Sta ima novo kod vas?

Važi.Evo novina je da sam 2022 godine glumila tj ucestvovala u predstavi Djula Cerepesa,statistom iz filma Saulov Sin,madjarskim filmom koji je osvojio Oskara.Glumio je još u Sunset i Kameleon.Bila je lokalna tv stanica snimali su nas i najavu sa nama su emitovali.Takodje su napisali članak o nama u jednim madjarskim novinama.Imala sam izlozbu u lokalnom pozoristu I bioskopu kao amaterski fotograf i vezni rad mi je bio izložen u lokalnoj galeriji.To su neke od novina.

Kod mene ima mnogi novog otkako sam odsustvovala pa se vratila.
Dobila sam visoku poziciju i veću platu, sada sam senior u firmi.
Muž počeo da radi.
Ćerka radila honorarno, završila master, upisala doktorske studije.
Imala je više intervjua i radionicama gde je bila na instagramu raznih institucija i škola.
Bile smo u spa centru ovog leta.
Dobila sam na poklon dva savršena mantila i zimsku jaknu od muža.
Mnogo novina.
Vratila sam se u plavo.
Konkurisala za svetsku nagrad. nabavke, šefica me podržala.
Mislim skupilo se za godinu dana

Delujes mi tako uspesno,kao da svoj zivot imas pod konac,i kao da je sve savrseno,sto sam sigurna da jeste.Delujes precizno,i pedantno sto se svog zivota tice. Kao da je sve perfektno :=)Svaka cast,muz mora da te mnogo voli.Zvucis mi kao neka pametna zena,inteligentna,obrazovana.

Delujes mi tako uspesno,kao da svoj zivot imas pod konac,i kao da je sve savrseno,sto sam sigurna da jeste.Delujes precizno,i pedantno sto se svog zivota tice. Kao da je sve perfektno :=)Svaka cast,muz mora da te mnogo voli.Zvucis mi kao neka pametna zena,inteligentna,obrazovana.

Hvala ti.
Daleko je sve od savršenog u životu, i mi i svi i život.
Mi smo borci i lovci i kada nekog volimo volimo do kraja.
Ali sam smanjila malo kukanje jer znam da ne donosi ništa dobro.
Sve je staro loše ostalo isto - ne perem kosu redovno, ne idem kod frizera redovno, kuća prljava često, a sudove mrzim da perem.
I naravno moj promenljivi napadi rapoloženja, lenjost oko kućnih poslova i sve po starom.
Samo se manje žalim.

primila sam neku platicu za deset dana rada i potrošila za jedan dan
al kupila sam jednu pametnu stvar za sebe -- anatomske papuče
i izađem iz apoteke, sednem na stanici da čekam bus za grad, da bih dovršila trošenje para, jelte
dođe poznanica, gde si sha radiš i sve to, kažem evo kupila anat. papuče
ona kaže da je za slične pare kupila walkmax patike, objasnila ona i gde
e reko što te ne vidoh pre deset minuta
ja sam mislila da walkmax, delimano, dormeo, da to propalo, bankrotirao gazda

primila sam neku platicu za deset dana rada i potrošila za jedan dan
al kupila sam jednu pametnu stvar za sebe -- anatomske papuče
i izađem iz apoteke, sednem na stanici da čekam bus za grad, da bih dovršila trošenje para, jelte
dođe poznanica, gde si sha radiš i sve to, kažem evo kupila anat. papuče
ona kaže da je za slične pare kupila walkmax patike, objasnila ona i gde
e reko što te ne vidoh pre deset minuta
ja sam mislila da walkmax, delimano, dormeo, da to propalo, bankrotirao gazda
Ne znam da li je bankrotirao...ali nista bezveznije od tih walkmax patika nisam probala.

Novo nema mnogo toga.
Dobila sam vino sa Hilandara.
Ništa se posebno ne dešava osim što nas troje non stop šopingujemo.
Ja kuvam i dalje ali samo nešto brzo i jednostavno.
Ocene su mi bile očekivane.
Godina je počela i nastavlja se sa šopingom, ja slabo izlazim, njih dvoje non stop.
Danas sam kupila mužu i sebi nov veš i sebi serum.
Ozdravila sam ali je trajalo prilično dugo.
Muku mučim da se ponovo vratim na režim jer sam se ugojila.
I nemam ni volje.
A i nekako me zabole...🥳

Važi.Evo novina je da sam 2022 godine glumila tj ucestvovala u predstavi Djula Cerepesa,statistom iz filma Saulov Sin,madjarskim filmom koji je osvojio Oskara.Glumio je još u Sunset i Kameleon.Bila je lokalna tv stanica snimali su nas i najavu sa nama su emitovali.Takodje su napisali članak o nama u jednim madjarskim novinama.Imala sam izlozbu u lokalnom pozoristu I bioskopu kao amaterski fotograf i vezni rad mi je bio izložen u lokalnoj galeriji.To su neke od novina.
bas lijepo....
nego, guzi li se shta i zasto da?

Back