted:
 
Ej bre, skini tog pedera sa avatara il cu ti nabiti lightsaber u dupe

Zasto ne stavis Luka u starijim danima?

Ovo ti je Anakin,i boli me za Lukea,iskreno. :mrgreen:
Ovaj je barem nešto normalno kresnuo,dok je ovaj žvalio svoju sestru,to treba u incest temu :eek: :rtfm:


Pripremi se za dvoboj!

th_LightsaberFightSmileys.gif


PLAVUŠE RULES!!! :lol:
 

Back
Top